تنظیم آن و آن را فراموش کنید و به طور کامل تامین می شود و شامل $1 ردیف

[ad_1]

با نتایج سازگار من می تواند پیش بینی کند که آیا یا نه یک کمپین crowdfunding با شکست مواجه خواهد شد در 3 روز…

Spoiler Alert: شما می توانید بیش از حد.

Crowdfunding است آن را تنظیم و آن را فراموش سرمایه گذاری مانند ران Popeil جادویی دوار جهت کباب کردن مرغ از بازگشت در روز است. Crowdfunding پروژه را یک جامد (قبل) بازی برنامه ریزی برای راه اندازی یک کمپین پر سود. در آن طول می کشد گام به گام برنامه ریزی چک لیست استراتژی و اعدام برای ساخت و راه اندازی یک کمپین crowdfunding است که تامین می شود. و در نهایت همه چیز در مورد سه روز اول. چه بسیار جادویی در مورد سه روز ؟ و چگونه می توانم با اطمینان پیش بینی کند اگر شما در حال رفتن برای موفقیت یا شکست ؟

آن را به 20% قانون است.

مبارزات Crowdfunding است که رسیدن به 20 درصد از هدف خود در سه روز اول باید میزان موفقیت 90%. که بدان معنی است که اگر شما ضربه, سحر 20% تعداد هدف جذب سرمایه خود را در سه روز شما در حال شدت بیشتر احتمال دارد به راه رفتن دور با به طور کامل تامین مالی مبارزات انتخاباتی. کسانی که ظالمانه بالا شانس.

این (برای اولین بار) سوال من از مشتریان بپرسید, “چگونه می توانم به <20% در 3 روز؟"

صادق پاسخ این است که وجود دارد بسیاری از استراتژی در بازی است اما داشتن یک gameplan چیزی است که کمک خواهد کرد (مطلق) بیشتر است.

خوب شما که – اما چقدر شما برای درخواست ؟

مطمئن شوید که یک دلار نمی تواند خرید بسیار این روزها, اما آن را فقط به اندازه کافی برای کشتن حرکت خود را از کمپین crowdfunding. آن را نیز می تواند انگیزه ای که منجر مبارزات انتخاباتی خود را به یک موفقیت بزرگ.

Crowdfunding روی حیله و تزویر است و ظریف چشم انداز. به حداکثر رساندن شانس خود را از بودن به طور کامل با بودجه بسیار مهم است و پروژه های که در غیر این صورت جامد و شکستن زمین می شکست تنها به دلیل چند به راحتی قابل اقلام خط رفت و بدون کنترل. چک لیست های طلا.

هدف از crowdfunding است برای تحریک و به دست آوردن حمایت از توده ها – جمعیت. وجود دارد بسیاری از مبارزات است که همین حالا در آغوش جمعیت بخشی از crowdfunding و ایجاد تنها چند گزینه های قیمت گذاری امید خود را به حداکثر رساندن جذب سرمایه و به این پروژه حس انحصار. این غلط است اقتصاد. به منظور به حداکثر رساندن شانس خود را از داشتن یک کمپین موفق شما نیاز به حداقل شش سطح از مشارکت برای حامیان با شروع در $1.

ترین کمپین های موفق کسانی هستند که از حامیان همه سطح درآمد – شروع در فقط $1. این اجازه می دهد تا سه عمده upsides:

  • $1 اجازه می دهد تا هر وضعیت مالی شرکت

  • $1 را تشویق می کند بیشتر شرکت کنندگان را افزایش می دهد که این کمپین احتمال ساخت صفحه اصلی

  • $1 را افزایش می دهد شانس کمپین رفتن ویروسی.

$1 می سازد مبارزات انتخاباتی خود را بیشتر قابل دسترس بیشتر قابل مشاهده است و در نتیجه احتمال بیشتری برای موفقیت – دوره. مطمئن شوید که بالاتر ردیف ممکن است فروش محصول و در کنار دیگران اما ردیف های پایین تر ساخت (خود) جامعه و مردم صحبت کردن است.

نکته من این است – یک (crowdfunding) دلار حمل به مراتب ارزش بیشتری نسبت به آن ارزش پولی است.

[ad_2]