داکت اسپلیت تهویه اروند گرید B

داکت اسپلیت تهویه اروند گرید B

داکت اسپلیت تهویه اروند گرید B از محصولات محبوب و پرفروش موجود در بازار است که از قابلیت هایی چون: ظاهری مدرن، عملکرد با برخورداری از صدای پایین، فیلتر هوا با عمر بالا، ضدیخ زدگی و قابلیت کنترل 24 ساعته برخوردار است.

علاوه بر این در طراحی و ساخت این سیستم از روکش هایی طلایی استفاده شده که مانع از رشد باکتری ها بوده و انتقال حرارت را نیز با قدرت بیشتری صورت می دهد بنابراین با وجود این ویژگی ها داکت تهویه اروند را میتوان بهترین انتخاب برای تامین دما در فضاهایی با متراژ بالا از جمله : مساجد، مدرسه و یا محیط های اداری به شمار آورد.

کمپرسورهای به کاربرده شده در داکت اسپلیت تهویه اروند گرید B  

پیش از هرچیز باید گفت کمپرسور به عنوان اصلی ترین اجزای درون یک سیستم اند که نقش مهمی را در انتقال و خنک سازی دما ایفا می نمایند. لازم به ذکر است ا کمپرسور های به کار برده شده در داکت اسپلیت تهویه اروند با در نظر داشتن میزان اهمیت این قطعه، اقلیم و موقعیت جغرافیایی در محصول قرار داده می شوند.

بنابراین از انواع مختلف کمپرسورها در ساخت این تجهیزات تحت عنوان داکت ها بهره می گیرند که کمپرسورهای روتاری و اسکرال را با برچسب انرژی B میتوان به عنوان کمپرسور های به کار رفته در این تجهیزات معرفی نمود که بواسطه ی آن به راحتی قابلیت تامین آب گرم و سرد فراهم گشته و نیز در فصل زمستان از مصرف بالایی انرژی ممانعت می کند.

نکته ی حائز اهمیت در رابطه با گاز به کار رفته در این کمپرسور ها از نوع R22 بوده که سازگاری بالایی را هم با محیط دارد و بهترین انتخاب برای مناطقی است که آب و هوای متعادل دارد. به طور کل کمپرسورها با استفاده انرژی برق دما را تحت فشار یا متراکم و در نهایت میتوان عامل سرعت در داکت تهویه اروند را وجود این عامل در نظر گرفت

 

گارانتی داکت اسپلیت تهویه اروند

اسپلیت کانالی تهویه اروند یا همان داکت اسپلیت تهویه اروند دارای گارانتی شرکت سازنده می باشد که مصرف کننده های عزیز می توانند برای دریافت خدمات پس از فروش این محصول به نمایندگی های آن در سراسر ایران مراجعه نمایند.

مشخصات فنی داکت اسپلیت تهویه اروند گرید B  

·        دارای عملکرد سرمایش و گرمایش

·        بهره مندی از گاز مبرد R410

·        کمپرسور قدرتمند و با کیفیت

·        ظاهر مدرن و شیک

·        استفاده از تکنولوژی های روز دنیا

·        کندانسور قدرتمند و با کیفیت

·        امکان اتصال ترموستات جانبی

·        دارای ریموت کنترل مشترک برای همه یونیت ها

·        برخورداری از فین های طلایی

·        امکان اتصال آب گرم برای جریان هوای گرم

·        نصب ساده و آسان