دانلود سریال ایرانی تراز اول

تلویزیون توبی
این وب سایت محبوب ترین جایگزین عاشق فیلم برای تماشای و بارگیری فیلم ها به صورت رایگان است. با داشتن هفت هزار عنوان به علاوه فیلم و سریال تلویزیونی ، مطمئناً این وب سایت را دوست خواهید داشت. همه شما می توانید به صورت رایگان بدون تماشای ثبت نام اگر نمی خواهید تماشا کنید.

موارد جدید به صورت هفتگی اضافه می شود. این بدان معناست که باید هر هفته منتظر محتوای جدید باشید. برنامه های این وب سایت برای Android ، iOS ، Amazon ، Roku ، تلویزیون های هوشمند و دیگران در دسترس است. سی و پنج دسته مختلف وجود دارد که به شما کمک می کنند فیلم مورد علاقه خود را مرور کنید و نتایج جستجوی خود را محدود کنید. حتی دسته ای به نام Not on Netflix وجود دارد که شامل فیلم ها و سریال های تلویزیونی است که در Netflix در دسترس نیست اما می توانید به صورت رایگان در اینجا تماشا کنید. به دلیل مقررات اخیر GDPR ، دسترسی به این وب سایت فقط در اروپا موجود نیست. اما در بیانیه مطبوعاتی شرکت آمده است که آنها در حال کار روی انطباق GDPR برای شروع خدمات خود در اتحادیه اروپا نیز هستند. این وب سایت تبلیغاتی را نشان می دهد که به عنوان اشتراکی برای تماشای فیلم های آنلاین فعالیت می کند. برای تماشای فیلم در این وب سایت ممکن است لازم باشد مسدودکننده تبلیغ خود را خاموش کنید.
بیشتر بخوانید
دانلود فیلم دوبله فارسی بدون سانسور با لینک مستقیم

FMovies
این وب سایتی است که می توانید انتظار داشته باشید این فیلم بلافاصله پس از اولین اکران سینما بیاید. آنها نسخه دوربین را به جدیدترین فیلم ها ارائه می دهند اما نسخه HD را نیز آپلود می کنند و به محض اینکه این فیلم در هر نقطه آنلاین پخش می شود.

می توانید با مرور ژانر یا جستجو ، فیلم مورد علاقه خود را تماشا کنید. این وب سایت همچنین دارای سریال های برتر تلویزیون و همچنین بازی های تاج و تخت ، شرلوک هولمز ، خانه کارت ها و بسیاری دیگر است. همچنین می توانید در این وب سایت حساب رایگان خود ایجاد کنید تا خود را به روز کنید و توصیه های فیلم را نیز دریافت کنید.

وب سایت رسمی

تلویزیون پلوتو
Pluto TV یک سرویس پخش آنلاین زنده تلویزیون است که کاملاً متفاوت از رقبای خود است. چرا؟ زیرا به شما امکان می دهد صدها کانال تلویزیونی به صورت رایگان تماشا کنید. این شامل اخبار ، ورزش ، فیلم ، مستند و دیگران است. اگر قصد دارید بند کابل خود را قطع کرده و مقداری پس انداز کنید ، گزینه مناسبی برای شماست. رابط کاربری این وب سایت بسیار شبیه تلویزیون معمولی است. آنها تمام تلاش خود را برای تقلید و رابط کاربری تلویزیون کرده اند. می توانید در لیست کانال های تلویزیونی بروید و ببینید چه چیزی در حال حاضر ارائه می شود.

آنها کانال های تلویزیونی اختصاصی فیلم های خود را نیز دارند که بهترین فیلم ها را بصورت آنلاین پخش می کنند. برخی از مطالب موجود در این وب سایت فقط مخصوص کاربران آمریکایی است اما شما همچنین می توانید از نرم افزار Virtual Private Network برای دسترسی به محتوا استفاده کنید. اگر قبلاً در برخی از سرویس های پخش آنلاین تلویزیون مشترک شده اید ، همچنان TV Pluto را که ارزش بازدید دارد پیدا خواهید کرد کانال های Science and News شامل Bloomberg ، Cheddar ، CNBC ، MSNBC ، CBSN ، Science TV ، تلویزیون Docu ، Xive TV و حتی یک جریان زنده از ناسا است. اگر نگران این هستید که برای تماشای فیلم آنلاین در این وب سایت به دستگاهی سازگار نیاز دارید ، دیگر نیازی به نگرانی نیست. اگر می توانید این مقاله را بخوانید ، می توانید فیلم های رایگان را نیز در تلویزیون پلوتو تماشا کنید. تلویزیون پلوتون می تواند به خوبی روی مرورگر شما کار کند. اگر علاقه دارید این مورد را در تلویزیون خود مشاهده کنید ، با Google Chromecast سازگار است ، Amazon TV Stick و Roku TV. نکته ای که در مرورگر از دست می دهید برنامه های On-Demand است. اما قطعاً می توانید این ویژگی را در تلویزیون های هوشمند و دستگاه های متصل داشته باشید. به این وب سایت دانلود فیلم شگفت انگیز بروید و امتحان کنید.