حفاری نفت مشاغل تقاضای کار گروهی برای موفقیت و ایمنی

[ad_1]

“آینده را با هم آغاز با هم ماندن پیشرفت است و با هم کار کردن موفقیت است.”

– هنری فورد

در بسیاری از خطوط از کار داشتن یک تیم واقعی که در آن عضو را کنار گذاشته منافع خود برای تیم الزامی است به نگه داشتن هر یک از اعضای امن است.

حفاری نفت شغل هستند یک مثال کامل از جایی که کار تیمی است که در قلب های ایمنی.

اگر یک عضو بی دقتی است اگر یک عضو اجازه می دهد تا او نفس برای ورود به بازی وجود دارد می تواند عواقب جدی است. اما زمانی که هر یک از اعضای تیم واقعا می داند که او نقش می کند و آن را به حرفه ای آنها تضمین رفاه ایمنی و اغلب بسیار زندگی خود و همکاران خود را. سطح در کار ایمنی ضرب شده است تا حد زیادی هنگامی که هر عضو اختصاص هر حرکت آنها را به رفاه ، این بسیار مهم است برای حفاری نفت شغل که در آن ایمنی از هر دکل کارگر استوار در دست هر عضو خدمه.

امروز ما به نظر می رسد به شنیدن در مورد کار تیمی و تیم سازی روحیه تیم و یک بازیکن تیم بیشتر و بیشتر در اشاره به محل کار از ما انجام ورزش است.

شاید ما در حال جذب به این مفهوم از تیم, از آنجا که ما دیده ایم موفقیت ورزشکاران لذت بردن از حتی از سن بسیار جوان که انجام آنها به عنوان یک تیم. قدیمی گفت: “کل بزرگتر از مجموع اجزای آن” نشان داده شده است روزانه توسط عمده و جزئی لیگ تیم های ورزشی در سراسر جهان است. بیس بال, فوتبال, هاکی و فوتبال بازیکنان به طور یکسان را تجربه کرده اند بهره مند شوند و از قرار دادن خود را فردی خوب یا خواسته دوم به نفع تیم است.

حفاری نفت شغل متفاوت هستند. کارآمد و هماهنگ تقسیم کار است که ماموریت بحرانی بر روی یک دکل. از دست دادن بازی در این زمین بازی می تواند به معنای از دست دادن یک انگشت و یا بدتر. کار با هم در یک دکل همزمان مانند یک ماشین خوب روغن به معنی همه درگیر می شود به کار برد و بازی دیگر روز است.

تجربه دکل نفت کارگران می دانیم که اتصالات هر یک از اعضای خدمه به کار آنها بهترین می توانید این کار آسان تر و امن تر برای همه.

و یک چیز مطمئن است که بر روی یک دکل وجود دارد هیچ جایی برای تظاهر می دانید یا حدس زدن دلیل این دکل می تواند بی رحم و گاهی وحشیانه به کسانی که نیش کردن بیش از آنها می توانید از جویدن.

حق عضو خدمه در جای مناسب در زمان مناسب است چه سوخت مولد و سالم کار دکل خدمه. به عبارت دیگر: کار گروهی است.

چگونه امن و درگیر هر یک نیروی کار است که باید معیار مورد استفاده برای اندازه گیری موفقیت در هر خط از کار. CanElson حفاری, Inc. به عنوان مثال بزرگ از یک شرکت که در آن ایمنی است که در ذهن هر عضو هیات. رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت, سفت Hawkings می گوید: “این نوع از مردم ما در حال تلاش برای جذب افرادی که چه به بازی در یک تیم که می خواهید به کار با خیال راحت که می خواهید برای رفتن به خانه به خانواده خود را با تمام انگشتان دست و پا…”

هیچ سوال وجود دارد که کار تیمی نقش به عنوان بزرگ شاید حتی بزرگتر نقش مهمی در موفقیت ما شخصی و زندگی کاری از آن در ورزش است. نفت میدان یا میدان توپ کار تیمی قوانین.

[ad_2]