در حال رشد در امریکا – سرزمین رایگان

[ad_1]

رشد سیاه در آمریکا به معنی درک آنچه در آن به معنی بخشی از “سرزمین آزادی و خانه شجاع”. وجود دارد بسیاری از فرصت های موجود به افرادی که درک آنچه می تواند انجام در یک شرکت مانند امریکا.

سرمایه داری معتقد است که هر کسی که مایل به پرداخت قیمت از ساختمان چیزی را برای خود باید این فرصت را به انجام این کار. در طول تاریخ ما بسیاری از فرهنگ های مختلف آمد و ساخته شده خانه های خود را در اینجا. آنها می توانید شروع به کسب و کار خود و فرصتی برای ارائه برای خود و خانواده خود را.

زمانی که ما به عقب نگاه ما فرهنگ مانند چینی, ژاپنی, ویتنامی, ایتالیایی, اسکاتلندی و یهودیان در می یابیم که بسیاری از آنها ساخته شده است کسب و کار موفق در امریکا است. این تلاش در آمد با بسیاری از موانع و تعهد خود را به موفقیت و حمایت از خانواده به آنها انگیزه آنها نیاز به غلبه و پیروز.

سیاه و سفید, خانواده ها نیز کار می کرد به سمت بهره گیری از فرصت ها در اینجا در امریکا است. با این حال وجود دارد برخی از تفاوت های سیاه و سفید آمریکایی ها زمانی که به دنبال بهره مندی از تبدیل شدن به کارآفرینی است. این تفاوت ها ساخته شده اند, ایجاد, بالا, تولید, سیاه, کسب و کار یک چالش ؛

1) عدم کسب و کار آموزش و پرورش – برای موفقیت در ایجاد کسب و کار وجود دارد برخی از مفاهیم اساسی شما باید بدانید; فروش, بازاریابی, حسابداری, پیش بینی و برنامه ریزی به نام چند. زمانی که مردم سیاه و سفید نگاه به شروع یک کسب و کار آنها گاهی اوقات بیمار آماده برای مهارت های لازم برای موفقیت است. این باعث شده بسیاری از را انتخاب کنید برای دریافت یک شغل و کار برای دیگران به جای تلاش برای شروع کسب و کار خود را.

2) عدم نظارت – آن را به خوبی تجربه کرده اند بازرگانان و زنان را در کنار خود خواهد شد که ارائه تخصص خود را به کسب و کار خود را یک موفقیت است. برای بسیاری از مردم سیاه و سفید آنها به ندرت به اجرا در محافل که اجازه می دهد آنها را برای همراهی کردن با چنین افرادی است. اگر آنها می تواند آن را به معرفی آن خواهد بود به نفع خود.

3) عدم تمدید حمایت از خانواده در فرهنگ های دیگر (و در آفریقا) خانواده محدود با هم به کار برای موفقیت خانواده است. پدر و مادر و فرزندان خاله عمه پدربزرگ و مادربزرگ همه گروه با هم. اگر یک کسب و کار بسیاری از آنها در آن کار خواهد کرد متاسفانه, سیاه و سفید آمریکایی را به حال خود خانواده نابود بنابراین حتی زمانی که آنها شروع یک کسب و کار آن به پایان می رسد تا, شوهر, همسر و فرزندان. آن غیر ممکن است برای پیدا کردن موفقیت آن را فقط ممکن است دیگر.

4) کمبود منابع – در نهایت آن طول می کشد تا پول را به پول. هنگامی که شما شروع یک کسب و کار کمک می کند تا به ذخایر در جای خود برای کمک به جبران این دوره زمانی که هیچ سود هستند که متوجه شدم. آمریکایی های سیاه و سفید به طور معمول منابع به چالش کشیده قادر به

باید بودجه لازم را برای زنده ماندن در حالی که نشست روزانه خود را تعهدات.

آمریکا سرزمین آزادی و خانه شجاع. آن است که پر از فرصت ها و کسانی که به اندازه کافی شجاع به آن می توانید درو پاداش عالی.

[ad_2]