خلاصه کتاب – ثروتمندترین مرد بابل – موفقیت اسرار باستان – توسط جورج Clason

[ad_1]

استراتژی آیند و می روند اما اصول بی انتها هستند. شما ایجاد نمی کند و اصول جدید. یا شما آنها را دنبال کنید و یا شما don't. این زمان آزمایش ثروت اصول بیش از 6000 سال است. من لذت بردن از خواندن مالی و کسب و کار, کتاب, اما من درک می کنم که بسیاری از شما می خواهد به جای رفتن به دندانپزشک و مولر کشیده. اگر شما مناسب است که لایحه پس از آن من را به نفع و خواندن فقط یک مالی کتاب ثروتمندترین مرد بابل. دیو رمزی مالی شخصیت شما ممکن است دیده می شود در تلویزیون باعث می شود زندگی خود را با موعظه اصول مطرح شده در این کتاب است. دوباره آیا به نفع خودتان و آن را بخوانید. شما برنده't متاسفم شما بود.

چرا این مهم است ؟ اجازه دهید's پاسخ به این چند سوال پاسخ دهید ، آیا شما از نظر مالی امن است ؟ آیا استرس شما در مورد پول و آینده ؟ آیا شما اجرا از پول را قبل از در حال اجرا از ماه ؟ اگر هر یک از این پرسش ها حلقه درست برای شما و یا بهتر رتبهدهی نشده است شما در جاده ها به امنیت مالی و می خواهید برای تقویت آنچه شما're انجام و سپس این کتاب را باید بخوانید و به شما کمک خواهد کرد. چرا پول ؟ عشق پول چیز بدی است و من نمی موعظه است که در اینجا. پول یک ابزار برای کمک به دست آوردن چیزهایی است که می تواند کمک به امنیت, شادی و سرگرم کننده و همچنین به عنوان کمک به شما در ساخت و عشر. پول متوسط که توسط آن موفقیت های اولیه اندازه گیری می شود. پول امکان پذیر می سازد برای لذت بردن از بهترین زمین affords. پول فراوان است برای کسانی که درک ساده را که به قوانین حاکم بر کسب آن است. (توجه داشته باشید: ساده – که درست است !!!!!) پول که امروز توسط اداره قوانین همان است که کنترل آن در هنگام مرفه مردان thronged خیابان های بابل, شش هزار سال پیش.

در اینجا قوانین ساده برای به دست آوردن پول:

1. شروع کیف پول برای پرواربندی

2. کنترل هزینه تو

3. را تو طلا ضرب

4. گارد تو گنجینه های از دست دادن

5. را از تو خانه یک سرمایه گذاری سود آور

6. مطمئن باشید در آینده درآمد

7. افزایش تو توانایی کسب

-ثروتمندترین مرد بابل

چه جالب در مورد این قوانین 7 است که شما می توانید استفاده از آنها را برای بیش از پول است. که یکی دیگر از موضوع برای نقد و بررسی ……….. اجازه دهید's شیرجه رفتن به جزئیات بیشتر و به زبان انگلیسی به روز در حال حاضر به معنی.

این کتاب یک کتاب کوتاه است که بسته بندی شده با قدرتمند اصول است. این خلاصه ای ممکن است کمی طولانی تر از دیگران فقط به خاطر این اصول نیاز به اشتراک گذاشته شود در اسرع وقت. اگر شما نگاه در سراسر جهان در بحران مالی شما نیاز به آموزش و حمایت از آینده خود با اصول صدا.

1. بخشی از همه شما کسب درآمد است که شما را به نگه داشتن. آن باید کمتر از یک دهم مهم نیست که چقدر به شما کسب درآمد. در یک کلام اولین پرداخت خود را. این قانون ایجاد بزرگ عادات. اگر صورتحساب خود را outlast پول خود را پس از شما پرداخت خود را پس از آن که منجر به دومین هسته ای اصل.

2. برای هر ده سکه من در قرار داده به صرف اما نه. این چنین آسان اصل, اما برای برخی از دلیل 90% از جمعیت نمی تواند آن را دنبال کنید. شما نیاز به تنها صرف چه چیزی شما را پس از شما پرداخت خود را در اولین. شما اولین پرداخت خود را پس از قانون ترکیب می تواند برای شما کار می کنند و شما تنها با صرف دیگر 9 / 10. این به این معنا نیست بار کارت اعتباری و خرید تلخه چرا که شما باید آن را در حال حاضر. ما 2 ساله و نیاز به توقف اقدام مانند آن است. (من شده اند از این گناه و من درک می کنم آن طول می کشد تا نظم و انضباط را مهم ديگر سزاوار کمتر ……….)

3. قرار دادن هر سکه به تشخیص که ممکن است تکثیر نوع خود حتی به عنوان گله از زمین و کمک را به تو درآمد یک جریان ثروت است که باید جریان به طور مداوم به تو کیف. OK – به اندازه کافی با رمز صحبت کنید. اساسا این بدان معنی است که پول خود را باید به کار سخت تر از شما انجام دهد. این اصل کسانی بسیاری از مردم و شما نیاز به برخی از آن واقعی فکر می کردم. مردم فکر می کردند که غنی قبل از بحران مسکن در سال 2008. این غیر معمول نیست چرا که خود را “ارزش خالص” بالا بود. ارزش خالص به معنی هیچ چیز بدون ماهانه پول به جیب شما. درک جریان نقدی و آن را به یک هسته هدف به کار پول خود را سخت تر از شما.

4. گارد تو گنجینه های سرمایه گذاری تنها جایی که تو اصل امن است که در آن ممکن است اصلاح شده اگر مطلوب و در جایی که تو را نمی خواهد قادر به جمع آوری اجاره عادلانه. متاسفانه من می توانم نوشتن دانشنامه's ارزش از مواد با پیچ یو پی اس در این منطقه است. این قانون است که به سادگی وارن بافت's قانون # 1 است و – don't از دست دادن پول. شما نیاز به حفاظت از خود را از مقدار اصلی از پول از معاملات مشکوک مردم و شنا با کوسه ها. اگر شما مجذوب بعدی سرمایه گذاری بزرگ و سپس من را به نفع و رفتن گلف و آن را فراموش کرده ام. من گرفته اند به اندازه کافی کون chaffing و می خواهید برای محافظت از شما را از نیاز به رفتن را از طریق درد. این جایی است که مالی آموزش و پرورش را به بازی می آید. یک سرمایه گذاری امن برای درست رشد را در خودتان و چیزهایی که شما را در درک.

5. خود تو صفحه اصلی یکی از این توضیح خود است و می آید با برخی از چالش ها است. من باور دارم که خانه خود را مسئولیت است چرا که تف کردن جریان نقدی. این به این معنا نیست شما باید't آن را خود. در حال حاضر بهترین زمان برای خرید خانه به دلیل املاک و مستغلات حباب است و قیمت گذاری بسیار افسرده است. مالکیت خانه است برخی از پاداش و امنیت فراهم می کند.

6. ارائه در پیشبرد برای نیازهای تو سن رشد و حفاظت از تو ، این است که اساسا صرفه جویی در استروئید. حالا که شما برخی از صرفه جویی و شما می دانید که پول خود را باید به کار سخت تر از شما پس از آن شما می توانید با استفاده از این اصل به آن را سفت می شود و نظم در اجرای آن است. نگه دارید برای صرفه جویی در پول نقد جریان فرصت های سرمایه گذاری.

7. افزایش تو توانایی کسب درآمد – کشت تو خود قدرت را به مطالعه و عاقلانه تر تبدیل, برای تبدیل شدن به بیشتر, ماهر, به, بنابراین به عنوان به احترام خودت. به نظر فروتن من این یکی نیاز به شماره 1. بهترین سرمایه گذاری شما همیشه می توانید در خود ماده خاکستری. شما نیاز به نگه داشتن آموزش و تحصیل. خود آموخته مالی آموزش و پرورش را به شما آموزش قدرت صرفه جویی برای جریان نقدی سرمایه گذاری و حفاظت از خود را از معاملات مشکوک مردم و شرایط و مهار قدرت از ترکیبات.

ثروتمندترین مرد بابل نیاز به مورد نیاز خواندن و مطالعه برای همه. این کتاب می گذارد از همه شما نیاز به موفقیت وقتی که می آید به پول است. خرید این کتاب و به اشتراک گذاری آن با افراد نزدیک به شما.

من باید اعتراف که من خوش شانس هستم چرا که من با این اصول حفر به من سر سخت است. متاسفانه بسیاری از افراد هستند که خوش شانس. این کتاب کمک خواهد کرد.

من امیدوارم که شما پیدا کرده اند این خلاصه ای مفید است. کلید هر گونه ایده جدید به کار آن را در زندگی روزمره خود تا زمانی که این عادت می شود. عادات فرم در عنوان کمی تا 21 روز است.

یکی از چیزهایی که شما می توانید به دور از این کتاب امروز به برنامه خودتان را 15 دقیقه در هر روز و مطالعه چیزی از ارزش مالی. این می تواند یک ویدیو, وبلاگ مقاله یا کتاب اما استفاده از زمان عاقلانه است. شما عزیزان سزاوار کمتر.

[ad_2]