راهنمایی برای ضبط خود را اجرایی موفقیت در محل کار

[ad_1]

حرفه ای مربیان معتقدند که این مهم است که به نگه داشتن ثبت دقیق خود را اجرایی موفقیت در هر کار شما برگزار می شود. شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد که این موفقیت نوع از چیزهایی که شما به عنوان یک مدیر اجرایی, انجام روزمره. شما احتمالا فکر نمی کنم آنها را به عنوان موفقیت های چون شما عادت کرده اند به ارائه نتایج برتر در همه چیز شما را انجام دهد. با این وجود ضبط دستاوردهای خود لازم است برای حمایت از آینده تبلیغات کار نقل و انتقالات و انتخاب به صورت عمده پروژه های جدید است که می تواند به پیشبرد حرفه خود را.

اگر شما یک مدیر ارشد با یک دفتر در C-suite و سپس شما ممکن است پیدا کردن اندازه گیری موفقیت خود را به مشکل باشد. به احتمال زیاد شما در حال انجام هر وظیفه ای که برای آن خود را در بخش نظارت. شما ممکن است 10 یا 20 یا 100 نفر گزارش به شما و کار بر روی جنبه های مختلف به طور گسترده ای توزیع شده و پروژه های پیچیده. اگر شما می توانید پروژه های خود را در تیم تکمیل به بخش عمده پس از آن شما می توانید توضیح دهید که در فرمت های مختلف چگونه رهبری خود را به طور مستقیم بر موفقیت پروژه و اثرات آن بر شرکت خود را پایین خط.

چگونه به حفظ و ضبط دقیق از سابقه کار خود را

وجود دارد چند راه کلیدی شما می توانید حفظ سوابق از موفقیت شما به عنوان یک مدیر عامل CTO یا CMO. اولین, شما نیاز به ابزار مناسب, اما, خوشبختانه, شما می توانید مسیر خود را با موفقیت نرم افزار ساده شما احتمالا در حال حاضر از جمله صفحات گسترده پردازش کلمه و اسکن.

در یک صفحه گسترده

خود مدیران پروژه احتمالا در حال حاضر به شما تحویل داده نقاط عطف پروژه و جدول زمانی. اگر شما می توانید ورودی این به یک صفحه گسترده شما همچنین می توانید خود را در موفقیت و رهبری کمک به هر پروژه. محل یک نقطه عطف در لیست سمت چپ و قرار دادن هدر در بالا چنین به عنوان “اعضای تیم” “بودجه” “کلید موانع” “راه حل های توسعه یافته” “تحویل” و دیگر measurables شما باور مربوط به شرکت خود را رشد. بیشتر به شما می تواند ارائه محاسبه, سنجش, نتایج, با دلار به دست آورده دلار, ذخیره درصد افزایش یا کاهش حفظ معیارهای و شاخص های عملکرد کلیدی (kpi ها) است که مهم ترین به شرکت خود را آماده بهتر به شما خواهد شد به گزارش موفقیت های خود را هنگامی که زمان می آید برای عملکرد خود را مورد ارزیابی قرار گیرد.

در یک کلام پردازش فایل

گاهی اوقات به عنوان یک مدیر اجرایی موفقیت شما نیاز به ثبت برای خودتان بهترین نگهداری می شود و در یک کلام پردازش سند است. شما می توانید درمان این فایل های شخصی به عنوان روایت از خود را در حال انجام موفقیت. به یاد داشته باشید برای ثبت عناصر هر پروژه ای است که شما را در بر داشت, آسان, آنهایی که شما را در بر داشت به چالش کشیدن و استراتژی های خاص شما شاغل به مطمئن شوید که هر پروژه یک موفقیت بود. ممکن است آن را به ارزش در حالی که خود را به نگه داشتن نسخه از این فایل ها بر روی کامپیوتر خانگی به جای کار خود را حرفه ای کامپیوتر به طوری که شما می توانید با خودتان صادق باشید و حفظ سوابق که دقیق هستند و از نظر حرفه ای به عنوان به خوبی به عنوان یک روانی است.

در اسکن اسناد و مدارک

فایل های شما ممکن است دسترسی به تنها یک یا دو بار در هر سال شامل خود ارزیابی توسط هیئت مدیره خود را و یا خود را اجرایی تیم است. آن را به ارزش در حالی که خود را به نگه داشتن نسخه هایی از این سوابق در جایی که شما می توانید آنها را به راحتی و به سرعت. خود را سالانه یا شش ماهه بررسی اسناد نمونه هایی از این. شما می توانید اسکن این و به راحتی و شما باید کپی دقیق از انواع نظرات خود را مافوق در حال ساخت در مورد عملکرد کار شما. به طور مشابه, آن را حس می کند به نگه داشتن الکترونیکی نسخه های اسکن شده از هر نامه شما دریافت از مشتریان و فروشندگان و یا حرفه ای همکاران است. اغلب مردم چه می گویند در مورد شما حمل وزن بیشتر از آنچه که شما می توانید می گویند در مورد خودتان.

حرفه ای مربیان توصیه می کنیم با استفاده از این سوابق موفقیت های خود را برای آماده سازی خود را اجرایی رزومه کاری و اجرایی بیوگرافی

نقطه نگه داشتن این پرونده دو قسم است. اول شما نیاز به دانستن برای خودتان و یا موفقیت های خود را در محل کار خود شده است که سالانه خود را بررسی اطراف می آید. شما می خواهید به گزارش خود را به هیئت اجرایی یا مقامات مافوق خود را در این نوع از رهبری که به شما تحویل داده اند. همچنین زمانی که شما به دنبال یک انتقال و یا ارتقاء یا اجرایی جدید موقعیت با یک شرکت دیگر آن را به کمک این نقاط داده ها در نوک انگشتان خود را. خود را اجرایی نویسنده رزومه کاری و اجرایی مربی حرفه ای نیاز به می دانم که این نوع از اطلاعات, به, بهتر, راهنمای ایجاد حرفه ای خود را نمونه کارها. علاوه بر این موفقیت شکل گوشت از انواع پاسخ های شما را در طول مصاحبه که در آن شما مورد نیاز خواهد بود برای شرکت به عنوان شما به دنبال اجرایی جدید موقعیت. داشتن سابقه کار خود را موفقیت در نوک انگشتان خود را هنگامی که این زمان می آید را در این فرایند بسیار ساده تر و راحت تر برای شما دلیل این که شما خواهد شد در حال حاضر عادت کرده اند به صحبت در مورد این نوع از اجرایی دستاوردهای.

[ad_2]