راهنمایی برای نوشتن یک سطح دانشگاه مقاله

[ad_1]

هنگامی که شما را پررنگ گام برای شروع یک دانشگاه دوره کارشناسی شما در حال حرکت را به یک عرصه آموزش و پرورش که به نوبه خود نیاز به شما را به ارائه یک سطح جدید از کار علمی. این شامل ارائه ی تکمیل تحقیقات و نوشتن در سطح دانشگاه, مقالات. به منظور دیدار با الزامات از این مقالات وجود دارد تعدادی از نکاتی که شما باید به دنبال که باید شما را در مسیر موفقیت تحصیلی.

اولا به یاد داشته باشید که دانشگاه, مقالات باید به خوبی تحقیق و حاوی مقدار زیادی از شواهد و مدارک در نظر افراد دیگر یافته های قبلی. این شواهد می تواند در قالب یک ادبیات نقد و بررسی و یا فقط به نقل از دیگران کار در سراسر مقاله خود را. هر گونه ارجاع به منابع دیگر باید اعتبار مناسب است. مطمئن باشید که به دنبال دانشگاه شما دستورالعمل های خاص در این رابطه به عنوان با ارزش مارکس به طور بالقوه می تواند از دست داده و فقط با استفاده صحیح ارجاع از روش یا با استفاده از روش مناسب اشتباه است. آن را ممکن است به پرداخت تا خود را آشنا با هر کدام به سبک خود دانشگاه استفاده می کند قبل از اینکه شما حتی شروع به نوشتن. مشترک ارجاع سبک دانشگاه هاروارد سیستم ارجاع است که قوانین بسیار سخت در مورد اعتقاد نویسندگان مقالات پژوهشی و مجلات و غیره اما دانشگاه شما باید قادر به ارائه شما را با مناسب راهنمایی.

در مرحله دوم یک دانشگاه سطح مقاله باید سعی کنید به حفر کردن عمیق تر از یک کالج سطح مقاله لزوما خواهد بود. آن را باید کشش و سوال نظریه ها و اجازه می دهد تا شما را به اضافه کردن دانش و نظرات خود را به منظور جلب نتیجه گیری که برخی از آنها ممکن است هرگز کشیده شده است قبل از. این به این معنی شما می توانید فقط تلاوت خود را در درسها وجود دارد باید برخی از نرم افزار منحصر به فرد از دانش و این یک چالش است که بسیاری از دانشجویان جدید مبارزه با.

همانطور که با تمام مقالات یک دانشگاه سطح مقاله باید یک صدا معرفی کامل تحقیق و تجزیه و تحلیل بخش و صدا گیری. از این پس باید به دنبال یک مرجع کامل فهرست و کتابشناسی. در تمام این عناصر شما باید مطمئن شوید که شما قالب خود را با توجه به خود دانشگاه دستورالعمل این تمرین خوبی است برای زمانی که شما به نوشتن پایان نامه خود را به عنوان صحیح قالب بندی و پایبندی به سبک دستورالعمل می تواند به معنای تفاوت بین یک و 2:1 در راه همان, هر مقاله چه نوشته شده در دانشگاه و یا کالج باید ویرایش ترجیحا توسط یک شخص ثالث برای اطمینان از آن است که عاری از هر گونه املایی یا اشتباهات دستور زبان. پس همه این نکات را اجازه می دهد تا خود را در سطح دانشگاه مقالات برای رسیدن به نمرات شما سزاوار و به شما یک پایه خوب برای وقتی که می آید به نوشتن پایان نامه خود.

[ad_2]