دلیل چرب و روغنی شدن فیلتر هوا + راه حل عالی

3- مقعر مانند : در شکل زیر ، سطح بالای پیستون ، مقعر می باشد. شاتون نقش مهمی در حرکت دورانی دارد و پیستون قطعهای استوانه شکل است که به شاتون وصل میشود و حرکت رفت و برگشتی در سیلندر دارد. ناحیه دیواره استوانه ای بالای حلقه فشاری، توسط حلقه ها جاروب نمی شود و بنابراین ساییدگی کمتری را متحمل می شود. در نیمه نخست فولاد چند موقعیت خطرناک را بر روی دروازه پرسپولیس ایجاد کرد که با بی دقتی و خودخواهی توپ ها یکی پس از دیگری از دست میرفت.انگیزه بالای شریفات و انصاری برای گلزنی قابل تحسین بود اما این دو بازیکن با توجه به فشار پرسپولیس و عدم تغذیه آنها توسط هافبکها از جریان بازی خارج پیستون یاماها 100 شده بودند. دامنه یا تنه پیستون در سه نوع بدون برش، نیمه برش و برش کامل ساخته میشود. در کنار آنها عدم تمرکز تیم در بازیسازی در زمین خودی و گرفتار شدن در پرس بازیکنان پرسپولیس راه را برای هنرنمایی تیم بسته بود و حتی بهم ریختگی خط هافبک و سر درگمی دفاع میتوانست در نیمه اول نتیجه ای سنگین تر از سه بر صفر را برای فولاد رقم بزند. پس پیستونها از حیاتی ترین اجزای موتور های احتراق داخلی محسوب می شوند.

لذا سرمایهگذاریهایی که توسط گروه قطعات خودرو عظام در این شرکت شده، قطعا منحصربفرد است و قطعا از عهده کسی برنمیآید که یک چنین سرمایهگذاریای در این مقیاس انجام دهد و مهمتر از همه اینکه این سرمایهگذاری به نتیجه برسد، به محصول برسد و بازار نیاز داخلی را بتواند ساپورت و تامین کند. 1) قطر بیرونی پیستون متناسب با قطر داخلی لوله سیلندری با تلرانس f8 ماشین کاری می شود. قطر پیستون های موتور خودرو بین ۷۶ تا ۱۲۲ میلی متر (۳ تا ۴ اینچ) تغییر می کند. حجم دقیق این موتور ۱۷۹۸ سی سی است و قطر سیلندرهای آن ۸۰ و کورس آنها ۸۸.۳ میلیمتر است. قابل تنظیم بودن دبی در مترینگ پمپ ها شرایطی را فراهم می کند تا از خطاهای انسانی در تعیین مقدار دقیق مواد شیمیایی مورد پیستون نیسان 2000 نیاز جلوگیری شود. یکی از اصلی ترین کاربردهای دوزینگ پمپ یا chemical pump ، تزریق مواد اسیدی، باز و کلر در استخر و تجهیزات مرتبط با تصفیه فاضلاب می باشد.

همان طور که از نام این گروه از پمپ های تزریق مشخص است، انرژی مورد نیاز برای عمل آنها توسط انرژی برق تامین می شود. نقطهٔ مرگ بالا همان T.D.C است. هدایت الکتریکی خاصیتی از ماده است که امکان انتقال حرارت را فراهم می­کند. از بعد تاکتیکی تیم فولاد امروز بدون شک یکی از ضعیف ترین عملکرد های فصل خود را به نمایش گذاشت و این تیم هم در بعد حمله و هم دفاع نمایش سطح پایینی داشت و شاید خوردن گل در دقیقه یک آن هم گل به خودی شیرازه تیم را از نظر روحی پاشید و کادر فنی نیز نتوانست از نظری روحی و تاکتیکی به تیم کمک شایانی بکند و تیم به راحتی بازی را به حریف واگذار کرد. عملکرد ضعیف پیستون های فولاد در فاز حمله و دفاع و دادن فضا به حریف این سوال را در ذهن همه ما پدیدار میکند که آیا سعداوی فکری به حال این پاشنه آشیل تیم خود میکند یا خیر؟ با اضافه شدن رحمانی و دورقی چاگو میتواند آزادانه تر به خط حمله و تغذیه آنها کمک کند.با اضافه شدن ارنست به خط حمله تیم میتواند خطرناک تر و زهردار تر از قبل باشد اما همه این سیستم ها و تغییرات به نظر و سلیقه مربی بستگی دارد.

معضل این پیستونها به غیر از وزنشان، انتقال حرارتی پایین و شکنندگی آنها است. دو سیستم جالب دیگر نیز که به منظور کاهش آلایندگی در پریوس بکار رفته اند EGR و EHR هستند. ولی از نظر نیروی فشار احتراق، هر دو طرف به یک نسبت به سیلندر فشرده نمی شوند. در این نوع از موتور، چهار پیستون یا مضربی از چهار با زاویه روی یک محور قرار می گیرند. برای جمع و جور و کوچکتر شدن ابعاد موتور، سیلندرهای این موتور تنها ۷ میلیمتر از یکدیگر فاصله دارند. دو دفاع کناری فولاد یعنی مریدی و سعیدی یکی از ضعیف ترین بازی های خود را انجام دادند و بارها و بارها با دادن فضا به هافبکهای خطرناک پرسپولیس موقعیت های زیادی به این تیم میدادند. ۴- آزمایش را به کمک درپوش دو سوراخه انجام دهید و سعی کنید آنچه را که اتفاق می افتد توضیح دهید. هنگام تعویض و خرید این قطعه، به سایز و نمره تعمیراتی موتور خودرو توجه کنید. ـ به حداقل رساندن سطح تماس میان پیستون و جداره سیلندر و همزمان جلوگیری از اصطکاک بین پیستون و سیلندر که باعث فرسودگی زود هنگام میشود. در سیکل آتکینسون با کمک تغییراتی که در زمانبندی سوپاپ ها انجام میگیرد ضریب تراکم در هنگام کمپرس کاهش یافته و در هنگام انفجار افزایش میابد.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد پیستون چه لطفا به بازدید از وب سایت ما.