تمرکز خود را نگه می دارد شما را در مسیر و آمپر تا بهره وری خود را

[ad_1]

تمرکز خود را و اثربخشی به طور جدایی ناپذیری مرتبط است.

در واقع مدیریت زمان نکات, مهم نیست که چگونه به خوبی پایه آنها ممکن است فقط به عنوان موثر به عنوان ظرفیت خود را به تمرکز و دنبال کنید از طریق.

بنابراین تمرکز خود را قدرتمند ابزار بهره وری.

اما این همه نیست. تمرکز خود را در واقع به شما کمک می کند تا خود را بازیابی انرژی و خلاقیت خود را بیش از حد.

ماندن در مسیر

ما اطلاعات اشباع شده شما می توانید عملا شنیدن جنگ برپا بودن از توجه شما به عنوان یک پی در پی وزوز در سر خود را. غلظت می تواند دشوار است چه رسد به حفظ. در عین حال تمرکز خود را یکی از قابل توجه ترین نقاط قوت ذاتی شما همیشه می تواند توسعه.

بنابراین شما می خواهم برخی حمایت ها در اطراف ماندن در کار و در مسیر ؟ خوانده شده در…

تمرکز خود را در مورد شما…
آن است که واقعا همه چیز در مورد کیفیت خود را از رابطه با خودتان است. هر زمان که شما نیاز به انگیزه برای آرام کردن ذهن و تمرکز به یاد این سه مزیت کلیدی شما همیشه به دست آوردن زمانی که شما در تمرکز:

  1. هر آنچه شما انجام می دهند افزایش یافته است.

  2. شما در حال حاضر در زندگی خود را.

  3. هیچ وقت مورد نیاز است; وجود دارد همیشه زمان کافی برای تیز کردن تمرکز خود را.

این است که در مورد کیفیت و کمیت نیست. هنگامی که شما در حال محور شما در حال در آوردن خود را به طور کامل به هر یک از لحظات خود را و گرفتن بیشتر از آنچه لحظات خود را نگه دارید. یک ساعت است که هنوز هم یک ساعت که آیا شما در حال حاضر به آن است یا نه – اما محتوای از آن ساعت است که اساسا متفاوت هنگامی که شما مشغول هستند به عنوان خود را به طور کامل توجه خود را.

چه چیزی می تواند تمرکز خود را انجام دهید ؟

بیایید تعمیق درک ما از آنچه در این قدرتمند و تحول زمان ابزار به ارمغان می آورد و ما به دنبال به طور خاص در چه تمرکز خود را می تواند برای شما انجام دهد. آن می تواند:

  • تبدیل رابطه خود را با زمان. نگرانی خود را در مورد آینده ذوب دلیل این که شما به طور کامل ساکن در این لحظه شما در هستند. این تجربه غنی از قرن ها از مراقبه در سراسر جهان. شما می توانید به آن اعتماد کنند. هنگامی که شما در جریان این لحظه شما تجربه قدرت است که همیشه با شما. شما مستقیم درونی خود را در رابطه با سکان و بادبان در دست شما است. شما وفق دادن خود را به زندگی بادها و امواج و احساس به طور کامل زنده به عنوان شما هدایت با افزایش مهارت! احساس درونی ایمنی است که می آید در زمانی که شما به طور کامل اشغال لحظه ای نمی توان همسان.

  • رایگان شما از زمان مصرف گذشته اسکریپت. هر یک از ما حمل داستان از ما گذشته ایجاد شده که ما تا به حال درک محدود. فرمول ما یک بار فکر ما را امن نگه داشته در حال حاضر ممکن است به سادگی کند ما را. پس چگونه می تواند به شما دست آوردن چشم انداز به مرحله روشن از زمان تله? توانایی به سکوت درونی پچ پچ و از نزدیک مشاهده آنچه شما را احاطه کرده است اولین گام ضروری. به عنوان استاد ذن دستور دانشجو: “توجه… توجه… توجه… “

اما این همه نیست…

  • روشن شدن خود را برداشت و افزایش بهره وری خود را. کمتر پریشان شما انرژی بیشتری به شما به طور مستقیم به کار خود را. سازمان دیده بان اثربخشی خود را رشد می کنند. دفعه بعد که شما شروع به احساس بی نفس خود را از حلقه و به گرمی به خودتان بگویید که شما می توانید یک چیز خوبی است. چه در مورد کسانی که ضرورت فوری است که رقابت برای توجه شما است ؟ نوشتن آنچه مانع شما. به خودتان قول می دهم که زمانی که کار خود را به اتمام است, شما می توانید شرکت به این موضوع.

  • افزایش اعتماد به نفس خود را. هیچ چیز نمی تواند مطابقت با احساس شما خودتان را با اجازه دادن به خودتان تجربه محور و آرام پذیرای خود صمیمیت است که تمرکز فعالیت به ارمغان می آورد. با اعمال مثبت و کنترل ذهن خود را و شما خودتان را غرق در جریان لحظه حاضر است. اعتماد به نفس رشد می کند ارگانیک هنگامی که شما خود را مستقیم بهترین انرژی برای این کار در دست است.

و بیشتر وجود دارد…

  • پرورش خلاقیت خود را. آیا شما سوال چگونه خلاق شما می شود ؟ همانطور که شما خود را کشت, تمرکز, راه های جدید از ارتباطات درونی باز کردن به شما. تنها زمانی که شما سکوت قروچه است که شما را احاطه کرده می تواند خود را عاقلانه و صدای آرام شهود شنیده می شود. آزمایش به سادگی با تمرکز در روی گردیده افزایش و کاهش نفس خود را. اجازه دهید افکار حباب و ببینید که آنهایی که گرفتن نور است.

  • به طور مستمر به توسعه مهارت های خود را. به عنوان شما را به خودتان اجازه تجربه رضایت از اینکه به طور کامل در حال حاضر شما تبدیل شدن به کمتر و کمتر در معرض آزار دهنده توهم که وجود دارد این است که چیزی خارج از خود را که شما نیاز دارید.’ این را تشویق می کند افزایش مارپیچی از خود مرجع را قادر می سازد شما را به هدایت انرژی خود را بیشتر از همیشه به طرز ماهرانه ای.

در پایان, تمرکز, که طول می کشد هیچ زمان خواهد شد در واقع به شما زمان به دلیل آن را افزایش می دهد قدرت خود را, رضایت, اعتماد به نفس و بهره وری. این اجازه می دهد تا شما را به پور بهترین انرژی را به آنچه شما انجام دهید در حال حاضر و تماشای آنها را چند برابر کند.

پس چگونه شما شروع به قرار دادن خود را در یک موقعیت برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در موفقیت و رضایت با آغاز این لحظه?

[ad_2]