تغییرات مثبت به دست آمده توسط ورزش ذهن, بدن و روح و جسم

[ad_1]

داستان من توضیح می دهد که تلاش من به عنوان یک زن 23 ساله مجرد و طلاق گرفته مادر با سه فرزند در سنین شش و چهار و یک و پس از آن نشان می دهد برخی از راه های عملی من استفاده می شود به تغییر زندگی من و ادعا می کنند که قدرت شخصی. ترحم و خشم و احساس گناه و خود-نفرت من بودند عاطفی اصحاب. من درد و رنج جسمی و ذهنی و معنوی. در سال 1980 من 80 دلار در هفته دریافت پراکنده حمایت از کودکان پرداخت 300 دلار در ماه و زندگی در ترس است که ما نمی خواهد زنده بماند. من می ترسم از زندگی و نگران بی وقفه. من دودی از خوردن غذاهای ناسالم کار نمی کند و صرف ساعت های بی پایان در حال تماشای تلویزیون. ذهن من به طور مداوم با تمرکز بر آنچه هر کس دیگری در زندگی من باید تغییر, بنابراین من می تواند شاد باشد. چون من نمی تواند تغییر هر کس دیگری من فکر می کردم با یک شکست نا امید کننده است و می تواند هر چیزی را انجام دهید درست است.

از طریق کمک Alanon و مشاوره, من متوجه شدم که من را انتخاب کرده اند و من یکی که نیاز به تغییر است. من به گوش خود من خود صحبت کنید. آن منفی بود. من در جای خود بحث “من احمق هستم” را با “من” و “من بی ارزش هستم” به “من به اندازه کافی خوب است.”

یکی از اهداف من این بود برای ترک سیگار. مطالعات نشان میدهد که اثرات منفی سیگار کشیدن و من نمی خواهم این واقعیت است که من معتاد به سیگار است. من تا به حال سعی به ترک سیگار بسیاری از بار قبل. موفقیت متوجه شد که من با استفاده از جلوه های تصویری و تصدیق برای جلوگیری از سیگار کشیدن. تصدیق اظهارات ساده است که به شما می گویند به خودتان مانند “من می توانم”…”من به اندازه کافی خوب”…”من موفق است.” گفت: تصدیق کار می کند چرا که ذهن ناخودآگاه خود را ایجاد می کند دقیقا همان چیزی است شما آن را بگویید. با این حال من به دست آوردن پنج پوند در ماه و خوب در ریاضی متوجه شدم اگر من ادامه داد: من شصت پوند سنگین تر در یک سال است. مصمم به بازگشت به سیگار کشیدن برای از بین بردن اضافه وزن من تبدیل به تصدیق و ورزش.

زمانی که من شروع به کار کردن عضلات ached و من می خواستم به ترک چون من نه دیدن نتایج به اندازه کافی سریع. من می خواهم بگویم این تصدیق به کمک به من از طریق کار کردن. نه تنها من قدرت فیزیکی بهبود, بنابراین من اعتماد به نفس و نگرش من به زندگی است. با تمرکز بر تصدیق ساخته تمرین آسان تر بود چون من فکر چیزهای مثبت. فقط به عنوان بدن من رسید مزایای کار کردن بیست و چهار ساعت بعد بود و ذهن من است. من در بر داشت در طول روز که من را تکرار اظهارات مثبت.

با ترکیب ورزش با تصدیق به من کمک کرد در بسیاری از مبارزات روزمره. اگر من در یک موقعیت ناراحت کننده شروع کردم به اتصال به احساس ناراحت کننده من تا به حال کار کردن و تصدیق خواهد به ذهن می آیند. آنها به من کمک کرد تا به دست آوردن اعتماد به نفس من نیاز به آدرس من هر روز ترس و ناامنی.

روح من در حال تبدیل شدن بیشتر در صلح چون بدن و ذهن با هم کار به عنوان یک. انرژی مثبت پر بود من بودن. نه تنها من یادگیری به پذیرفتن و عشق خودم, من تا به حال انرژی بیشتری برای مقابله با پدر و مادر تنها.

این روش ساده برای گفتن affirmations مثبت در هنگام راه رفتن در حال اجرا و یا بلند کردن وزنه است یک راه عالی برای افزایش اعتماد به نفس و یادگیری به عشق تمام, خود, ذهن, بدن و روح و روان. من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن این روش ورزش با تصدیق بنابراین “قدرت مثبت ایروبیک” ایجاد شد. برای یادگیری در مورد هیجان انگیز تمرین تصویری است که ترکیبی از تصدیق با حرکات هوازی بازدید powerpositiveworkouts.com.

[ad_2]