راهنمایی رزومه – 5 راه برای گردش رزومه کاری خود را برای جستجو شغل موفقیت

[ad_1]

بیش از حد بسیاری از مردم در حال کار در حال حاضر و بسیاری از آنها به شانس پیدا کردن یک شغل. گاهی اوقات داشتن یک طرز فکر مختلف از چگونه به بازار خود را می توانید باز کردن امکانات برای جستجو شغل موفقیت است. وجود دارد تعدادی از راه هایی برای استفاده از رزومه کاری خود را و تلاش یکی از این روش ها ممکن است تفاوت در پیدا کردن کار بعدی خود را. اگر شغل خود را جستجو طرح متنوع شما شانس بهتری برای به دست آوردن یک مصاحبه به دلیل رزومه کاری خود را منتشر شده است به مخاطبان بزرگتر از مردم است.

شبکه

شبکه یکی از بهترین راه ها برای توزیع رزومه کاری خود را. شبکه شدن کسی که می شناسید به شما معرفی به کسی که شما در میانهی شب قبل از ملاقات. در حالی که وجود دارد ممکن است آشکار کار باز کردن شبکه می تواند به اثبات ارزشمند در معرفی شما به موقعیت قبل از آن می شود ، این ممکن است به شما اهرم مورد نیاز در بازار کار امروز. آن را قطعا می تواند به بهبود شانس خود را در تامین امنیت یک مصاحبه.

شما نمی نیاز به دانستن یک میلیون نفر به شبکه. شروع با آشکار – دوستان فوری و خانواده های اعضای باشگاه یا اعضای انجمن خدمات حرفه ای استخدام شما و حتی سبک مو خود را ممکن است می دانم کسی که می داند در مورد یک موقعیت است که شما مناسب است.

به عنوان شما صحبت می کنند به این افراد و یا برقراری ارتباط با مخاطبین است که آنها به شما ارائه مطمئن شوید که آنها یک کپی از رزومه کاری خود را. این طبیعی است که برای مردم به کمک یکدیگر; اما نه همیشه طبیعی برای ما به راحتی برای درخواست کمک. تمرین پرسیدن “آیا شما را نگه دارید بر روی رزومه من در مورد شما شنیدن از کسی که نیاز به مهارت های من?” شانس هستند که شما یک بازی دوستانه بله بیشتر از نه.

تبلیغات

انتظار می رود که در هنگام پاسخ دادن به طبقه بندی آگهی شما نیاز به ارسال رزومه. مطمئن شوید که رزومه کاری خود را و نامه پوشش طراحی شده برای نیازهای خاص از تبلیغات است. و خواندن کل طبقه بندی شده بخش. گاهی اوقات یک کار ارسال به نظر می رسد تحت یک عنوان متفاوت از آنچه شما ممکن است فکر می کنم به صورت عادی.

درک نیازهای ارسال شده در تبلیغات و مطمئن شوید که رزومه کاری خود را متناسب با آن مورد نیاز است. تنظیم کلمات کلیدی و عناصر مهم را به مطمئن شوید که رزومه کاری خود را به فروش می رساند برای آن موقعیت خاص. پس از همه شما نمی سعی کنید ارسال رزومه برای آشپز کوتاه در هنگام پاسخ دادن به تبلیغات برای پذیرایی و برنامه ریز رویداد! اگرچه توابع مشابه در هر دو موقعیت سطح از مدارک خود را باید متناسب با موقعیت شما در حال رقابت برای.

استخدامی

استخدامی هستند و دیگر جایی برای گردش خود را از سر گرفت. اگر شما بوده ام از کار برای مدتی و نیاز به شروع به پیدا کردن چیزی برای درآمد سعی موقت آژانس. مواضع خود را گاهی اوقات می تواند توسعه را به دائمی قرار دادن و شما باید یک فرصت برای اثبات وفاداری خود را با کار از طریق یک آژانس.

دیگر آژانس های کاریابی استفاده از یک ساختار هزینه رویکرد به قرار دادن. بررسی ترتیبات هزینه و توزیع رزومه کاری خود را اگر آنها شیوه های کسب و کار مفید خواهد بود به جستجوی کار خود را. بسیاری از این سازمان ها تحت یک ساختار هزینه که در آن کارفرما پرداخت هزینه یاب برای باز کردن پوزیشن; و این اغلب برای مشاغل نیاز به مهارت های تخصصی و یا سخت به پر کردن موقعیت.

استخدام

استخدام اجرایی به طور معمول کار با شرکت ها برای پیدا کردن داوطلبان واجد شرایط برای سطح ارشد مواضع و کار با شرکت در هر یک از هزینه و یا یک نگهدارنده قرارداد. ارسال رزومه کاری خود را به همکاران اجرایی ممکن است دیدن نتایج فوری, اما آن است که یک شانس برای به دست آوردن قرار گرفتن در معرض برخی از این سطح بالاتر موقعیت است که نمی توان آگهی در بخش طبقه بندی شده.

مطمئن شوید که شما باید یک کلاس رزومه برای همکاران به استفاده از, و که آن را خاص برای حرفه ای خود را موقعیت. استخدام شانس بهتری برای تطبیق شما به یک شرکت زمانی که شما بسیار واضح و روشن در مورد دستاوردهای خود و تخصص که شما می توانید آن را به آینده شرکت است.

جسورانه و مستقیم

روش مستقیم است که هنوز هم یک راه محبوب در گردش خود را از سر گرفت. شاید شما را به شناسایی یک شرکت یا صنعت که برای آن شما می خواهم به کار. اگر چه آنها نشده پست شده هر فرصت های شغلی, شما می توانید با رها کردن رزومه کاری خود را با یک پوشش خوب ، گاهی اوقات این خواهد شد در نتیجه درخواست برای تکمیل یک برنامه و یا حتی فوری مصاحبه! حداقل آنها را به نگه داشتن آن را در خود نامزد فایل برای مدتی کوتاه و باز ممکن است که شما واجد شرایط برای.

فکر می کنم در مورد بسیاری از راه های مختلف به گردش خود را از سر گرفت. آیا منتظر نیست برای فرصت به دست کشیدن در درب خود را; شما نیاز به رزومه کاری خود را خارج وجود دارد برای پیدا کردن بهترین فرصت! دنبال دستورالعمل ها در هنگام تهیه رزومه کاری خود را به اطمینان حاصل شود که شما را تا پایان با کیفیت و حرفه ای سند. هنگامی که شما را جلا و کامل آن را امتحان کنید برخی از راه های متنوع از گردش رزومه کاری خود را برای جستجو شغل موفقیت است.

[ad_2]