جبران منابع – Inc. همکاران با مورگان استنلی

[ad_1]

بسیاری از فورچون 100 شرکت پیدا کرده اند آن را مفید برای ارائه به مدیران ارشد خود را با رایگان برنامه ریزی مالی خدمات. این شرکت با درک ضرورت ارائه کارکنان کلیدی با ابزار برای مدیریت آنچه که آنها خیلی سخت کار کرده اند به جمع آوری. اگر چه بسیاری از شرکت های خدمات پشتیبانی است که در دسترس هستند به طور کلی کارکنان جمعیت جامع برنامه ریزی مالی بهره مند است که به طور معمول این سایت متعلق به مدیران ارشد. واضح است که این مدیران باید دست به یک سطح شخصی و موفقیت مالی است که نیاز به افزایش درجه مالی پختگی و تجربه و تخصص. از همه مهمتر این شرکت های بزرگ می دانیم که برای حفظ و تقویت خود را مهم ترین سرمایه خود را مدیریت تیم آنها نه تنها باید به ارائه رقابتی مجموع خسارت بسته است که منجر به ایجاد ثروت اما آنها نیز باید به ترتیب برای مدیریت و حفظ و نگهداری از این ثروت.

بسیاری از این شرکت ها را حفظ کرده اند شرکت های مالی مانند مورگان استنلی و ثروت خود را به مشاوران برای کمک به مدیران خود را که با تلاش. جبران منابع, Inc. به رسمیت می شناسد که خود پایه مشتری در حال ظهور و متوسط بازار کسب و کار رهبران مشابه مشخصات و نیاز به همان, اگر نه بیشتر, مالی پیچیدگی از این مدیران شرکت های بزرگ.

به عنوان یک نتیجه, ما در جبران منابع, Inc. را حفظ کرده اند Al Elghandour معاون رئیس جمهور / مشاور مالی با مورگان استنلی به ارائه برنامه ریزی مالی خدمات به مشتریان ما. این سرویس محدود خواهد شد به صاحبان کسب و کار و مدیران و ارائه خواهد شد به مشتریان رایگان است.

جبران منابع, Inc. تلاش خود را به مشاور مورد اعتماد برای ساخت کسب و کار شما و کمک به شما جذب, حفظ و ایجاد انگیزه در سرمایه انسانی شما تقاضا برای کسب و کار شما. با ما تماس بگیرید برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا تنظیم یک قرار ملاقات با Al.

[ad_2]