حکایت جامد را ارائه می دهد گام برای موفقیت در کسب و کار و زندگی

[ad_1]

گرانیت مراحل یک کتاب کوتاه اما یکی از بزرگ در حکمت. بهترین از همه آن است که فریبنده مثل مورد یک پسر جوان بدون پدر است که در تلاش برای ایجاد برخی از پول اضافی روزنامه فروش خود را برای کمک به مادر و خواهر. Kempton تمایل به موفقیت, اما او نمی باید بدانید که چگونه. خوشبختانه, یک روز او با یک مرد آقا گرانیت طول می کشد که او را زیر بال خود را و راهنمای او است. آقا گرانیت به نظر نمی رسد به انجام این کار بسیار به جز نشستن در اطراف پارک در تمام طول روز, اما Kempton به زودی می آموزد دوست جدید خود را به یک جذب می کند, گذشته, داشتن تا به حال بسیاری از ماجراهای و حتی داشتن شوالیه توسط یک ملکه در سفر خود آقا گرانیت نیز به دست آورد بسیاری از حکمت و مشاوره به ارائه Kempton.

عنوان کتاب است اشاره به حکمت آقا گرانیت گویا به Kempton. مشاوره آغاز می شود با راهنمایی در salesmanship که کمک Kempton تبدیل شدن به بهترین paperboy در روزنامه. از وجود آقا گرانیت راهنماهای Kempton در حرفه خود انتخاب او به عنوان outgrows فروش مقالات و شروع به فکر کردن در مورد کار خود را. Kempton در نهایت علاقه مند می شود در آموزش و پرورش و کمک به کودکان. او نیز در عشق می افتد و می رود به دانشگاه و شروع به ایجاد زندگی دشوار تصمیم گیری است که می تواند باعث شکستن و یا یک فرد است.

در حالی که این کتاب آغاز می شود به عنوان یک گناه به اندازه کافی حکایت از Kempton می رسد در اوایل مردانگی او شروع به فکر می کنم او می داند که بهتر از آقا گرانیت و او باعث می شود برخی از تصمیم گیری است که هزینه او را از صمیم قلب. من نمی خواهد به دور اما آن را کافی می گویند این کتاب می آموزد خوب درس در حالی که همیشه نگه داشتن خواننده علاقه مند در داستان است.

درس های این کتاب ارائه می دهد در حال پاشیده در سراسر هر یک موفقیت اصل. یکی از اولین به نظر می رسد زمانی که Kempton درگیر در یک مسابقه برای گرفتن اشتراک روزنامه بنابراین او می تواند برنده این جایزه روز شکرگزاری بوقلمون برای خانواده اش است. شروع به احساس او را شکست Kempton دریافت توصیه های زیر از Sir گرانیت زمانی که به نظر او رفتن به دست کشیدن بر روی درب کسی:

“بروید تا به درب و ring the doorbell,” او گفت:. “شما باید یک لحظه قبل از او پاسخ درب. در حالی که شما در حال انتظار گفتن این کلمات به خودتان: “ماما این فروش برای شما و خواهر من و من می خواهم به شما که ترکیه برای روز شکرگذاری است.’ تکرار بیش از این به خود را به عنوان چند بار که شما می توانید قبل از درب باز می شود. سپس هنگامی که درب باز است بخواهید برای به اشتراک. در حال حاضر شما آن را انجام دهید و سپس با عجله به اینجا. برو در حال حاضر است.”

این قطعه یک مثال خوب از آلن راحت پایین به زمین ، شهر کوچک محیط شخصیت های این کتاب به طور کلی تن من را به یاد یک بیت از اندی گریفیث نشان می دهد. خواننده احساس می کند مانند او را هدایت همراه با یک راوی دانای کل است که اطمینان ما همه چیز را به نوبه خود از همه حق اگر چه راوی است که در واقع Kempton به عنوان یک مرد مسن تر به دنبال بازگشت به زندگی خود را.

کتاب لذت می برد می تواند توسط خوانندگان از همه سنین, اما من فکر می کنم آن را در واقع می تواند هدیه ای مناسب برای جوان خواننده برای اولین بار درگیر شدن در کسب و کار-شاید گرفتن او اولین کار مانند یک مسیر مقاله و یا یک شغل کوه در می رم از همبرگر به عنوان به خوبی به عنوان فرد آماده برای رفتن به کالج و یا به یک حرفه ای بزرگ انتخاب و یا تغییر دهید. آلن قرار می دهد مقدار زیادی از عقل به طور خلاصه با هر یک از این اصول این است که آقا گرانیت ارائه می دهد و اصول بسیار آسان برای به یاد داشته باشید تا خواننده بیشتر احتمال دارد به آنها اعمال می شود. هر خواننده ای را پیدا خواهد کرد چیزی متفکر از یادگیری و عمل در این کتاب است. این یک گرانیت بنیاد برای ساخت بنا.

[ad_2]