راهنمایی برای اطمینان از موفقیت خود را در هنگام نوشتن یک مقاله

[ad_1]

در این مقاله من می خواهم به طرح یک زن و شوهر از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید برای اطمینان از موفقیت خود را در هنگام نوشتن یک مقاله است. من به شما نشان می دهد یک فرمول ساده شما می توانید با انتخاب کلمات کلیدی و نحوه استفاده از آنها.

یک مقاله ساده بازاریابی فرمول

اجازه دهید ما را نگاه اول یک استراتژی ساده است که شما می توانید استفاده کنید. هنگامی که شما تحقیق موضوع خود را و شما تصمیم گرفته اند که شما می خواهم به نوشتن در مورد آن زمان به نگاه در کلمات کلیدی است.

چرا کلمات کلیدی مهم

کلمات کلیدی کمک خواهد کرد که موتور های جستجو پیدا کردن و لیست مقاله خود را در صفحه نتایج. این اتفاق می افتد زمانی که یک نوع کاربر در کلمات کلیدی خود را به یک موتور جستجو. در حال حاضر با توجه به رقابت برای کلمات کلیدی خود را خود مقاله ذکر شده خواهد شد در نتایج.

انتخاب کلمه کلیدی

بنابراین بهترین استراتژی برای استفاده خواهد بود برای پیدا کردن کلمات کلیدی است که بسیار رقابت اما از سوی دیگر آنها برای جستجو در یک موتور جستجو است. شما می توانید تمام این اطلاعات هنگامی که شما انجام تحقیقات کلمه کلیدی خود را با استفاده از یک ابزار مانند AdWords گوگل. آن را رایگان به ثبت نام یک حساب با آنها.

استفاده از کلمات کلیدی خود را در عنوان خود را

این مهم است زیرا به عنوان اولین جایی که موتور جستجو به نظر می رسد در زمانی که تصمیم گیری که در آن به لیست مقاله خود را. شما می توانید اضافه کردن چند کلمه قبل یا بعد از کلمات کلیدی شما را انتخاب کرده اند. بیایید نگاهی به یک مثال ساده است.

اگر شما با استفاده از کلمات کلیدی “چگونه به رفع یک توالت نشت” شما می توانید اضافه کردن چند کلمه قبل و بعد از به طوری که این عنوان به نظر می رسد بیشتر جالب است. به عنوان مثال:

“در اینجا این است که چگونه به تعمیر توالت نشت بدون جاری شدن سیل در حمام خود را”

کلمات کلیدی هنوز هم استفاده شده است اما در حال حاضر در داخل بدن از کاشی. این باعث می شود آن را جالب تر و قابل خواندن است.با استفاده از یک دیگر بیشتر توصیفی عنوان به شما شانس بیشتری برای مقاله خود را به عنوان خوانده شده!

بنابراین به یاد داشته باشید قرار دادن کلمات کلیدی خود را با استفاده از دیگر عبارات توصیفی اما شکستن این کلمات کلیدی با نوشتن کلمات در بین آنها! سپس آنها را به حساب نمی به عنوان خود را انتخاب عبارت کلیدی.

بنابراین استراتژی ساده است, شما باید انتخاب کنید پایین رقابت کلمات کلیدی که مردم برای جستجو در موتورهای جستجو با استفاده از یک ابزار مانند AdWords گوگل. سپس با استفاده از این کلمات کلیدی در عنوان این مقاله است. قرار دادن این کلمات کلیدی با بیش کلمات توصیفی به عنوان خود را طولانی تر و بیشتر قابل خواندن و نه از شکستن کلمات کلیدی ،

با استفاده از این تکنیک ها من مطمئن هستم که شما موفقیت بیشتر در هنگام نوشتن یک مقاله است.

[ad_2]