تمرکز: چشم گاو و موفقیت شما هدف

[ad_1]

“تنها دلیلی که مردان شکست شکسته است تمرکز می کنند.” -مایک Murdock

همه ما فکر می کردند که تکنولوژی به معنای ساده کردن زندگی ما است. اما به نظر می رسد که آن را به ایجاد مشکلات خاص خود را دارد. با اطلاعات بیش از حد و فلج تجزیه و تحلیل زمان ما این است که بیشتر مصرف تر از همیشه قبل از. این اتحاد به اضافه استرس و پریشانی در امور روزانه. استرس هزینه U. S. اقتصاد 2 میلیارد دلار در عقیم زمان.

چرا سازنده ترین مردم پراکنده مغز? و چگونه می توانیم از این ریگ روان?

پاسخ نهفته در ما پیچیده سه پوند ارگان به نام مغز. این ارگان ذهن بخش که تمایل به عملکرد به طور مستقل. بنابراین از آن است که یک عضو بدن که هنوز در تلاش برای درک خود را. ما چپ مغز و راست مغز متوسط-مغز و عقبی مغز است. تمرکز تنها چیزی است که مراکز همه در یک هماهنگ تابع. بدون تمرکز بر چیزهایی سقوط از هم جدا. این است که چرا 95 ٪ از افرادی که به خرید انگیزشی مواد حتی هرگز آن را باز کنید. باقی مانده 5% که با استفاده از مواد تنها در حدود 3% پیاده سازی آنچه که آنها یاد بگیرند.

بیایید شبیه مغز به یک خانواده (مرکب از بلوک های مختلف از ماده). به خاطر سادگی نگاهی به توان فکری چپ مغز است. همسر بصری راست مغز است. اواسط مغز و عقبی مغز دو فرزند است. تا زمانی که همه انجام شده است خود به خود چیز کوچک خانواده را در بی نظمی و موفقیت می شود از راه دور به دلیل عدم هماهنگی است. ایالات خانواده می ایستد; تقسیم آنها قرار می گیرند. بنابراین فردی که حتی نمی تحقق بخشیدن به این دلیل بسیاری از برنامه نویسی اتفاق می افتد در سطح ناخودآگاه دور از درک واقعیت است. افرادی که موفق به تسلط قوانین تمرکز ذهنی–تفاوت بین غنی و بقیه. آن کسانی که مهم نیست که آیا آنها در مورد این قوانین یا نه.

برای نشان دادن بیشتر, اجازه دهید با استفاده از ساخت موسیقی است. نگاهی به ارکستر سمفونیک به عنوان مثال. تمام ابزار مناسب را به چهار دسته. ویولن–این است که مرد یا فکری مغز; بازگشت به بالا ویولن–این کمک و همدست زن یا بصری مغز; ویولا و انبار دو تا از بچه ها–میانی و عقبی مغز است. هنگامی که آلات موسیقی در لحن و بازی در هماهنگی ما کامل موسیقی با ریتم و ملودی است. اگر نه ما dis-نوا سر و صدا. در این مرحله ارکستر شکست خورده مخاطبان هنگامی که نتواند آن را به انجام. این است که در آن عمل ثابت (یا تمرین) مانع عملکرد ضعیف. همان اصل امر به ارکستر از مغز خود را. موفقیت است نه بر اساس شانس اما انتخاب است. این یک مهارت یادگرفتنی درست مثل موسیقی تمرین. موتزارت تکرار این ایده زمانی که او گفت که او یاد گرفته و خود را مورد مطالعه قرار موسیقی کلاسیک از آهنگسازان دیگر که رفته بود قبل از او.

اکثر تعلل و فلج تجزیه و تحلیل است که به علت ترس. فلج تجزیه و تحلیل یک محصول از تامل بر اساس دانش بیش از حد. من کشیش دوستان خواستار این بودن و فلج تجزیه و تحلیل خود را.’ در این مرحله مغز نمی تواند بیشتر است. برخی از مردم در تماس با آن دانش تناقض است. به نظر میرسد شما در حال چرخش چرخ های خود را. هر زمان که شما می خواهید برای ایجاد یک حرکت مدار خود را خواهد شکست. دلیل این است که انسان ها مانند آب آنها تمایل به پیروی از خط مقاومت. در نتیجه زمانی که مغز تحت الشعاع اطلاعات بیش از حد و یا محرک های آن تعطیل و دو دلی طول می کشد. یک اشتباه در ذهن هرگز هر چیزی. و نه انجام هر کاری است ساده ترین راه برای رسیدن به هیچ کجا. این مرا به یاد گهواره; آن حرکت می کند در اطراف شما اما شما هیچ کجا.

بخشی از اصلی بخشی از مغز که مسئول این پدیده ای است که در اواسط مغز است. این احساسی مغز بادام به شکل منطقه ای به نام آمیگدال. آمیگدال است که در عبور از جاده از راست و چپ و عقبی مغز است. به نظر می رسد محور قانون جاذبه در مغز است. همچنین این نقطه است که کنترل احساس ترس. آمیگدال معتقد است که وجود دارد برای محافظت از هر یک از ما. مانع از آن ما را از خطر هر زمان که ما سعی می کنید برای شروع یک پروژه جدید و یا سرگردان به ناشناخته. این ساختار با این نسخهها کار سخت برای حفظ ما در منطقه راحتی از عدم فعالیت خود محدود اعتقادات تامل و تعلل. این اساس اینرسی است. باورهای ناخودآگاه همه مبتنی بر ترس. مگر اینکه ما به اندازه کافی قدرت و یا الهام بخش برای شکستن دور از آن قالب چیز باقی خواهد ماند حتی بدون ما آن را دانستن است. در زندگی واقعیت این است که هیچ درک همه چیز است. این جایی است که ما باید درخواست تکراری مثبت و آگاهانه برنامه نویسی برای غلبه بر این متناقض الگوهای امواج مغز. آسیایی ها به نام این بتا-brain wave pattern ‘میمون منشور است.’ شما باید این تغییر و متضاد امواج توسط آگاهانه و همیشگی تمرین مدیتیشن به آلفا-مغز الگوی موج است که برای خلاقیت و بهره وری. من شنیده رابرت آلن یک بار گفت که ما میلیون دلار است که یک اینچ در خارج از منطقه راحتی ما. چه شده است که یکی از چیزهایی که شما نمی خواهم به انجام به نظر می رسد که شما را عقب نگه داشتن? خود را دستیابی به موفقیت است که همیشه خارج از خود را به نقطه شکستن. هنگامی که شما کشش مغز شما کشش تفکر خود را. و چون طبیعت نفرت دارد خلاء شما به طور خودکار افزایش ظرفیت خود را برای دریافت از جهان فراوان در اطراف شما. چرا ؟ از آنجا که مغز یک بار کشیده نمی بازگشت به اصل خود ابعاد. این است که چگونه شما حرکت به بعدی از ابعاد پیشرفت و موفقیت.

افراد موفق انجام یک چیز به کمال در حالی که شکست انجام کارهای مختلف در همان زمان. افراد موفق درک انرژی و قوانین آن و بهره برداری از آن به نفع خود را با از بین بردن افکار متضاد. این است چگونه لیزر تشکیل شده است. این غلیظ و سوپر نور می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کاهش شش اینچ از فولاد تولید پرینتر خواندن بار کد و انجام عمل جراحی لیزر. شما باید کانال انرژی روانی خود را–هر دو با کلمات (تاکید) و تصاویر (تجسم).

تمرکز تمرکز بر روی یک کار با محرومیت از متغيرهای مداخلهگر. اگر شما نمی سازماندهی و مرکز شما پراکنده و خودمو خودتان. شما باید تمرکز بر اهداف خود با لیزر تیز وضوح اگر شما باید رسیدن به آنها.

من ابداع هفت اجزای تمرکز:

1. قصد

2. توجه

3. بدون تنش

4. حفظ و نگهداری

5. تکرار (بازتاب)

6. مشاجره

7. فرمت

ادامه….

[ad_2]