راهنمای بازی پابجی موبایل از مبتدی تا حرفه ای !

راهنمای بازی موبایل Pabji
در حال حاضر ، تقریباً همه در مورد بازی های جنگی صحبت می کنند. از این میان ، دو نوع بازی وجود دارد که در صدر همه بازی ها قرار دارند. Pabji و Call of Duty ، این بازی ها به صورت بازی هایی با ویژگی های نبرد در تمام تلفن های همراه ارائه می شوند. در اینجا چند نکته برای کمک به شما در استفاده بیشتر از بازی موبایل Pabji آورده شده است.

روش انتشار موبایل

از میان گزینه ها می توانید وارد بازی شوید. شما قادر خواهید بود به عنوان مهمان بازی کنید یا با حساب های توییتر و فیس بوک خود به بازی وصل شوید. در این حالت ، می توانید داده های خود را همگام سازی کنید. با این کار می توانید از دست رفتن مراحل و پیشرفت خود در بازی Pabji جلوگیری کنید و حتی با یک تلفن همراه دیگر به حساب کاربری خود دسترسی پیدا کنید.

تلفن همراه خود را آماده کنید ، Pabji Mobile یک بازی سنگین و حجیم است و باید تلفن همراه شما در بهترین شرایط باشد. سایر برنامه های اضافی که در زمینه تلفن همراه خود اجرا کرده اید را کنار بگذارید ، بهتر است محافظ باتری تلفن همراه خود را خاموش کنید و همچنین موجب صرفه جویی در صرفه جویی در داده ها شوید. برای بهترین استفاده و تجربه بازی Pabji Mobile ، روشن کردن اتوماتیک بهتر است اگر آن را خاموش کنید ، بنابراین ممکن است در حین بازی صفحه موبایل کمرنگ و کمرنگ شود و شما نمی توانید صفحه را به خوبی مشاهده کنید ، بنابراین روشن تر است. بهتر. شبکه داده Wi-Fi تلفن همراه را روشن کنید. شما نمی خواهید کارهای زیادی انجام دهید ، بدون اینکه یک بازی را بدون تأخیر تجربه کنید ، قطعاً به یک اتصال خوب به سرورهای بازی نیاز دارید ، هدفون خود را در بازی Pabji وصل کنید. Pabji صدای عالی دارد و بیشتر بلندگوهای موبایل این کیفیت صدا را به درستی پخش نمی کنند ، بنابراین بهتر است هدفون خود را برای یک تجربه جامع و لذت بخش در طول بازی وصل کنید. این به شما کمک می کند تا در پابجی به دشمن خود نزدیک شوید و حضور او را در کنار خود احساس کنید.

راهنمای بازی موبایل Pabji
راهنمای بازی موبایل Pabji
به لابی و درهمامی پابجی خوش آمدید.

وقتی وارد بازی Pabji می شوید و آن را شروع می کنید ، یک لابی و یک دایره شکل می گیرد و شما قادر هستید طیف گسترده ای از تنظیمات Pabji را تغییر دهید. نوع بازی Pabji مورد نظر خود را انتخاب کنید ، دوستان خود را سازماندهی کنید ، ادعای پاداش دهید و به دنبال تجهیزات و مهمات باشید ، در طول بازی Pabji از تجهیزات خود مراقبت کنید.

نحوه انتخاب سرور برای منطقه شما:

در منوی Pabji ، قبل از شروع بازی ، در زیر دکمه بزرگ ، گزینه ای برای تنظیم نوع بازی در Pabji از سرور بازی وجود دارد. در این بخش ، روی سرورهای مختلف در سمت راست ضربه بزنید. اگر سعی دارید از سایر مناطق روی سرور آمریکای شمالی بازی کنید ، ممکن است در طول بازی تجربه تاخیر کسب کنید. بنابراین منطقه خود را با دقت بررسی کنید. به دنبال یک عدد بسیار خوب ، به عنوان مثال 20 متر بر ثانیه باشید.

روش تنظیم اندازه قاب:

روی نوار تنظیمات در پایین سمت راست منو ضربه بزنید و در آخر بر روی گرافیک عبارت ضربه بزنید. در اینجا اندازه قاب PubJi را مشاهده خواهید کرد. اگر در هنگام بازی Pabji دچار تاخیر و معلق شدید ، اگر فریم را پایین بیاورید ، مشکل شما حل می شود ، اما اگر تلفن همراه شما از سخت افزار قدرتمندی برخوردار است ، بهتر است از تجربه Pabji با قاب بالا لذت ببرید.

نحوه تنظیم سطح گرافیک:

پس از ورود به سیستم ، پابجی از شما می خواهد سطح گرافیک را انتخاب کنید. اگر مایل هستید در بخش Pabji از بخش Graphics جزئیات گرافیکی را ببینید و تغییر دهید ، این کار برای شما امکان پذیر است ، اما در صورت اعمال تغییرات گرافیکی بالا. بنابراین ، عملکرد ضعیف و تأثیرگذاری در بازی را ایجاد کنید. در بخش تنظیم سطح گرافیکی Pabji ، یک گزینه اتوماتیک برای اعمال گرافیک مناسب روی گوشی شما وجود دارد که با سطح سخت افزاری تلفن شما سازگار است. این باعث می شود بازی Pabji متعادل شود و شما را به احساس تجربیات هیجان انگیز از عملکرد Pabji تبدیل کند.

حالت بهبود: HDR

و باز هم ، این گزینه در بخش گرافیک قرار دارد. با این حال ، هنگام بازی تفاوت زیادی در صفحه نمایش ایجاد می کند.

نحوه تعیین هدف:

از منوی Pabji در بخش تنظیمات و در پایین سمت راست ضربه بزنید. در این بخش می توانید رنگ دامنه و سپس هدف گیری را تغییر دهید. همچنین می توانید هدف قرار دادن بازی را تعیین کنید که چقدر دشوار است. گزینه Assist به شما کمک می کند تا راحت تر Pabji را هدف بگیرید. اگر تلفن شما ژیروسکوپ دارد از آن استفاده کنید تا نمای بازی را جابجا کنید. همچنین در پابجی می توانیم تلفن را به جای استفاده از جوی استیک به کمک ژیروسکوپ جابجا کنیم. در این بازی استفاده از این بخش به منظور واکنش سریعتر در برخی موارد بسیار مؤثر خواهد بود. این سری تنظیمات بازی قابل تغییر است و اگر از نتایج راضی نیستید ، کافی است آنها را به حالت اولیه خود برگردانید. با این حال ، تغییر سطح گرافیک در Pabji نیاز به راه اندازی مجدد بازی دارد و باید Pabji را مجدداً راه اندازی کنید.

نحوه تهیه لباس برای شخصیت بازی Pabji Mobile:

در ابتدای بازی کاراکتر فقط لباس زیر دارد ، اما می توانید لباس مورد نظر را با BP یا با استفاده از پول واقعی در فروشگاه بازی Pabji خریداری کنید. راه دیگر برای کسب و جمع آوری صندوق ها ، باز کردن لباس در میخانه است. در عین حال ، برخی از لباس ها موقتی هستند و می توانید آنها را برای مدت معینی داشته باشید ، اما برخی دیگر دائمی هستند.

مقدار را تعیین کنید

ادامه مطلب