خلاصه کتاب: مالیات بر ثروت – چگونه برای ایجاد ثروت عظیم توسط تام Wheelwright

[ad_1]

من خوش شانس بود به عنوان یک بچه به پدر من به عنوان یک مربی کسب و کار. هنگامی که زمان آمد و من وارد دنیای کسب و کار من نمی تواند تکیه بر او به عنوان او گذشت جوان است. ثروتمند پدر / پدر فقیر کتاب شد من فضل صرفه جویی در زمانی که آن را آمد به مالی آموزش و پرورش. چند تن از مفاهیم من می دانستم که در مورد دلیل پدر من اما استراتژی های پیشرفته و “چگونه” واقعا از غنی بابا کتاب. تام غنی پدر و مشاور.

چرا این مهم است ؟

من این خلاصه به اتلاف وقت خود را. آن است که چشم انداز من به ارائه مختصر مراحل عمل است که شما می توانید اتخاذ حال حاضر خود را به منظور ارتقاء زندگی مالی و حرفه ای. اگر شما می خواهید به طور مداوم بهبود شما باید متعهد به یادگیری مداوم. اهرم به یادگیری مستمر با انجمن ها و شما موفق خواهد شد در زندگی حرفه ای خود را.

جریان نقدی ربع واقعا مبالغ جوهر از موفقیت مالی. اگر شما تمرکز در سمت چپ ربع پس از آن شما می توانید یک OK درآمد اما اگر شما تمرکز در سمت راست و سپس شما می توانید تبدیل شدن به غنی. Robert Kiyosaki امتیاز در غنی بابا / بیچاره پدر که سمت چپ طرف ربع مردم پول پرداخت مالیات و سپس آن را صرف. در سمت راست از ربع مردم پول آن را صرف و سپس پرداخت مالیات خود را. این یک تفاوت بزرگ است و می تواند بزرگترین موفقیت اهرم مالی خود را در آرسنال است.

مالیات بر ثروت در امتیاز 24 مالیاتی استراتژی شما می توانید استفاده کنید در راه خود را به مالیات بر ثروت است. به خاطر زمان من اشاره خواهد شد چند همراه با برخی از تفسیر در مورد هر یک.

1. قانون # 1 – آن است که پول خود را نه دولت. مردم تمایل به اجرا می ترسم وقتی که می آید به مالیات است. به یاد داشته باشید که شما یکی ایجاد ارزش و ساخت کسب و کار هوشمند و استفاده از مالیات بر استراتژی برای به حداقل رساندن مالیات و به حداکثر رساندن سرمایه گذاری خود را. کلیدی در اینجا این است که اجتناب از مالیات نه فرار از پرداخت مالیات. هر مفهوم در این کتاب کاملا قانونی و تشویق توسط IRS.

2. قانون # 2 – قانون مالیات نوشته شده است به طور دائم کاهش مالیات خود را. تمام برنامه های مالی نیاز به یک پایه محکم. این است که چرا شما به سادگی نمی تواند تمرکز بر نرخ بازگشت تنها. شما می توانید یک نرخ بازگشت اما اگر شما می توانید آن را از دست بدهند چرا که یک قانون کت و شلوار و یا 50% خورده می شود تا در مالیات سپس شما از دست دادن در دراز مدت است. 99 درصد از مالیات کد نوشته شده است به عنوان مشوق برای تشویق مردم برای شروع کسب و کار است. به این دلیل که دولت می کند این است که به دلیل کسب و کار و ایجاد شغل است و بزرگترین اقتصادی راننده.

3. قانون # 3 – سریعترین راه برای قرار دادن پول در جیب شما است که برای کاهش مالیات خود را. کسب و کار نیاز به سرمایه گذاری. که سرمایه گذاری یک کسب و کار هزینه همراه با R&D, سفر و کسب و کار دیگر هزینه های مربوط. شما می توانید ترکیب تعطیلات و کار مشروع و نوشتن آن را به عنوان هزینه کسب و کار. اگر شما مسافرت و فروش اقلام سپس در فروش تماس در تعطیلات منطقه است. اگر شما در املاک و مستغلات سرمایه گذار پس از آن سفر که در آن شما ممکن است سرمایه گذاری.

4. 4. قانون # 24 – ساخت عظیم منفعل درآمد از طریق مالیات خود را پس انداز. این است که قوی ترین ثروت ساز در این کتاب از آنجا که شما اهرم تا بهره مرکب, سرعت پول و اهرم. با استفاده از این سه خودرو همراه با سرمایه گذاری انباشته و شما را غنی خواهد بود. هدف این است که برای ساخت کسب و کار شما و پول وجود دارد و تبدیل آن به درآمد انفعالی و سپس پارک اضافه پول را به جریان نقدی سرمایه گذاری در املاک و مستغلات. شما می خواهید پول خود را سخت تر از شما انجام دهد. شما نمی خواهید به تجارت ساعت برای دلار است. اجازه دهید من به شما یک مثال است.

ما در شرکت نرم افزار دو راه وجود دارد برای ساخت و ثروت است که از طریق مالکیت فکری و قراردادهای نگهداری. این دو چیز با هم استفاده می شود ساخت یک شرکت است که می تواند به فروش می رسد 2-4X درآمد. در حال حاضر به پرورش سرمایه گذاری که با اهرم من با استفاده از “بی نهایت بانکداری مفهوم” به قرض دادن پول به کسب و کار از طریق “خود من بانک”. در حال حاضر پول کسب و کار می پردازد من می آید و به عنوان درآمد سرمایه گذاری که به معنی کاهش مالیات است. جدید درآمد اضافی قراردادهای تعمیر و نگهداری را پرورش قرارداد جدید است. گام بعدی این است که به استفاده از “بدهی خوب” به اهرم ما پوشش و خرید بیشتر قرارداد تعمیر و نگهداری درآمد با ما نرم افزار پلت فرم.

در خلاصه پول شما را در کسب و کار شما و نگه داشتن آن در درآمد انفعالی ایجاد دارایی با استفاده از اهرم خوب سرعت از پول و بهره مرکب.

مالیات بر ثروت است که یک منبع عالی است که من شما را تشویق به خواندن. اگر شما خود را غرق در این مفاهیم امنیت مالی و ثروت واقعی می تواند مال شما.

من امیدوارم که شما پیدا کرده اند این خلاصه ای مفید است. کلید هر گونه ایده جدید به کار آن را در زندگی روزمره خود تا زمانی که این عادت می شود. عادات فرم در عنوان کمی تا 21 روز است. یکی از چیزهایی که شما می توانید به دور از این کتاب اهرم های مالی خود را آموزش و پرورش است. اگر شما کنترل خود را از آموزش و پرورش و برنامه 30 دقیقه در هر روز اختصاص داده شده به این پس از آن شما خواهد شد درو نتایج. شما می توانید قرار داده و آینده مالی خود را در دست شخص دیگری است. مسئولیت و چیزهای خوب اتفاق خواهد افتاد.

[ad_2]