داستان الهام بخش از اندرو کارنگی

[ad_1]

اگر شما خواندن کتاب افسانه ای در زندگی موفقیت “فکر می کنم و رشد ریچ” شما ممکن است به یاد داشته باشید اندرو کارنگی. او الهام بخش در پشت یکی از بالاترین فروش انگیزشی و توسعه خود کتاب در تاریخ, انتشار, شاید بعدی تنها به کتاب مقدس.

اندرو کارنگی نماد تمام است که شما می توانید تماس بگیرید و موفقیت است.

او گفت: دومین مرد ثروتمند دنیا در تاریخ است. او ساخته شده است یکی از بزرگترین و قدرتمند ترین شرکت فولاد در جهان و در نهایت به فروش می رسد آن را به کمک بیشتر از درآمد حاصل را به موسسه خیریه.

اندرو کارنگی افزایش یافت تا از فقر با شدید جاه طلبی و مظهر همه که یک توسعه خود گورو خواهد در مورد خواب.

اندرو کارنگی مهاجرت به امریکا از اسکاتلند با پدر و مادر خود را برای فرار از فقر با توجه به تخریب صنایع دستی تمرین توسط پدر و مادر خود را با انقلاب صنعتی. این فقر از دوران کودکی خود را ایجاد پولادین حل برای غلبه بر فقر و کسب ثروت است که او متعلق به بعد.

شروع $1.20 یک هفته او به آرامی منتقل نردبان و خصوصی شد وزیر افسانه ای Thomas A. Scott پنسیلوانیا راه آهن در یک شاهزاده حقوق و دستمزد $ 35.

در طول این زمان جنگ داخلی شکسته بود. نظامی مورد نیاز رانندگی شد صنعت فولاد. هنگامی که جنگ داخلی بود و بیش از اندرو کارنگی تصمیم به ترک کار خود و ورود به صنعت فولاد است.

“من فکر می کنم کارنگی نابغه بود اول از همه توانایی برای پیش بینی چه چیزهایی بودند که رفتن به تغییر دهید, می گوید:” مورخ جان Ingram. “هنگامی که او را دیدم که چیزی از سود بالقوه به او مایل به سرمایه گذاری فوق العاده در آن است.”

حرکت خود را در جهان صنعتی است که به خوبی مستند شده است. با این حال چه بسیار است شناخته شده است که تشنگی خود را برای دانش و بشردوستانه گرایش.

“پیشنهاد می کنم به یک درآمد بیشتر از 50000 دلار در سال! فراتر از این نیاز دارم تا کنون کسب درآمد از هیچ تلاشی برای افزایش ثروت اما صرف مازاد هر سال برای خیرخواه اهداف! اجازه دهید ما در کنار کسب و کار برای همیشه به جز برای دیگران. اجازه دهید ما حل و فصل در آکسفورد و من باید کامل دریافت آموزش و پرورش, آشنایی ادبی مردان است. من که این را سه سال فعال کار می کنند. من باید پرداخت توجه خاص به صحبت در عمومی. ما می تواند حل و فصل در لندن و من می توانم خرید یک کنترل بهره در برخی از روزنامه یا زنده بررسی و به طور کلی مدیریت آن توجه و در نظر گرفتن بخشی در امور عمومی و به خصوص کسانی که در ارتباط با آموزش و پرورش و بهبود فقیر کلاس. مرد باید یک بت و گردآوری ثروت یکی از بدترین گونه بت پرستی! هیچ بت تر است debasing از پرستش پول! هر چه من درگیر من باید فشار بی اندازه; بنابراین باید مراقب باشید را انتخاب کنید که زندگی آن خواهد بود که آسانسور در آن شخصیت. به ادامه بسیار طولانی غرق کسب و کار مراقبت و با بسیاری از افکار من کاملا بر این راه به پول بیشتری را در کوتاه ترین زمان باید تنزل من فراتر از امید بهبود دائمی. من استعفا کسب و کار در سی و پنج اما متعاقب آن در طول این دو سال من مایل به صرف بعد از ظهر در دریافت آموزش و مطالعه سیستماتیک!”

او فروخته جراحی امپراتوری در سن 64 برای $ 480 میلیون و تبدیل به ثروتمندترین مرد در جهان است. پس از آن او توجه خود را تبدیل به دور دادن ثروت خود را که یکی از خود قسم خورده مایل ذکر شده در کتاب “فکر می کنم و رشد غنی’. در حالی که او بسیار بشردوستانه او منفور خیریه. او اهدا بسیاری از پول خود را برای ایجاد کتابخانه ها و موسسات آموزش عالی.

اندرو کارنگی, اسپرم معتقد بودند در کمک به مردم برای کمک به خودشان است. او با الهام از نوشتن فکر می کنم و رشد غنی باقی می ماند که به این روز کلاسیک از انگیزه و خود توسعه است. گفته شده است که صدها نفر از ثروتمندترین و قدرتمند در جهان ادعا کرده اند برای تبدیل شدن به غنی و موفق پس از خواندن کتاب “فکر می کنم و رشد غنی’.

شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد اندرو کارنگی در pbs.org

[ad_2]