ثابت روزانه بهبود: کلید موفقیت پایدار

[ad_1]

یک عامل فلسفه مدرن کارآفرین و یک راز موفقیت از دستاوردهای بزرگ ثابت است, روزانه, بهبود. همانطور که می رود, عمل منجر به کمال می کند, روزانه, بهبود مستمر نیز منجر شما به ساخت یک پایان موفقیت در زندگی است.

آن است که ترک تاسف به یاد داشته باشید که بسیاری از ما در نظر پیشرفت به زندگی ما عمدی موضوع است. زندگی است که در مورد زندگی تمام وقت در منطقه راحتی خود را. وجود دارد شما باید به حرکت به دور از خود را شناخته شده منطقه است. می توان آن را آماده سازی آن ارزشمند است. زندگی همان راه را در همه زمان ها می تواند بزرگترین قاتل بیماری هر کسی می توانید تماس بگیرید. آن ضروری می شود که از نظر ما تغییر نگرش ما در مورد موفقیت و شکست است. ما لازم نیست که صبر کنید تا زمانی که کار بزرگ قبل از ما شروع به کار می کنند ، من می خواهم شما را به درک که در حالی که تغییر در واقع اجتناب ناپذیر است; آن را در قدرت ما به اثر تغییر دهید. برخی از تصمیم گیری های ما را به تدریج را در مورد این تغییر در حالی که دیگران ما را تحت تاثیر قرار تقریبا بلافاصله. بسیاری از مواقع تغییر غیر قابل برگشت است (حتی اگر ما ممکن است موفق به معکوس چیز اثری تقریبا همیشه در پشت سمت چپ). بنابراین نمی توان شتابزده. آهسته و مداوم آن را ندارد. زمانی که این تغییر مثبت است ما خواهد شد نگاه کنید و از خود بپرسید اگر چه من نمی… همه چیز در آن زمان من ؟ تعویق یک بیماری کشنده است که می تواند کشتن سریع تر از ویروس ایدز.

برای شما برای رسیدن به موفقیت شما باید به طور خود به خودی در تلاش خود را برای دستیابی به آن است. نمی شود complacence در زندگی روزمره خود.

همه شما نیاز به تمرکز دانستن است که هر گام شما را به ارمغان می آورد شما نزدیک به هدف نهایی خود را. آن را ندارد به خسته کننده و حجیم قبل از اینکه شما می توانید آن را در جهت دستیابی به هدف خود را. اگر شما قادر به اذعان این واقعیت است که هدف خود را نمی تواند هیچ کمکی به شما در واقع یادگیری به راه رفتن به سمت با هر مرحله شما را به ساخت یک کل بسیاری از حس را در دستیابی به این هدف. شما همچنین ممکن است شبیه این مورد با کسی که در تلاش به شهامت یک سیب میوه ای است که در بالای آن درخت. اگر او نمی کند بالا رفتن از درخت, هیچ راهی وجود دارد که اپل می تواند به او. همچنین اگر او در نیمه راه صعود وجود دارد هیچ راه او می تواند نگه دارید از میوه سیب در دیگر برای حذف آن از جای خود این میوه می شود و نزدیک به او را از زمانی که او بر روی زمین بود.

هیچ راهی وجود دارد شما می توانید تعداد دو (2) بدون شمارش یک. یک نقطه عطف هرگز نمی تواند به دست آورد در هر پروژه ای اگر شما کار نمی کند برنامه های خود را. برای مثال در ساخت یک خانه وجود دارد هیچ راه شما همیشه می توانید به مرحله بام آن خانه بدون شما اولین تخمگذار پایه و کف خانه و دیگر کوچکتر فرایند درگیر در کار است.

موفقیت اتفاق می افتد به عنوان یک ماده در تکامل نه انقلاب به عنوان رابین شارما می گوید. شما لازم نیست که برای کشتن خود را قبل از شما موفق شوند. موفقیت در واقع نه پرقدرت چیز. زندگی روزمره خود را بهبود می تواند تا پایان, نشاط بخشی, شما, در نتیجه به حداقل رساندن استرس است. لیر برای ایستادن در زمانی که دیگران در حال نشسته و ایستاده از زمانی که آنها ایستاده بود برجسته زمانی که آنها ایستاده اند و به طور کلی در استاندارد تبدیل شده به طوری که آنها می تواند به دنبال پس از شما. به عبارت دیگر زمانی که هر شخص دیگر به نظر می رسد به خواب است که شما ممکن است استراحت در زمانی که آنها در حال تلاش برای انجام همان سطح از کار شما را انجام داد.

شما می توانید آن را. اگر شما می توانید نگاه خود را در آینه و می گویند این کلمات (من می توانم آن را بدون توجه به آنچه) به خودتان هر شب قبل از رفتن به رختخواب در هیچ زمان شما خواهید دید سطح تاثیر آن را به زندگی می کنند خود را در هیچ زمان.

امید است شما نمی دانید که چگونه به انجام این کار رسیدن به یک نقطه عطف کار طرح خود را, شما می توانید به من یک خط رها و من به عقب بر گردیم به شما.

موفق باشید.

[ad_2]