درسهای موفقیت از یونانی سرمایه دار خیلی مهم ارسطو Onassis زندگی

[ad_1]

لحظه ای که شما به پایان رسید در این مقاله شما قادر خواهید بود به یاد بگیرند که چگونه شما می توانید پیدا کردن که آیا سال فقط پیش خوب هستند یا بد برای شما و چه مدت در این فصل خواهد داشت به طوری که شما می توانید بر این اساس عمل: اگر یک طوفان در افق شما را به پناهگاه در زمان, اگر روز آفتابی loom پیش رو شما خواهد شد استفاده از این فرصت عبور می کند به طوری که شما می توانید بسیار موفق در زندگی است.

قبل از آن ما باید برای اولین بار به دیدن چه درس مشتق از یونانی سرمایه دار خیلی مهم ارسطو Onassis زندگی, چگونه تغییرات زندگی خود را فصل به فصل از خوب به بد و بالعکس کاملا تحت تاثیر حرفه ای موفق خود را. Onassis شروع کار خود را به عنوان یک صاحب کشتی در سال 1933 در حالی که رکود بزرگ سال 1929 به حال به پایان رسید هنوز رتبهدهی نشده است. به دلیل بحران های کشتی’ قیمت بود بشدت کاهش یافته است. ده سال باری بود که هزینه 1 میلیون دلار برای ساخت در سال 1920 در حال حاضر می تواند به دست آمده برای $20,000. Onassis یافت که یک ناوگان کل ده جمله کشتی ها برای فروش در سنت لارنس در کانادا. او بلافاصله خریداری شش نفر از کسانی که کشتی ها برای $20,000 در هر. و چند سال بعد او خود را گسترش ناوگان فوق العاده: او به دست آمده یک وام از $40 میلیون در سال 1947 از بانک های آمریکایی و ساخته شده 18 بیشتر کشتی های تانکر گنجانده شده است.

اما در سال 1954 او چیزی است که او را سوار به آستانه نابودی است. پس از یک سری مذاکرات او به این نتیجه رسیدند توافق با پادشاه عربستان سعودی که او را از حقوق انحصاری برای استفاده از تانکر برای حمل و نقل است که کشور بزرگ تولید نفت. به عنوان به زودی به عنوان مورد شناخته شد اما طوفان اعتراض شکست برابر Onassis-و نه تنها از آمریکا و شرکت های نفتی که تا به حال تا به حال منحصر به فرد مناسب برای تولید عربستان نفت عربستان بلکه از دولت ایالات متحده خود را.

شرکت های نفتی اعتراض رسمی به عربستان سعودی و به طور همزمان روشن ساخته به Onassis که هر زمان او را در کشتی می رسند که در کشور بنادر برای بارگیری نفت خام آنها نمی خواهد اجازه دهید او را. وزیر خارجه آمریکا, جان فاستر دالس هشدار داد که عربستان عربستان است که اگر آنها اصرار بر حفظ توافق با Onassis آمریکا شرکت های نفتی را متوقف خواهد کرد تولید نفت در این کشور است. در این صورت است که واکنش پادشاه عربستان سعودی مجبور به لغو قرارداد.

در همان زمان ایالات متحده شرکت های نفتی تصمیم گرفت از انتقام به قطع هر گونه همکاری با Onassis. هر بار یک منشور قرارداد برای هر یک از کشتی های خود را تمام شده آنها نمی خواهد تمدید آن به جای دیگر صاحبان کشتی. در پایان سال 1955 نیمی از Onassis را تانکر ناوگان بیکار بود. خود را منبع اصلی درآمد شد تا خشک شدن در سرعت فوق العاده ای. این وضعیت ادامه داد: به سال 1956 به عنوان به خوبی. بیشتر و بیشتر از او در کشتی بودند تبدیل شدن به بیکار و کسانی که در کشتی بودند مرتهن با وام او قرض گرفته شده به آنها را ساخت. اما Onassis دیگر درآمد کافی برای بازپرداخت وام. در ناامیدی او رفت و در اطراف به بانک های آمریکایی که به او مدیون درخواست آنها را در طول مدیریت خود را کشتی. حمل و نقل بین المللی جامعه انتظار می رود او را به اعلام ورشکستگی در هر لحظه.

که ورشکستگی هرگز اتفاق افتاده است ، فصل جدید آغاز شده در Onassis زندگی. در اکتبر سال 1956 کانال سوئز بسته به حمل و نقل به دلیل بحران میان مصر و اسرائیل است. به عنوان یک نتیجه کشتی تا به حال به دور آفریقا با اضافه کردن زمان قابل توجهی برای هر سفر. بیش از حد چند کشتی در دسترس بود برای دیدار با تقاضا و حمل و نقل هزینه ها سر به فلک کشید به ارتفاعات بی سابقه ای در سال 1957. تنها صاحب کشتی که کشتی ها در دسترس بود Onassis. به دلیل تحریم آمریکا شرکت های نفتی اعمال کرده بود او تا به حال تعداد زیادی از کشتی های بیکار ایستاده در بنادر مختلف. نتایج قابل پیش بینی بود. Onassis کشتی شد, اجاره, از جان گذشته, تجار تحریم به پایان رسید و acrimonious روابط با شرکت های نفتی فراموش شده بودند.

به جای تخریب پیروزی رسیده بود. Onassis شروع به درک گیج کننده سود: در سال 1957 به تنهایی او به دست آورده $70 میلیون –در حالی که ده سال قبل از او تا به حال شده سر بیش از پاشنه در بدهی با مبلغ 40 میلیون وام او تا به حال گرفته شده است. سود بودند و باور نکردنی است. Onassis نمی دانم چه چیزی برای انجام با این همه پول. عمل اول خود را به بازپرداخت وام او بدهکار است.

دوم خود را با عمل به کمیسیون ساخت کشتی های جدید –در میان آنها یک 100,000 تن تانکر بزرگترین در جهان که در آن زمان. سوم عمل به یک درخشنده پذیرش در مونت کارلو به جشن خود را بهبود و اقبال. و پس از چند سال Onassis شد ثروتمندترین فرد روی زمین است.

توسط 1973 اما Onassis درخشان فصل به پایان می رسد به طور ناگهانی. آنچه به دنبال آن بود و غم انگیز فصل گذشته از Onassis زندگی. در ژانویه سال 1973 Onassis پسر اسکندر کشته در سقوط هواپیما در فرودگاه آتن در سن 19. Onassis نشان داد که او غلبه آن رویداد. بلافاصله پس از مراسم تشییع جنازه پسر و دفن در جزیره خصوصی خود را Skorpios او شروع به گسترش ناوگان خود را. در حالی که ناوگان سپس شامل بیش از 100 کشتی -در میان آنها 15 supertankers از 200 ، 000 تن هر – Onassis راه اندازی شش تانکر ساخته شود دو نفر از آنها از 400000 تن در هر, بزرگترین تانکر در جهان است.

اما از سال 1974 چیز شروع به بدتر شدن. شاید به این دلیل که پسر خود را از مرگ او آغاز شد و در سال 1974 به رنج می برند از میاستنی گراویس یک بیماری علاج ناپذیر تاثیر چشم و سایر نقاط بدن. او نمی تواند نگه داشتن پلک خود را باز و تا به حال به نگه داشتن آنها را با نوار. او همچنین یک زمان سخت به بلع مواد غذایی و نامفهوم کلمات خود را در هنگام صحبت کردن. جای تعجب نیست که او پر از شکایات: در مورد زندگی خود را در مورد خود در مورد ازدواج, در مورد همه چیز.

در سال آینده -سال 1975 – آخرین در Onassis زندگی: او به طور جدی بیمار شد از ذات الریه. در افتضاح وضعیت او وارد یک بیمارستان در پاریس که در آن او در عمل فایده ای نداشت. در 15 مارس سال 1975 ثروتمندترین مرد جهان درگذشت -در سن 69. تنها دخترش کریستینا بود که در بالین او.

نتيجه گيری

از Onassis زندگی مشتق شده است که در سال 1957 بد فصل او تجربه کرده که تا سال (او مواجه شد با ورشکستگی به عنوان شما می توانید به یاد بیاورید) به طور ناگهانی به پایان رسید و یک فصل خوب شروع برای او که کانال سوئز بسته به حمل و نقل و او شروع به تبدیل شدن به ثروتمندترین فرد روی زمین است. اما در سال 1974 برگشت از فصل اتفاق افتاده در زندگی او: او خوب فصل به پایان رسید که در آن سال و یک بد شروع شد وقتی که پسر مورد علاقه خود را اسکندر کشته در سقوط هواپیما و Onassis شروع به رنج می برند از میاستنی گراویس که رهبری او را در نهایت به مرگ است.

شبیه تغییرات فصول, اما, مشتق همچنین از شرح حال بسیاری از معروف دیگر مردم من را مطالعه کرده اند. در میان آنها وجود دارد زندگی ناپلئون بتهوون, Verdi, Churchill, پیکاسو, Jackie Kennedy Onassis ملکه الیزابت اول انگلستان الیزابت تیلور, مارگارت تاچر, کلمبوس ماندلا و بسیاری دیگر بیش از 20 زندگینامه در کل.

به عنوان مثال:

— بتهوون خوب و بد فصل جایگزین در سال 1776, 1792, 1809 و 1825

— ناپلئون جایگزین در سال 1776, 1792 و 1809

— چرچیل جایگزین در سال 1875 سال 1892 سال 1908 سال 1924 و در سال 1941

— وردی جایگزین در سال 1825 1842, 1859, سال 1875 و در سال 1892

— پیکاسو جایگزین در سال 1892 سال 1908 سال 1925 1941 و 1957

— Jackie Kennedy Onassis را جایگزین در 1941, 1957, 1974 و 1990

— الیزابت تیلور جایگزین در سال 1941 در 1958 1975 و 1990

— مارگارت تاچر جایگزین در 1941, 1957, 1975 و 1990

— ماندلا جایگزین در 1941, 1957, 1974 و 1990

— ملکه الیزابت اول انگلستان جایگزین در 1545, 1562, 1578 1595

— کلمبوس را جایگزین 1479 و 1496.

در مقایسه با این شرح حال من وارد یک کشف شگفت آور: این فصل از همه مردم جایگزین با توجه به یک الگوی خاص. همچنین پس از تحقیقات گسترده متوجه شدم که زندگی خود ما’ فصول متناوب با توجه به همان الگوی خاص. این بدان معناست که ما می توانیم پیش بینی ما چگونه زندگی خوب و بد فصل خواهد متناوب در آینده با دقت شگفت انگیز.

بنابراین ما می توانیم عمل درآمده است. اگر یک طوفان در افق ما می تواند پناهگاه در زمان. اگر روزهای آفتابی دستگاه رو می توانید با استفاده از این فرصت عبور می کند. ما می توانیم نتیجه بسیار موفقیت در زندگی با در نظر گرفتن مهم تصمیم گیری در مورد زندگی حرفه ای ما ازدواج, خانواده و روابط و همه زندگی دیگر مسائل.

[ad_2]