حفاظت روانی – چرا موفقیت شما در زندگی به آن بستگی دارد

[ad_1]

روانی حفاظت از اقدامات بسیار مهم برای کسانی که مردم در برخورد با انرژی ها و ارواح تاریک. اگر همه ما نیاز به استفاده از برخی از اقدامات حفاظت روانی برای امن نگه دارید از روزانه ناخواسته انرژی های منفی اطراف ما کسانی که کار حرفه ای در این زمینه روبرو هستند بیشترین خطر و نیاز به اطمینان حاصل شود آنها را حفاظت روانی. مختلفی وجود دارد که روش های حفاظت شده است که تمرین برای سنین و شناخته شده به کار برای حفاظت روانی. این بحث خواهد شد به طور خلاصه در اینجا.

اول از همه خود شما تخیل و تجسم است که خود را قوی ترین سلاح است. سعی کنید تمرین تصور کنید یک حباب است که در اطراف شما در همه زمان ها. هر کجا که شما بروید فراموش نکنید که در مورد این حباب. آن را یک رنگ را به عنوان به خوبی. بهترین رنگ به آن می تواند سفید یا طلا به دلیل آنها در بازتاب همه انرژی. قوی تر از شما تصور کنید که این حباب به روانی بیشتر حفاظت از شما دریافت خواهد شد. یکی دیگر از تمرین اغلب انجام شده توسط حرفه ای است که برای تمیز کردن اتاق قبل از ورود به آن است. این پاک کننده است که معمولا انجام می شود با مریم گلی و یا شیرین چمن. لکه چوب در دسترس هستند که باید سفید مریم گلی در آنها و همه شما باید انجام دهید این است که نور تا چوب و رفتن در اطراف هر گوشه از اتاق تکان دادن آن در هوا است. این اطمینان خواهد داد که هوا تمیز شده است در نتیجه دادن به شما مثبت حمایت می کند.

انرژی های حرفه ای کاربران بیشتر اتخاذ حفاظت روانی اقدامات برای تقویت حفاظت از آنها در یک اتاق است. پس از استفاده از چوب سیاه شدن آنها همچنین با استفاده از برخی کریستال و سنگهای قیمتی که به عنوان محافظ. شما می توانید محل این سنگ ها در تمام گوشه و کنار اتاق را برای حفاظت روانی. قوی ترین سنگ ها برای این منظور هستند moonstone و کهربای اصل. دیگران نیز به خوبی کار می کنند. روش دیگر برای شخصی حفاظت روانی است که همیشه با پوشیدن یک سنگ جواهر در گردنبند خود را و یا نگه داشتن آن را با شما هر کجا که شما بروید. این را نیز به منظور افزایش زیبایی خود را و ایجاد خواهد شد به دنبال عادی را بسیار با شکوه به دنبال یک. برای زنان به خصوص شما می توانید سعی کنید این روش حفاظت در برابر حملات روانی. شما قطعا لذت بردن از آن است. شما می توانید چندین سنگ های قیمتی از انواع هستند که قوی ترین در ارائه حمایت می کند. خرید این سنگ در رنگ های مختلف. هر زمان که شما بیرون بروید پوشیدن یک رنگ که مطابقت با لباس خود را. برای مردان اگر آنها نمی خواهند به پوشیدن یک سنگ قیمتی گردنبند آنها می چسبد و آن را در معده خود را داخل پیراهن خود را برای محافظت از.

[ad_2]