راز موفقیت در زندگی و کسب و کار

[ad_1]

من در لس آنجلس داشتن ناهار با برخی از دوستان که میلیونرهای و دکا-میلیونرهای – مردم به ارزش $1 میلیون به 10 میلیون دلار و بالاتر.

همانطور که من در اطراف میز نگاه چیزی به من لبخند. متوجه شدم که هیچ یک از ما نگاه قابل توجه در هر راه. هیچ کس با پوشیدن یک دست کت و شلوار گران – برخی از ما مانند نگاه ما در راه ما را به یک حزب استخر. ما نیست بحث در مورد هر چیزی به خصوص عمیق و یا زمین بسیار مخربی. من متوجه شدم که ما واقعا به طور متوسط در هر راه قابل رویت. شما را احتمالا راه راست اگر شما را دیدم هر یک از ما در خیابان.

پس چه این گروه از “مردم عادی” آیا برای ورود به درآمد بالا براکت در جهان – در حالی که اکثر همچنان به مبارزه و فقط دریافت کنم ؟

و از همه مهمتر…

چگونه شما می توانید یادگیری خود را در “کد های مخفی” به طوری که شما می توانید لذت بردن از این نوع موفقیت در زندگی و کسب و کار?

شما نمی خواهم به دانستن:
– چه جدا بالای 3% از بقیه جهان است ؟
– چگونه به خلاص شدن از شر سر سطل زباله که شما را عقب نگه داشتن?
– کمی فرض که شما هزینه گزافی است.
– این ادم فرمول برای گرفتن پای خود را روی ترمز طراحی شده به طور خاص به شما بنابراین شما می توانید موفق بارها و بارها در هر آنچه که شما را انتخاب کنید.

شما احتمالا خودتان این سوال در حال حاضر. در واقع همانطور که من به شما نشان می دهد آن را غیر ممکن را برای شما به درخواست خودتان این سوال.

اما همه چیز نیست, همیشه در این راه برای من است. نه با یک شات. در حالی که این نوع شرم آور به اعتراف من یک اعتراف به.

وقتی که شما گوش دادن به تقریبا هر دیگر “موفقیت سخنران” شما شنیدن داستان مانند:
“او یک #1 فروشنده در هر شرکت آنها در…آنها تا به حال یک مسیر کاغذ در حالی که هنوز در رحم مادر…و یا آنها را تبدیل به یک میلیونر در حالی که بقیه از ما هنوز هم بازی های ویدئویی.”

خوب داستان من فقط مخالف ایشان.

پس از پرش 8 درجه فارغ التحصیلی 2 در کلاس من بودن ملی شایستگی محقق و حضور در دانشگاه کامل علمی دانش شما فکر می کنم من تا به حال یک آینده بزرگ جلوتر از من درست است ؟

خوب شما اشتباه باشد. در مقاله بعدی من خواهد شد به اشتراک گذاری بیشتر…

[ad_2]