خدمات استاندارد برقکار حرفه ای ساختمان

هر برقکار حرفه ای ساختمان با توجه به مدرک تحصیلی و تجاربی که در زمین ارائه خدمات برقکاری داشته، ممکن است از عهده کارهای بسیاری بر بیاید. چند مورد از کارهایی که هر برقکار حرفه ای ساختمانی بلد است عبارتند از:

·      خدمات برق و سیم کشی ساختمان اداری، تجاری و مسکونی

·      سیم کشی برق تک فاز و سه فاز

·      سیم کشی سطحی و فلاش

·      تعمیر، تعویض و نصب کلید و پریز در منزل

·      تغییر و اصلاح سیم کشی و کلیدها و پریزها

·      اضافه کردن انشا برای برای کلیدها و پریزها

·      تعمیر و تعویض فیوز و جعبه تقسیم

·      عیب یابی و رفع مشکلات قطعی و اتصالی سیم کشی برق

استانداردهای کار برقکار حرفه ای ساختمان

استانداردهای سیم کشی ساختمان مجموعه ای از قوانین است که هنگام سیم کشی ساختمان ها باید توسط هر برقکار حرفه ای ساختمان در نظر گرفته شود. برق رسانی ساختمان ها فعالیتی است برای تامین انرژی الکتریکی به محل مورد نظر که به صورت تک فاز یا سه فاز و یا با ولتاژها و آمپرهای مختلف مورد نیاز است.

گاهی وجود تابلو برق برای حفظ جان مصرف کننده و حفاظت از مدار یا تجهیزات ضروری است. سیم کشی برق ساختمان های مسکونی، صنعتی و اداری بسیار متفاوت بوده و بر خلاف تصور عمومی امری تخصصی است. بنابراین آموزش صحیح برقی سازی ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار است.

کارشناسان ما در فازینو ما مشکلات سیم کشی ساختمان شما را با کمترین هزینه حل می کنند. فقط کافی است از طریق شماره تماس فازینو، درخواست اعزام برقکار حرفه ای ساختمان بدهید. برای اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس روبرو مرجعه کنید. (https://b2n.ir/w41471) در کمتر از 30 دقیقه پس از تایید شما، برقکار حرفه ای ساختمان در اسرع وقت در محل حاضر می شود.

فواصل استاندارد در سیم کشی ساختمان

در بحث سیم کشی و برق کاری باید یکسری فواصل به عنوان فواصل استاندارد توسط هر برقکار حرفه ای ساختمان رعایت شود. این فواصل به شرح زیر است:

1.    فاصله کلیدهای ساختمانی تا زمین: 110 تا 120 سانتی متر

2.    فاصله پریز برق، تلفن و آنتن ساختمان از سطح زمین: 30 تا 40 سانتی متر

3.    فاصله جعبه فیوز ساختمان تا لوله های گاز و آب: 1 متر

4.    فاصله پنل و آیفون ساختمان از سطح زمین: 140 تا 150 سانتی متر

5.    فاصله لامپ های آویز از سقف ساختمان: 30 تا 50 سانتی متر

6.    فاصله قوطی ها تا چارچوب ساختمان: 15 تا 25 سانتی متر

استانداردهای گفته شده مطابق با استانداردهای جهانی می باشد و رعایت نکردن آن ها موجب مشکلات قطع برق و اتصالی برق ساختمان می شود. جهت دریفت خدمت برقکاری مطابق با استانداردهای جهانی، با فازینو در ارتباط باشید.