داستان موفقیت بتهوون

[ad_1]

بتهوون متولد شد و در 16 دسامبر 1770 در شهر بن آلمان است. پدر او یک خواننده محلی در کاخ گروه کر. بتهوون پدرش بسیار رایج فرد و او معتاد به قمار. اما مادر او نسبتا مهربان و ملایم ، او ازدواج یک دستیار به عنوان اولین ازدواج او و به بتهوون پدر هنگامی که شوهر سابق او درگذشت.

بتهوون دسترسی ندارد برای رفتن به مدرسه به این دلیل که خانواده اش بسیار ضعیف است. او تا به حال یک احساس خاص از موسیقی در زمانی که او خیلی جوان بود.پدرش می خواست به استفاده از بالقوه خود را به یک ثروت بزرگ. به عنوان یک نتیجه بتهوون تا به حال به تمرین بازی clavecin و ویولن روز و شب تحت پدرش فشار است.

بتهوون به حال عملکرد در یک مرحله برای اولین بار زمانی که او تنها هفت سال و او ساخته شده یک موفقیت بزرگ.برخی از نوازندگان معروف در نظر گرفته او را به عنوان دومین موتزارت. بتهوون آموخته است که چگونه به نوشتن موسیقی از Nifo و چاپ اول کار به نام Concerto in A minor وقتی که او 11. او به وین رفت و به یاد بگیرند که چگونه به نوشتن موسیقی از موتزارت و هایدن.

به نظر می رسد که او را نسبتا روشن آینده هنگامی که بتهوون دریافت موفقیت برای اولین بار در سال 1800. با این وجود او مشکل با وحشتناک یک موضوع برای سال ها در آن زمان.او متوجه شد که او تبدیل به یک فرد ناشنوا. وجود دارد نمی تواند هر چیزی وحشتناک تر از آن را برای یک موسیقیدان است. او غرق آبی و خوی برای یک مدت زمان طولانی به عنوان یک نتیجه.

بتهوون است مشتاق قلب تمام وقت.اما شور و شوق او بود که اغلب مایه تاسف است. او اغلب تحمل هر دو امید و شور و شوق ناامیدی و مقاومت است. بدون شک وجود دارد که همه این احساسات تا به حال خود را تبدیل به منبع منحصر به فرد ایجاد. او را سقوط در عشق با جولیا در سال 1801 و تشکیل یک موسیقی به نام مهتاب برای او به طور خاص. به او نا امید او نمی تواند درک خود را از روح بزرگوار و به او خودداری کرد. بتهوون بود ناراحت و مأیوس که برای ازدواج کنت قبل از طولانی است. این نا امید کننده ترین لحظه برای او و یک بار در زمان او نوشت یک مقاله از مقالات پس از مرگ.

او به زندگی در سال 1803 و تشکیل برخی از روشن و گرم موسیقی مانند دوم سمفونی. از آن پس در چند مطلب زیبا و شگفت انگیزی موسیقی تولید شد. برخی از آنها نسبتا معروف و من فکر می کنم شما باید در مورد آنها شنیده مانند Eroica و طوفان است.

بتهوون به پایان رسید و شاهکار خود را به نام سمفونی نهم در سال 1823. این قطعه از کار بیان شده و جهان خود را در رویای خود.

او دچار ادم ریوی در Dec.1826 بود که ناشی از یک بد آنفلوانزا است.او سرانجام در 26 مارس 1827 به این دلیل از درد و رنج از hepatopathy.

گفته شده است که بعد از آن بتهوون مرده بود و باران به شدت و طوفان به طور جدی. به نظر می رسد که حتی خدا غصه دار بیش از مرگ او.

بتهوون مراسم تشییع جنازه بود و نسبتا جدی و بزرگ است.تخمین زده می شود که بیش از 20 هزار نفر در تشییع جنازه او.

بتهوون ثروت و موفقیت موسیقی بزرگ بود و بزرگ. تعداد کمی از مردم هستند که می تواند فراتر از شایستگی خود را در ایجاد موسیقی. او یک موسیقیدان بزرگ برای ما است و ما باید دست او را برای همیشه لطفا برای و قدردانی خود را کار می کند.

[ad_2]