خرید پول UC بازی PUBG MOBILE

این فرآیند از یک طرف بسیار زمان بر و از طرف دیگر برای اغلب کاربران ناخوشایند است؛ بنابراین ما سعی کرده ایم با رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران و با تامین امنیت کاربران به صورت کامل، سرویس های سایت را بدون احراز هویت و تنها با اطلاعات ساده کاربران ثبت و پردازش نماییم. منظور از خرید بدون واسطه یوسی پابجی این است که ما به صورت مستقیم و کاملا قانونی، یوسی بازی پابجی را به اکانت شما منتقل کرده و برای پرداخت های آنلاین از درگاه های بین المللی نیز خودمان اقدام می کنیم. ما مفتخریم اعلام کنیم که در این سایت علاوه بر قیمت های منصفانه و به روز، تمام خدمات و محصولاتی که برای فروش گذاشته شده در سریع ترین زمان ممکن پردازش و به مشتریان ارائه می شود. این امکانات معمولا با استفاده از یوسی پابجی قابل خریداری بوده و شما می توانید به صورت آنلاین و تنها در چند ثانیه، اقدام به خرید یوسی پابجی از سایت ما نموده و در کوتاه ترین زمان ممکن آن را در اکانت خود داشته باشید. آیا همان زمان که خریدمان را انجام دهیم، سی پی را دریافت خواهیم کرد؟ اما خب بلوهول بازی PUBG نساخته تا با گرافیکش در سطح دنیا شناخته شود یا این که بخواهد این بخش را به رخ بکشید؛ چیزی که در PlayerUnknown’s Battleground باعث محبوبیت و تحسین این بازی میشود پیشرو بودن آن در ژانر Battle Royale است.

ذخیره اکانت پابجی روی جیمیل اگر اهل تاکتیک هستید، نارنجک را به داخل اتاق بیندازید و موقعیت خود را به دست بگیرید، در حالی که قصد ورود به ساختمان یا اتاق دارید، میتوانید یک نارنجک پرتاب کنید دستهای را به قتل برسانید و ببینید که چه کسی حریف نارنجک میشود! اگر ساختمان یا اتاق بیش از حد بزرگ باشد، به احتمال زیاد دشمنان یک راه خروج دیگر پیدا میکنند و به شما یورش میبرند. جالب است بدانید طبق آمار تا ماه می۲۰۲۰، روزانه بیش از ۸۰ میلیون کاربر فعال در فری فایر به بازی پرداختهاند. PlayerUnknown’s Battlegrounds با فروش بیش از ۲۰ میلیون نسخه در کمتر از یک سال رکورد شکنی های بسیاری کرده است و اخیرا نیز نسخه ۱٫۰ این بازی منتشر شده است که در همین وبسایت به اطلاعتان رساندیم. اغلب سایت هایی که سرویس های آن ها مبتنی بر پرداخت های بین المللی است، برای ارائه خدمات به کاربران از آن ها درخواست مدارک کرده و آن ها را مجاب به پشت سر گذاشتن مراحل احراز هویت می کنند. پابجی یکی از جذاب ترین بازی های سبک بتل رویال است که تقریبا 2 سالی می شود از انتشار آن می گذرد.

در ابتدای این بازی در واقع شما هیچ گونه تجهیزاتی نداشته و تقریبا بازی را با دست خالی شروع می کنید و باید اسلحه و تجهیزات را جمع آوری کنید. همان طور که می دانید کشور ایران سال هاست درگیر محدودیت های مالی است که باعث شده ارتباط بانکی ایرانیان با سایر درگاه های بین المللی کاملا قطع شود. ساده ترین و معمول ترین تلفظ برای این کلمه “پاب جی” است زیرا که Pub عبارتی آشنا برای انگلیسی زبانان است و G هم اضافه کلمه است که طبیعی تر است به جای گ از جی استفاده کنیم. Mini Zone : همانند مود کلاسیک است با این تفاوت که فقط در روزهای شنبه، یکشنبه، سه شنبه، پنجشنبه برای بازی باز است و معمولا بخش کوچکتری از نقشه بزرگ را بازی میکنید. مود های دیگر این بازی به صورت زیر می باشد. برخی دیگر از “پاب گ” استفاده می کنند که به جای نام حرف G صدای آن را می گویند. اکثرا دیده شده است که کاربران علاقه دارند لفظ “پاب جی” را استفاده کنند. نقشه Sanhok دارای مساحت بسیار کوچک بوده و دارای مکان های بسیار زیادی است که می تواند مورد استفاده بازیکنان قرار گیرد، این مکانها شامل چمنزارها، بوته زارها و خانه هایی است که می توانند شما را در رفع نیازهایتان و پیدا کردن موارد ضروری کمک کنند.

حذف اکانت پابجی از روی جیمیل
شما در نقشه Erangel با مکان های بسیار متنوع و زیادی رو برو هستید که به شما کمک می کند تا در چمنزارها و کمپ هایی که در این نقشه با آن مواجه می شوید پنهان شده و در امان بمانید به همین دلیل این نقشه یکی از محبوب ترین نقشه های بازی Pubg می باشد. اما طبق گفته پروفسور Robert Daland برای تلفظ صحیح حرف G باید به کلمه ای که این حرف خلاصه می کند توجه کنیم. PUBG تعداد زیادی لباس جذاب به بازیکنان ارائه می دهد تا شخصیت های خود را بپوشند.یک بازیکن خوب همیشه از لباس های رنگ روشن پرهیز می کند و لباس هایی با سایه های تیره را انتخاب می کند.لباس های تیره در مسافت های طولانی برای تیراندازها و سایر بازیکنان دشوار است.همچنین ترجیحا تا حد ممکن پوست شخصیت خود را بپوشانید تا احتمال دیده شدن شما کاهش یابد. اگر تیمی بازی می کنید افراد تیم از شما حمایت می کنند ، شما را احیا می کنند و عنصری از تاکتیک های همکاری را به بازی می آورند.بازی با فرود چتر روی جزیره شروع می شود. PUBG Mobile روی iPhone 5s یا آیفون های بعدی به درستی کار خواهد کرد.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با چگونه اکانت پابجی خود را از روی جیمیل پاک کنیم وب سایت خود باشید.