خوابگاه, اتاق, فنگ شویی!

[ad_1]

معمولی اتاق خوابگاه هر چیزی است اما راحت است. بسیاری از آنها شرح داده شده به عنوان سلول زندان بود و سپس در جایی که دانش می تواند به پرورش و رشد کرده است.

هدف از فنگ شویی است برای راه اندازی بهترین محیط ممکن است برای ما به اطراف خودمان را با. برای یک دانش آموز اگر محیط خود است تا در بهینه ترین راه است را تشویق می کند که یادگیری و موفقیت و سپس آنها هستند که بسیار جلوتر از منحنی! چرا شروع تحصیلات خود را حق با اضافه کردن کمی فنگ شویی سحر و جادو که در آن آنها خواهد بود و هزینه های بسیاری از وقت خود را بیش از چند سال آینده!

به دنبال این ساده فنگ شویی, نکته برای فنگ شویی اتاق خوابگاه قبل!

1. شروع با یک تخته سنگ پاک!

تمیز کردن هر اینچ از اتاق جدید شروع تازه است. فضای پاک کردن و حذف هر گونه انرژی منفی است که هر کسی دیگری را پشت سر گذاشت تا با باز کردن پنجره ها به هوای تازه و نور برخی از حکیم بخور یا پخش صدا و یا موسیقی برای روشن شدن فضا! اگر شما نمی توانید نور sage – سپس 4 کاسه های کوچک و محل مریم گلی یا سنگ نمک در آنها و محل آنها را در چهار گوشه اتاق خود را به نگه داشتن وضوح و آرامش در فضای خود را. جای آنها را یک بار در هفته در صورت امکان.

2. رنگ را می توان درمان!

اگر شما یک گزینه به رنگ اتاق و یا را انتخاب کنید و سپس accessorize رنگ عاقلانه است. اگر شما می توانید خود را انتخاب کنید موفقیت شخصی رنگ (نگاه کنید به مقالات ما tab در وب سایت ما) و یا انتخاب یک رنگ است که کمک خواهد کرد که شما را با آنچه شما می خواهید برای به انجام رساندن.

سبزی برای رشد شخصی و رفاه و روشن و انرژی زا است. قرمز برای انرژی شهرت و شهرت بلوز و سیاه پوستان برای شخصی حکمت و حرفه ای و سفید و خاکستری و رنگ های فلزی برای هوش و یادگیری است. اجتناب از استفاده از خاموش زنگ از نرم قهوه ای و یا زرد این رنگ اگر چه پایه می تواند به انرژی است که شما را احاطه کرده با این حال آنها فراموش اضافه کردن رنگ زرد و نارنجی اگر شما احساس تنبل و شما سلامت بوده است نه ایده آل. اگر شما نمی توانید رنگ دیوار خود را با استفاده از این رنگ در لوازم جانبی و یا هنر کار می کنند.

3. خواب با آرامش!

اطمینان خود را به بالین استوار بر یک دیوار جامد است اگر پنجره آویزان قوی پرده و پرده های سنگین است که می تواند بسته در شب. مطمئن شوید که شما می توانید درب زمانی که شما در رختخواب دراز کشیده.

4. حفظ جریان انرژی!

درهم و برهمی است که بزرگترین مشکل در فنگ شویی است. نگه داشتن چیز شسته و رفته و درهم و برهمی رایگان به منظور نگه داشتن ذهن خود را شسته و رفته و درهم و برهمی رایگان. با استفاده از برگزارکنندگان و کتابخانه به نگه داشتن درهم و برهمی را به حداقل برساند. هنگامی که شما راه رفتن به اتاق خود را در این فضا باید احساس روشن و منظم یک فضای بزرگ به مطالعه و تفکر و یا استراحت.

5. ایده آل قرار دادن میز

اگر شما لوکس – میز کار خود را باید قرار داده شده در گوشه شمال شرق اتاق – منطقه که در ارتباط با دانش است. نگه داشتن آن را شسته و رفته و اطمینان حاصل کنید که چراغ رومیزی برای تحصیل آسان.

6. روابط – بخشی از تجربه

می خواهید برای تقویت زندگی اجتماعی خود را? اضافه کردن یک نور (نور شب فوق العاده است!) در جنوب غرب گوشه ای از اتاق خود را – این باید کمک به زندگی اجتماعی خود را در حال حرکت! اگر آن را می شود بیش از حد شلوغ – نور خاموش!

7. سم فلش

تیز امتیاز است که هدف به طور مستقیم در زمانی که شما خواب خود را می تواند به تضعیف تمام تلاش خوب. در یک اتاق کوچک آنها دشوار است برای جلوگیری از. آن شما یک قفسه کتاب یا میز که در آن گوشه امتیاز به طور مستقیم به شما در بستر نرم کردن آن با قرار دادن گوشه محافظ کودک در به پایان می رسد! ارزان, تعمیر سریع!

8. تنظیم کردن

استراحت بسیار مهم و اغلب دشوار است که زندگی در یک اتاق خوابگاه. در شب سعی در نزدیک کردن یا پوشش هر تلویزیون یا کامپیوتر و تجهیزات اگر ممکن است برای اطمینان از کالا یک شب استراحت!

© 2008 پری Chapple

[ad_2]