راهنمایی برای ایجاد موفقیت آمیز مبارزات Crowdfunding

[ad_1]

Crowdfunding امروز است به دست آوردن محبوبیت است. در واقع جنگ برای صفحه نمایش ها و همچنین وعده کرده است به طور فزاینده تبدیل شدن به رقابتی ترین به خصوص در سایت های پورتال است که ویژگی های بسیاری از پروژه های زنده در یک بار. برای کسب و کار جستجو برای راهنمایی در مورد چگونه شما می توانید خود را بهینه سازی کمپین crowdfunding برای موفقیت, می دانم که وجود دارد تکنیک ها و اسرار است که مطمئن شوید که به شما ارائه با بهترین شانس اهداف خود را.

مختلف, Crowdfunding, اسرار شما باید آگاه باشید از

استراتژیک رسانه های اجتماعی – کارشناسان به شدت تاکید کرد که شما نمی نیاز به یک پتو حضور در رسانه های اجتماعی. آنچه شما باید انجام دهید این است برای انتخاب شبکه است که بهترین بازی خود را بازاریابی و محتوای استراتژی های و که در آن شما ممکن است هواداران را می توان یافت. شما باید فراموش نکنید که برای سفارشی کردن ارتقاء خود را به منظور شما را با توجه به هر پلت فرم.

آمد تا با یک ویدیو بسیار عالی – کلیپ های ویدئویی ارائه خواهد شد بازدید کنندگان با یک دور ایده بهتر از پروژه خود را. ویدئوها را اجازه می دهد تا مشتریان خود را به شما را ببینید و یا شاید خود را عرضه می کنند در عمل به جای فقط از طریق کلیک کردن یک سری از تصاویر استاتیک. به یاد داشته باشید هر چند که یک تازه کار به دنبال تصویری است که به اندازه کافی برای متقاعد کردن کسی به درگیر شدن. در واقع این می تواند حتی آسیب به اعتبار مبارزات انتخاباتی خود را. با که گفت, آن را یک سرمایه گذاری ارزشمند است برای شما برای دریافت کمک های تخصصی به منظور ایجاد ویدئو های خود را زمین بهترین آن می تواند باشد.

تولید مفید صفحه رسانه – محبوب crowdfunding پروژه ها اغلب به صورت ویژه در مطبوعات. این اتفاق نخواهد افتاد اگر شما در واقع نه یک جامد سایت و برخی از مطبوعات مواد است که مقدار زیادی از روزنامه نگاران به راحتی می توانید دانلود کنید. می دانم که حتی زمانی که شما یک مرد نشان می دهد شما باید به تکیه تنها بر خود را در Facebook صفحه. به یاد داشته باشید که هنگامی که روزنامه نگاران نمی توانند جستجو اطلاعات بیشتر در مورد پروژه خود را, آنها ممکن است را انتخاب کنید به ترویج پروژه های دیگر به جای آن است.

همیشه برقراری ارتباط – صرف نظر از اینکه این خوب است یا بد, اخبار, شما همیشه باید حامیان خود را در حلقه. نظر ارسال در خود crowdfunding صفحه به صورت منظم و به یاد داشته باشید برای نگه داشتن روند رفتن هنگامی که مبارزات انتخاباتی به پایان رسیده است.

نگه داشتن آن شخصی – شما باید تیم خود را معرفی کنید تا حامیان خود را می دانید مردم در پشت پروژه خود را حتی اگر شما در حال حاضر تاسیس سازمان یا شاید راه اندازی یک. شما باید در نظر گرفتن شخصیت و همچنین به عنوان طنز در کمپین crowdfunding.

ایجاد یک طرح پاداش – این در واقع یک استراتژی هوشمند. کارشناسان می گویند که شما باید در نظر ایجاد یک پاداش طرح های مختلف با قیمت امتیاز.

داشته باشیم که هیچ راه دقیق تضمین جمعیت موفقیت; اما با مطالعه استراتژی های, پروژه ها و اسرار است که در حال حاضر مشغول به کار برای مردم دیگر شما قطعا می توانید حداکثر رساندن شانس خود را. اطلاعات بیشتر در اینجا ذکر شده است.

[ad_2]