راز موفقیت فرمول برای کار آنلاین از خانه

[ad_1]

شما می توانید دستیابی به موفقیت در کار آنلاین در خانه; تر وجود دارد شما نیاز به انجام بیش از یک کامپیوتر و یک امن اتصال آنلاین. خرس در ذهن این, راه اندازی متفاوت از محیط دفتر معمولی. شما می خواهید به ایجاد تغییرات خاص در سبک رانندگی خود را برنامه, و گاهی اوقات حتی طرز فکر برای تضمین بهره وری. شما را پیدا خواهد کرد متمایز ویژگی های آنلاین راهنمایی است که می تواند شما را قادر به خوبی کار می کنند. ذکر شده در زیر فقط شش تا از این.

1. خاصی در محل کار. محل کار است که گاهی اوقات یک فضای یدکی در هر نقطه در صفحه اصلی خود و یا منطقه در اتاق خواب. یکی از چیزهایی که شما نیاز به یاد داشته باشید این است که دفتر خود و یا دفتر خانه باید به شما اجازه کار با حداقل اگر هر گونه حواس او را پرت. باید آن را به خوبی روشن و غیره – آموزش و گسترده ای به اندازه کافی به شما را در خود جای اضافی اسباب بازی. به عنوان به زودی به عنوان شما را شناسایی کرده ایم که دفتر خود را جهت شما عزیزان در مورد آن را و از آنها بخواهید نه برای trudge در اگر شما در حال کار.

2. معلوم عملیاتی خود را در ساعت است. حتی اگر وجود دارد در حال حاضر کارهایی که از آنها بخواهید که شما کار در طول ساعات تعیین شده حتی چند مقاله شما را قادر به کار در هر زمان از روز خود را. انتخاب کنید زمانی که شما در حال مولد و کاملا منظم. همان است که در شرکت محل کار شما به احتمال زیاد به ترک شغل خود را اگر شما احساس می کنید مانند آن است. به یاد داشته باشید شما باید برای نگه داشتن یک نگرش حرفه ای بدون یک استاد راهنما و یا officemates.

3. تنظیم اهداف روزانه. انجام این کار اجازه خواهد داد که شما را به تعیین اولویت های خود را و به شما اجازه رسیدگی به زمان خود. نوشتن اهداف خود را در یک دفتر خاطرات و ببینید که آیا شما می توانید آنها را در پایان روز کاری. بدون ترسیم خود اهداف مشترک شما به نظر می رسد به تیراندازی می شود و ممکن است انجام هیچ چیز در دراز مدت است.

4. از بین بردن آنلاین حواس او را پرت. وجود دارد مقدار زیادی از آنها در واقع –وب سایت شبکه های اجتماعی, تصویری, جریان, وب سایت, دانلود وب سایت, در میان چند چیز دیگر. نه تنها آن است که کم کردن سرعت کامپیوتر خود را, اما آنها همچنین قادر به گرفتن مقدار زیادی از زمان خود را. در نظر بگیرید که در کل 30 ثانیه شما صرف مشاهده یک فیلم به طور بالقوه همان مقدار از زمان که شما می خواهید به نوع یک هزار به علاوه کلمه. و شما لازم نیست که قابل توجهی کاهش, آیا شما? آن نیست که شما مجاز به توقف در حداقل یکی از این وب سایت. آن است که شما نیاز به تصمیم مناسب و معقول استفاده از عامل خود را دوره می شود و به عنوان موفق به عنوان امکان پذیر است. خرس در ذهن وجود دارد این است که زمان مناسب برای درام.

5. چند می شکند. یکی دیگر از افراطی روند در گرفتن کار از خانه آنلاین وظیفه است overworking. چرا که نیروی کار مناسب است در دسترس و از آن ساده تر است که شما صرف زمان اضافی برای انجام این کار از آرامش. کار بیش از حد نیست وسیله ای برای انجام این کار از آنجا که این می تواند سوختن شما. بقیه اگر شما نیاز به. نگاهی به وعده های غذایی خود را در نهایت ادب. مصرف قهوه می شکند. یک روز دور.

6. بیرون رفتن غالبا. همیشه پس از کار خود را امروز شما نیاز به یک کامپیوتر و دیجیتال, جامعه, شما می خواهید برای ارتباط برقرار کردن و تبدیل شدن به ارتباط با افراد است. شما برای مثال برای یک فیلم خود را با بهترین دوستان و یا حتی یک حزب چرت زدن خود را با قبلی officemates. هرگز اختصاص یک هفته تمام قفل شده از صفحه اصلی; پیدا کردن وسیله ای برای صرف کمتر از یک روز یک جایی.

زمانی که این راهنما می تواند به شما اجازه می دهد به خوبی کار زیادی از موفقیت خود را در کار آنلاین از خانه با اینحال وابسته به خود و تعهد و عزم و صبر و شکیبایی است.

[ad_2]