خود انگیزه به عنوان یک تونیک برای موفقیت

[ad_1]

یک ضرب المثل وجود دارد که از آن آسان است را به یک اسب به رودخانه. اما چه آسان است به زور آن را به نوشیدن آب وجود دارد. این سخن هم درست است وقتی که می آید به دستیابی به موفقیت است. آن است که یک چیز به سعی کنید برای ایجاد انگیزه کسی برای رسیدن به موفقیت در زندگی است. اما تلاش های خود را در بخش, الهام بخش, فرد ممکن است در رسیدن به نتیجه تا زمانی که فرد او – و یا خودش خود انگیزه. دلیل این است که یک تلاش بی ثمر خواهد بود اگر در یک شرایطی فرد ندارد تعيين موفق باشد.

وجود دارد دو بخش به خود انگیزه یا انگیزه های درونی است که ذهنی و فیزیکی است. در روان شما تصور در ذهن خود را که در آن شما می خواهید برای رفتن در حالی که در حالت فیزیکی شما اقدام برای رسیدن به جایی که شما را به آرزوی بود.

مسیر

خود انگیزه که متشکل از فکر و اقدام کلیدی برای موفقیت است. دلیل این است که تمایل به عمل در ایده های خود را حداقل به عنوان مهم به عنوان ایده های خود را. کسی که می خواهد به موفقیت در زندگی نیاز به یک self-starter; او آرزوی موفقیت همه او; و جرات او – یا خودش را به عمل در حال حاضر.

جهان پر است از فرصت ها اشاره شما در هر ثانیه و دقیقه و روز. اما کلیدی برای ساخت بسیاری از کسانی که فرصت های اکشن است. این نشان میدهد که یکی از نیاز به رویای خود را و یا رویاهای خود را, اما او انگیزه – یا خودش را برای قرار دادن برنامه ها را به حرکت است.

ثابت-شخصیت اسطوره

انتخاب یکی برای خود و یا تفکر یا انگیزه او و یا او را یا نه. اگر چه روشن تجسم یک هدف خوب اولین گام یک شادی, انگیزه زندگی, خواسته های بیشتر. به زندگی یکی می خواهد به زندگی می کنند عمل مورد نیاز است. در سخنان ویلیام شکسپیر “اقدام فصاحت است.”

استیو چندلر فروش مربی و همچنین سخنرانیها و کنوانسیون سخنران تسلیم که این یک اسطوره است که می گویند هر یک از ما دارای یک شخصیت ثابت. چندلر تاکید می کند که این خود محدود و انکار می کند ما قدرت مداوم ایجاد شده است. ما در حال ایجاد آنها به ما هیچ چیزی بیشتر تاثیر در این روند از انتخاب ما را از بین خوش بینی و بدبینی. وجود دارد هیچ خوش بینی یا بدبینی شخصیت وجود دارد تنها یک فرد انتخاب برای خوش بینانه یا بدبینانه افکار.

اولین گام

قادر به ایجاد انگیزه در خود را به موفقیت از طریق خود انگیزه یکی باید قادر به شناسایی خواسته اصلی. همه آنچه در آن طول می کشد برای رسیدن به بزرگترین خواسته اما برای پیدا کردن انگیزه و جهت زندگی نیاز دارد باید شناسایی هسته خود خواسته. که همه چیز یکی است بسیار پرشور در مورد است. آیا شما می خواهید برای کسب پول بیشتر و ایجاد روابط صمیمی و یا افزایش اعتماد به نفس خود را, شما باید برای اولین بار شناسایی هسته ای خود خواسته است که چیزهایی که درایو شما از درون.

ایده های

جدا از شناسایی خواسته های هسته ای خود را, شما همچنین نیاز به ایده ها قادر به موفقیت. اگر شما ایده های شما باید دارایی های اصلی شما نیاز دارید و آسمان آغاز موفقیت خود را که می تواند از طریق خود انگیزه.

دکتر والتر دویل اساسی امریکا یکی از مشهور ترین مقامات انسانی-مسائل بالقوه می گوید: همه دستاوردهای بزرگ یا کوچک شروع با یک ایده. اگر چه ایده های کلی در تامین کوتاه مدت خلاق و ایده های نوآورانه هستند و بنابراین افرادی هستند که می توانید آنها را تبدیل به واقعیت است. شما باید آماده برای موفقیت و شانس خود را قطعا خواهد آمد.

تعیین هدف

پس لازم است ایده های دیگر چیزی برای انجام این کار قادر خواهید بود برای به انجام رساندن موفقیت از طریق خود انگیزه است برای تعیین اهداف و برنامه ریزی. قبل از هر گونه ماجراجویی زمان برای برنامه ریزی است. طراحی طرح خود را از حمله. همیشه رعایت یک فرد موفق, زودتر او رسیدن به خود و یا هدف او از او و یا او را مجموعه ای جدیدتر و بالاتر اهداف به منظور گسترش بیشتر خود و یا موفقیت و شادی.

این به این معنا نیست که افراد موفق هیچ امیدی. اما آنها موفق به این دلیل که آنها می دانند که چگونه برای غلبه بر چالش ها است. در هنگام تدوین اهداف شخصی خود, شما باید تلاش برای حفظ این ساده پروب حکومت در ذهن است. است که اهداف “عملی”; “معقول”; “حصول”; “بزرگ” و “هیجان انگیز”.

چشم انداز

در علاوه بر این به هدف خود-تنظیم شما نیاز به یک چشم انداز. بدون یک چشم انداز یکی نمی داند که در آن او در حال رفتن و قطعا نمی تواند در توسعه یک استراتژی برای به دست آوردن وجود دارد. چشم انداز یک برقرار ایجاد آینده او و یا او را. ایجاد چشم انداز خود را نیاز دارد که در اختیار شما شخص شما و این فرصت را به شما را انتخاب کرده اند به دنبال به یک کل منسجم است.

انرژی و سلامتی عادات

بودن پر انرژی و کشت سلامتی عادات منطقه دیگر در نظر گرفتن ارزش زمانی که صحبت کردن در مورد دستاوردها از طریق خود انگیزه.

جورج Shinn مشهور انگیزه نویسنده و سخنران می گوید: “شما نیاز به انرژی برای موفقیت انگیزه. انرژی مانند سوخت که می رود به یک ماهواره به ارائه محوری (عمل) مانند بنزین است که قدرت اتومبیل های ما. اما مقدار انرژی یک فرد به صرف است…اندازه گیری وضعیت بدن انسان و ذهن است.” سلامت یک فرد جسمی و روانی دولت است.

علاوه بر این

شما نیاز به اختصاص خود بسیار قابل توجهی انرژی به طور کامل به عنوان ممکن است به سرمایه گذاری شما در حال درگیر شدن خود را در پرتاب خود را به کار و صرف ساعت های طولانی در آن قادر به موفقیت. علاوه بر این, شما نیاز به ایجاد خود را ظاهر یک دارایی; توسعه شخصیت مغناطیسی; ساخت روابط موفق; غلبه بر نگرانی و شک و ترس; کارشناسی ارشد خود را در تنش و یادگیری برای استراحت; غلبه بر شکست; یادگیری از اشتباهات خود و حل مشکلات خود.

تجسم

تناقض آمادگی برای تجسم یک ساعت گذشته است که خود انگیزه تونیک هنگامی که ما در حال صحبت کردن در مورد دستیابی به موفقیت است. به عنوان چندلر آن قرار می دهد “تظاهر شما نمی خواهید برای مردن مخل به لذت بردن شما از زندگی… مقابله با مرگ خود ما نیست باید صبر کنید تا زمانی که ما اجرا از زندگی است. در واقع قادر به وضوح تصویر ما ساعت گذشته در ما ایجاد بستر مرگ متناقض احساس: احساس تولد دوباره – اولین گام برای بی باک خود انگیزه.”

کلمات مشاوره

آنچه که جوهر از آمدن به این دنیا بدون اینکه تاثیر ماندگار و یا تبدیل شدن به یک achiever از طریق خود انگیزه? شما نیاز به استقرار تمام تلاش قادر به موفقیت و بهترین شرط بندی شما است به (re)خود را فعال داخلی-انگیزه مکانیسم.

[ad_2]