خرید بهره وری منقسم زمانی رساله: هفت نکته برای موفقیت

[ad_1]

اکثر مردم می دانند که در هنگام خرید بهره وری منقسم زمانی مراقبت باید گرفته شود. حتی بیشتر مراقبت و پژوهش باید مورد استفاده قرار گیرد در هنگام خرید بهره وری منقسم زمانی رساله. بهره وری منقسم زمانی resales هزینه بسیار کمتر نسبت به خرید به طور مستقیم از یک رفت و آمد مکرر, توسعه, اما شما هنوز هم باید حفظ منافع خود را در قلب. مطلع در مورد خود بهره وری منقسم زمانی منجر به یک تجربه مثبت.

1. این یک ایده بسیار خوب در واقع به دیدن بهره وری منقسم زمانی شما در حال خرید. برخی از نمایندگان فروش بهره وری منقسم زمانی ممکن است “صحبت کردن” خود بهره وری منقسم زمانی. اگر نمایندگی می گوید که بهره وری منقسم زمانی است که در یک مکان زیبا می باشد که آن را به اتمام. بهره وری منقسم زمانی حتی بالا بفروشید بهره وری منقسم زمانی است که یک سرمایه گذاری بزرگ است. این مهم است که مطمئن شوید که شما در حال خرید آنچه شما می خواهید.

2. بهره وری منقسم زمانی resales اغلب بسیار جذاب قیمت. گاهی این قیمت ها می تواند باعث خریدار به چشم پوشی سوالات مهم. حتما به سوال در مورد هزینه های تعمیر و نگهداری و مالیات بر املاک. اگر این پرداخت نشده است تا به تاریخ و سپس بهره وری منقسم زمانی هزینه خواهد شد به طور قابل توجهی بیشتر از قیمت پایه. بسیار مهم است بدانید که کل هزینه قبل از اینکه شما تصمیم به خرید بهره وری منقسم زمانی.

3. برخی از timeshares است که وابسته به ارز شرکت. اگر بهره وری منقسم زمانی شما در حال خرید است و وابسته به ارز شرکت مطمئن شوید که برای پیدا کردن اگر این عضویت می تواند منتقل شود. انجام این کار می تواند کمک به شما برای جلوگیری از غیر ضروری زحمتی در آینده است. اگر بهره وری منقسم زمانی شما در حال خرید یک نقطه-سیستم بهره وری منقسم زمانی در صورت پیدا کردن نقاط قابل انتقال هستند. در نهایت اگر وجود دارد هر گونه پاداش اضافی با بهره وری منقسم زمانی برای پیدا کردن اگر آنها را می توان منتقل شده است.

4. فروشنده اغلب به تبلیغ بهره وری منقسم زمانی در حالی که خریدار گیر کرده است با هزینه های اختتامیه. مطلع و پیدا کردن همه اتهامات که به شما خواهد شد مسئول پس از بسته شدن از فروش. این مهم است زیرا برخی از خریداران نمی دانم چقدر آنها پرداخت زمانی که آنها تصمیم به خرید بهره وری منقسم زمانی.

5. بازدید از بهره وری منقسم زمانی می تواند این مشکل را حل کند اما این مهم است که از آن آگاه است. Timeshares گاهی اوقات می تواند در واقع در یک مرکز که تنها شده است تا حدی بازسازی است. دیگر timeshares شده اند را لمس کرد. همه در همه ، پرداخت یک قیمت بسیار بالا برای یک پیر فرسوده و بهره وری منقسم زمانی است که هرگز یک ایده خوب است.

6. Timeshares باید زمان های مختلف است که آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد. دانستن زمانی که شما می توانید با استفاده از خود بهره وری منقسم زمانی بسیار مهم است. برخی از timeshares عجیب و غریب هستند-و یا حتی-سال-استفاده از timeshares. اگر شما خرید یکی از این timeshares ممکن است یک سال دیگر یا دو قبل از شما در واقع می توانید با استفاده از بهره وری منقسم زمانی شما خریداری شده است. اگر اجاره نامه در اموال مطمئن شوید که برای پیدا کردن چقدر زمان باقی مانده است در اجاره نامه.

7. تاریخ و زمان آخرین اما مطمئنا نه کم پیدا چرا بهره وری منقسم زمانی است که به فروش می رسد. بیش از حد بسیاری از خریداران به سادگی چشم پوشی از این اطلاعات حیاتی. برخی از فروشندگان نمی خواهید آن را ندارد اما نمایندگان دیگر ممکن است کشف یک مشکل با بهره وری منقسم زمانی و یا ناراحتی. این مهم است که بدانید این مسائل بنابراین شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا یا نه شما خودتان می خواهید به مقابله با آنها. اگر نمایندگی به شما می گوید که جنبه های منفی مربوط به بهره وری منقسم زمانی و شما هنوز هم به طور کامل اعتماد به نفس در موفقیت آن, سپس آن را می تواند یک سرمایه گذاری خوب است.

بهره وری منقسم زمانی resales می تواند پیچیده کسب و کار. این مهم است که به عنوان مطلع به عنوان ممکن است در هنگام خرید بهره وری منقسم زمانی به دلیل آن است که اغلب بسیار بزرگ سرمایه گذاری است. بیشتر بررسی شما بیشتر اطلاع شما خواهد بود. مطلع است بهترین راه برای اطمینان حاصل شود که شما باید یک مثبت رساله بهره وری منقسم زمانی تجربه می کنند.

[ad_2]