تم تولد دخترانه جدید – تم تولد دخترانه نوجوان و بزرگسال – مجله صورتیها

تم رنگینکمان، بیشتر مورد پسند کودکان پسر است تا دختر؛ با توجه به این، چسباندن ریسه رنگین به دیوار و سقف، استفاده از شمع رنگی، کلاه و بادکنک طرح رنگینکمان، میتواند این تم را بیش از اندازه زیبا نشان بدهد و توجه کودک پسر را جلب کند. این تم مناسب کودکان پسر 3 تا 5 ساله است. سفارش کیک به شکل توپ فوتبال، چاپ بنر تیم بارسلونا و خرید کلاه جشن برای کودکان دعوتشده، ایده جالبی برای تم تولد پسرانه هست. حتی میتوانید با خرید اینگونه وسایل دختر نوجوان را به طبیعتگردی و کوهنوردی تشویق کنید. با تهیه لوازم مورد نیاز مانند ظروف، بشقابها و کیک با طرح توپ والیبال، میتوانید این تم زیبا را برای جشن دلبندتان تدارک ببینید. برای این که متفاوت باشید یک ایده برای تم تولد دخترانه جدید این است که وسایل آرایشی و لاک و … برای دختران نوجوانی که علاقه به فصلهای مختلف سال دارند، عاشق طبیعتگردی هستند و از ایده تمهای تولد طبیعت نیز استقبال میکنند، این تم کاملا مناسب میباشد. شاید انتخاب لباس دخترانه کمی دشوار باشد، اما با ایده از عکسهایی که در بالا قراردادهایم، میتوانید مدل لباس موردنظرتان را ذخیره کنید و به طراح لباس یا خیاط سفارش دهید. طراحی تم تولد نیازمند صبر و حوصله است و بهتر است که در هنگام طراحی تم تولد برای کودکتان نهایت ابتکار و سلیقه را به کار ببرید تا بتوانید زیباترین و بی نظیر ترین تم تولد را برای کودک خود طراحی کنید.

شاید این سوال در ذهن شما شکل گرفته باشد که آیا استفاده از تم های تولد نیازمند پرداخت هزینه زیادی است یا خیر، در پاسخ به سوال شما عزیزان باید گفت تم ها انواع مختلفی دارند و هریک قیمت به خصوص خود، دلیل اصلی بر انتخاب تم ها، کامل بودن وسایل تولد، برگزاری منظم جشن ها می باشد. در ادامه پیشنهاد میکنیم کارت دعوت را با کاغذهای رنگی درست کنید. اما جالبه بدونید که با استفاده از تزیین یک میز تولد، دعوت کردن چند مهمان دوست داشتنی و تزیین میز شام تولد با غذاهای رنگی و میتوانید بهترین جشن تولد را برای عزیزانتان بگیرید. بادکنک آرایی، یکی از بهترین و در دسترسترین روش تزیین میز تولد، مطابق با تم تولد است. برای داشتن چنین تم زیبا و جالبی، میتوانید از بادکنکهای آبیرنگ، تور و ریسههای آبی برای تزئین میز استفاده کنید و کیک را به همان رنگ سفارش دهید. تهیه کلاه پلیسی، تزئین کیک به شکل ماشین پلیس و… تم تولد ماشین یکی از اولویتهای اول انتخاب تم تولد پسرانه است که با استقبال روبهرو خواهد شد. پسربچهها علاقه خاصی به ماشین اسباببازی و یا انیمیشنهایی با این موضوع، دارند.

انتخاب تم تولد باب اسفنجی برای تزئین تولد کودک و حتی سفارش کیک و شیرینی به شکل باب اسفنجی برای پسرانی که به این شخصیت کارتونی محبوب علاقه دارند، فوقالعاده جذاب خواهد بود. از آنجایی که کیتی صورتیرنگ است، پس باید دقت کنید که تم محل جشن و بادکنک آرایی را به رنگ صورتی ملایم تزئین کنید. این تم رنگ ملایم صورتی و بنفش داشته و زمینه سفید آن را با هر سبک دکوراسیونی در تطابق در می آید. استفاده از بادکنکهای سفید و آبی، شمعهای عددی آبیرنگ روی کیک و آویزان کردن یک عدد هواپیمای کاغذی از سقف، زیبایی تم تم تولد دخترانه 99 را بیشتر میکند. اگر ظروف هماهنگ با تم، در دسترستان نیست، میتوانید از ظروف نزدیک به رنگ آن استفاده کنید و طرحهای متناسب با همان طرح و رنگ را، با مقواهای همرنگ، برش زده و روی ظروف و مقواهای تزیینی بچسبانید. استفاده از حریرهای رنگی، گل، طرح کیک و لباس متناسب با تم، قاب فوقالعادهای در خاطرات ثبت میکند.

این یکی از بهترین و جذابترین ایدههایی است که با اجرای آن جشن تولد فوقالعادهای خواهید داشت. رنگهای زیبا و دخترانهای مثل صورتی، نارنجی، گلبهی، قرمز، آبی پاستلی، بنفش و لیمویی ازجمله جذابترین رنگ های مناسب تم تولد دخترانه است. شما برای تهیه تم تولد صورتی طوسی، تم تولد زرشکی و سفید، تم تولد صورتی بنفش، تم تولد بنفش طلایی، تم تولد زرد و مشکی دخترانه و تم تولد دخترانه تاج مشکی طلایی، کافی است به رنگهای دلخواه مقوا بخرید و از ساختن تم تولد دخترانه و تم تولد زنانه لذت ببرید. برای افزایش جذابیت و زیبایی این جشن، میتوانید از شمع عددی اکلیلی زرد، بادکنکهای لایت، دستمال سفره، تاپر و گلهای کاغذی زرد و مشکی کمک بگیرید. همه ما میدانیم که تمهای صورتیرنگ، برای دختران چه قدر رؤیایی و فوقالعاده است؛ پس با این حساب خریدن بادکنکهای لایت صورتی، رومیزیهای صورتی ساتن، کیک توتفرنگی و حتی گلهای صورتیرنگ، کمک بزرگی به زیبایی جشن میکند. اما مشاهده انواع مدل لباس تولد دخترانه اسپرت و رسمی به شما کمک میکند تا براساس تم تولد، نوع تولد و مهمانان، بهترین مدل لباس را تهیه کنید.