خلاق, تحصیل در خانه برای کودکان با استعداد توسط لیزا Rivero

[ad_1]

“ما در خانه و مدرسه در سخنان ماری Roeper آموزش برای زندگی به جای به سادگی به آموزش برای موفقیت است.”

پس از 911, بمب گذاری, زمانی که لیزا Rivero بود در پایان نوشتن این کتاب تحقق آمد به او دقیقا چگونه عمیقی از یک بیانیه این واقع بود. او می گوید: “من شروع به درک در یک سطح جدید. ما نمی یاد در مورد معماری و یا خواندن کتاب های بزرگ و یا مطالعه کشورهای جهان به منظور “به خانه و مدرسه است.” ما در خانه و مدرسه به طوری که ما در حال رایگان برای یادگیری در مورد زندگی در آن غیر قابل پیش بینی پیچیدگی است. ما در خانه و مدرسه به سوال بپرسید و به دنبال پاسخ برای خودمان به خودمان را در دیگر مکان برای شروع به ایجاد ارتباطات جدید و روابط جدید در جامعه جهانی برای انجام بخشی از کوچک ما به عنوان شهروندان جهان است.”

می گوید: نویسنده David H. آلبرت نویسنده “و چکاوک آواز می خواند با من: ماجراهای در مدرسه در منزل و جامعه مبتنی بر آموزش و پرورش “استعدادهای درخشان ریاضی اعم از فکری و یا گونه های دیگر وجود دارد در یک زنجیره مانند بسیاری ویژگی های دیگر.”

پدر و مادر از کودکان با استعداد به صورت چالش های منحصر به فرد است که به ندرت مورد بحث و یا جدی گرفته توسط دیگر پدر و مادر و یا پرسنل مدرسه می گوید:” لیزا. “در حالی که پدر و مادر نباید دغدغه تبدیل با یک کودک بالقوه و نه باید آنها را سازماندهی تمام خانواده در اطراف این کودک با استعداد, آن است که بسیار مفید برای پدر و مادر باید آگاه باشند از:

(1) چرا فرزندان خود را به نظر می رسد مختلف و

(2) که تفاوت واقعی است و مستلزم منحصر به فرد پدر و مادر و رویکردهای آموزشی.

من نمی توانم به اندازه کافی توصیف تسکین من احساس زمانی که من در نهایت پدر و مادر دیگر که مثل من بودند متهم بازور زمانی که فرزندان جوان خود را آموزش داده خود را به عنوان خوانده شده قبل از سن مدرسه و یا کسانی که احساس درماندگی به عنوان آنها به تماشای فرزند خود شدید و دردناک حساسیت یا که تلاش برای نگه دارید تا با استدلال قدرت از یک دختر شش ساله پرسیدن یک سوال یک دقیقه.”

این کتاب 400 صفحه است و یک ثروت از اطلاعات! فصل پوشش افراد مانند: صفات استعدادهای درخشان ریاضی اجتماعی و نیازهای عاطفی و فکری نیاز به یادگیری سبک های یادگیری با یک تفاوت ایجاد مدرسه خانه خود و روش خود را خلاق, مدرسه خانه جعبه ابزار و فصل در مدارک, اسناد و مدارک و تست ویژه موضوعات به علاوه خیلی بیشتر.

در کتاب او نیز در بخش منابع برای کودکان با استعداد, منابع ناشران که ارائه برنامه درسی برای دانش آموزان با استعداد و وب سایت ها به کمک پدر و مادر از کودکان با استعداد, نرم افزار, شرکت ها و بیشتر. اگر شما فکر می کنم فرزند خود را با استعداد است و یا شما به دنبال برای پشتیبانی در آموزش خود کودک با استعداد پس از آن من می خواهم به طور جدی توصیه می کنند که شما بررسی به داشتن این کتاب است. من معتقدم که شما می توانید اینسو انسو جمع کردن مقدار زیادی از آن را!

[ad_2]