دوستان و خانواده به عنوان منابع سرمایه گذاری کسب و کار

[ad_1]

به عنوان یک کارآفرین جوانه زدن آن را در زمان بسیاری از کار سخت و سعی و کوشش اما شما در نهایت باید کسب و کار خود و ایده مربع دور و همه چیز شروع به حس. در حالی که چشم انداز موفقیت دایره در سراسر ذهن شما وجود دارد احتمالا یکی از فراموش نشدنی ترس است که باقی می ماند: چگونه بر روی زمین شما می آیند تا با پول به اندازه کافی برای سرمایه گذاری در کل این چیزی است ؟ که معمولا این سوال آسان به پاسخ اما همچنان بحرانی است که ما پیدا کردن یک پاسخ اگر ما همیشه می خواهید به نوبه خود از آرمان های به دست آوردهای.

یکی از اولین مکان هایی است که کارآفرینان به دنبال کمک های مالی از خانواده و دوستان است. گاهی اوقات یک کارآفرین ممکن است خیلی خوش شانس است که به خانواده و دوستان می آیند تا آنها را قبل از آنها حتی درخواست برای کمک های مالی خود را! اما در حالی که این احساسات باید قدردانی عاقلانه کارآفرین را در نظر بگیرید نقاشی بودجه از این دو گروه از مردم بسیار با احتیاط. و در حالی که بسیاری از مردم رسم یک خط در جمع آوری کمک های مالی از خانواده و دوستان انجام این کار نیست و همیشه لازم است. بله این نوع از معاملات کسب و کار می تواند عواقب وحشتناک اگر آنها ترش اما اگر وارد عاقلانه و با به اندازه کافی تجزیه و تحلیل آن را ممکن است برای چیزهای بزرگ اتفاق می افتد. و اگر چه طیف وسیعی از چیزهایی که در نظر گرفته شود در هنگام ورود به چنین توافق نامه ای گسترده است و نزدیک به بی نهایت من مقطر موضوع را به سه ملاحظات مهم برای اندیشیدن هنگامی که شما به فکر شروع یک کسب و کار با کمک خانواده یا دوستان است. به تاکید این نه تنها ملاحظات است که باید ساخته شده نه ممکن است آنها را مطلق مهم از هر نظر – هدف من این است که به سادگی به ارائه چند قطعه از مواد غذایی برای فکر.

1. آیا سرمایه گذاری به طور چشمگیری صدمه دیده و یا عدم تعادل زندگی خود را از اعضای خانواده و یا دوستان اگر معامله را اشتباه می رود?

در نظر بگیرید که چگونه ثبات مالی آینده نگر سرمایه گذار در حال حاضر است. برای مثال اگر دوست شما در زندگی با عدم پرداخت وام های دانشجویی و یا بدهی دیگر او ممکن است بهترین نامزد برای یک دور از تامین مالی. حتی اگر او مشتاق و مایل به کمک نقدی خطر است که این معامله در نتیجه اگر کسب و کار خود و نتواند به سادگی بیش از حد بالا است. این است که می گویند که او می تواند هنوز هم ارائه دیگر انواع سرمایه ، حتی اگر سرمایه گذاری های مالی در خارج از تصویر شخصی سرمایه از نیروی کار یا سرمایه اجتماعی از مخاطبین هنوز هم ممکن است مطلوب!

2. چه سطح از کنترل اگر هر چه اعضای خانواده خود و یا دوستان ،

برخی از افراد کمک خواهد پول خود را به علت صرفا به این دلیل که آنها می خواهند برای کمک به شما در دستیابی به رویاهای خود و بدون فکر دوم به داشتن نقش در کسب و کار جدا از پشتوانه مالی. از سوی دیگر سایر مردم خواهد شد و انتظار می رود برخی از نقش و یا کنترل در شرکت. سطح کنترل می تواند در هر نقطه از محدوده و به صورت محصولات و خدمات برای زندگی یا موقعیت پرداخت می شود در سطح بالایی از مدیریت. زمانی که کاوش برای خواسته های خود را, مطمئن شوید که به رسمیت شناختن است که به برخی از سطح از کنترل به فرد همیشه ممکن است یک چیز بد است. اگر او واجد شرایط است و به ارمغان می آورد استعداد یا تجربه به موقعیت آن با توجه به ارزش.

3. آنچه که پرداخت خود را عضو خانواده یا دوست ؟ می خواهد آن را به سود مالی و یا به سادگی حسن نیت?

گذشته از کنترل در کسب و کار دوم محرک بزرگ برای سرمایه گذاران است که نتیجه یا “استراتژی خروج” و اعضای خانواده و دوستان هستند بدون استثنا. درخواست سرمایه گذار علاقه مند به آنچه او انتظارات برای آینده است. او به سرمایه گذاری دو ؟ و یا خواهد او به سادگی پول خود را به عقب پس از تعداد معینی از سال ؟ در هر صورت برنامه ریزی برای آینده با ارزیابی انتظارات امروز ساخته شده می تواند ابزاری در جهت کاهش تنش در پایین جاده.

[ad_2]