جستجوی کار خود را نیاز به یک دوز از پشتکار

[ad_1]

جستجو برای یک کار می تواند دردناک و نگران کننده و خسته. ما تمام شده است و از طریق آن حداقل یک بار در طول حرفه ما. زمانی که فشارهای مانت شما می توانید بر خود دشوار – آسیب رساندن به خود روحیه و اعتماد به نفس.

بسیاری از مردم می خواهید به کار می کنند اما متاسفانه این کار جستجو می تواند طولانی تر از انتظار می رود نیاز به برخی از به پوند پیاده رو برای ماه ها و حتی سال. و در عین حال مردم در نهایت پیدا کردن کار و موفقیت خود را بر اساس در بخش در persevering در طول چند فاز از جستجوی کار. چگونه رویکرد شما جستجوی خود را دارای یک اثر مستقیم در موفقیت خود را در فرود رضایت بخش موقعیت.

چگونه می توانم به شما در غلبه بر سختی و استقامت در دوران طولانی کار جستجو ؟ در اینجا چند راهنمایی مفید:

غلبه بر ترس خود را

ترس می تواند یک detractor, بلکه محرک قدرتمند. در نظر گرفتن عواقب ناشی از گسترش خود را به خوبی در بالا و فراتر از آن در طول جستجوی خود را. برای مثال یک تنوع از فن آوری های جدید پدید آمده در سالهای اخیر برای تسهیل کار خود را شکار. یادگیری در مورد این فن آوری می تواند دلهره آور و تهدید آمیز را تجربه کنند. نترس به خارج از منطقه راحتی خود را به یاد چه LinkedIn و Glassdoor.com همه چیز در مورد.

انتظار برای شنیدن “نه”

این به سادگی به معنای به روش جستجوی کار خود را با یک defeatist نگرش است. انتظار به رد و آماده بودن برای روشن خواهد اساسا متفاوت است. هنگامی که شما انتظار می رود به روشن برای کار و تاثیر آن بر نگرش خود را در طول مصاحبه می شود و یک نبوت خود انجام است. آماده بودن برای رد متفاوت است. این یک نگرش فکری و نه عاطفی یکی. درک می کنیم که هر مصاحبه موفق خواهد بود.

صبر حیاتی است

به طور متوسط طول می کشد حدود چهار تا شش ماه از جامد تلاش برای پیدا کردن یک فرصت مناسب. استقامت با جستجوی کار خود را, اما همچنین مبارزه با وسوسه به قبول اشتباه نقش فقط برای به دست گرفتن فرصت و محدود کردن هر بیشتر ناامیدی پس از چند ماه از ناامیدی. بهتر است صبر کنید برای سمت راست به عنوان شروع کار شکار روند بیش از همه دوباره در زمان یک سال.

نیروی تازه دادن به خودتان

مهم است به درک که هر یک از ما دارای ذخایر انرژی فقط در حال انتظار برای بهره برداری می شود. به عنوان با رقابتی دونده یک دوم “باد” است که در دسترس و آماده به راه انداخته شود در هر زمان و برای هر جسمی یا روانی فعالیت ما نیاز به آدرس. همه ما بکر مخزن آدرنالین برای کمک به ما استقامت هنگامی که ما فکر می کنم ما “ضربه به دیوار.” همه بیش از حد اغلب, اما ما موفق به استفاده از ذخایر ما.

انتخابی با برنامه های کاربردی

به دنبال نقش های که با مجموعه مهارت های خود را و اجازه می دهد تا شما را به خودتان را در یک بیشترین اعتماد به نفس به شیوه ای. آن را ممکن است به از بین بردن بسیاری از پتانسیل رد با انجام مشق شب خود را به طور کامل همیشه قبل از ارسال رزومه. من نمی توانم این به اندازه کافی تاکید. می شود و ممکن است هر باز که شما ممکن است تنها از راه دور واجد شرایط.

به دنبال یک کار جدید این است که یک تعهد بزرگ و تقریبا همه برخوردهای جستجوی کار و خستگی. داشتن اعتماد به نفس در خود را در مهارت های خود را و حال, خوش بینانه, قدرتمند رانندگان است. نه تبصره در خود حل و فصل. به جای استقامت.

[ad_2]