تضمین Women's موفقیت مالی

[ad_1]

زمانی که من مشغول به ازدواج, مامان من, Romayne رهبر فرانک, یک وکیل متخصص در حقوق خانواده و املاک و مستغلات آماده برای سخنرانی به زنان's Club در “Women's موفقیت مالی”.

مادرم از من خواست به گوش دادن به سخنرانی برای دیدن آنچه که من از آن فکر! مامان صحبت از نیاز زنان به اعتبار نام خود را نه در شوهران خود را به نام سابق خود از شوهران و یا نام پدران نام اما در نام خود را.

مامان تا به حال مشتریان بودند که بیوه و طلاق گرفته و تنها کسانی که به طور ناگهانی به حال هیچ پول یا اعتبار در نام خود را. کارت اعتباری و حساب های بانکی را در خود مرحوم, نام همسران خود را طلاق از شوهران نام یا پدران خود نام آن به معنای آنها نیست هر گونه پول یا اعتبار خود نام و قادر به پرداخت صورتحساب خود را و مراقبت از خود و خانواده خود را.

مامان گفت: زنان باید همیشه خود را جداگانه چک کردن و پس انداز و حساب های کارت اعتباری در نام خود را به طوری که آنها هرگز خود را بدون یک راه برای حمایت از خود و عزیزان خود.

من در طول سال ها به نام خانواده ما به حساب yours, mine and ours. همین نام به عنوان لوسیل بال و هنری فوندا فیلم “مال من و مال ما نیست.” در این فیلم به عنوان مراجعه کننده به کودکان, هر چند نه به پول. در طول سال من به اشتراک گذاشته اند, مامان من,'s حکمت با بسیاری از زنان دیگر است. سخنرانی او به خوبی دریافت شد توسط من و زنان's Club و آزمون زمان ایستاده بود.

چه اسرار, مامان من, Romayne رهبر فرانک تدریس برای زنان به لحاظ مالی مستقل?

1) باز کردن یک حساب بانکی به نام شما در امن بانک است که بیمه شده توسط شرکت بیمه سپرده فدرال و بلافاصله شروع به قرار دادن پول خود را در آن برای خود اندوخته.

2) باز کردن یک حساب جاری به نام خود شما قرار داده و پول خود را در آن است.

3) دریافت امریکن اکسپرس و یا ویزا کارت در یک نرخ بهره بسیار پایین در نام خود را و شروع به استفاده از آن را بلافاصله و پرداخت قبض خود را به عنوان به زودی به عنوان بیانیه ای در می آید به ایجاد اعتبار خود را.

4) اگر شما خرید یک خانه مطمئن شوید که نام خود را در عنوان و قبل از خرید خانه باید یک عنوان حرفه ای جستجو انجام می شود به اطمینان حاصل کنید که هیچ پیوندها یا قبل از صاحبان خانه.

5) اگر شما در حال پرداخت وام مسکن خود را در خانه پرداخت صورتحساب در زمان. اگر علاقه به بحث به دارنده وام مسکن خود را دریافت و آن را به سمت پایین حرکت کردند. همیشه ثابت نرخ وام مسکن.

6) اگر شما خرید یک ماشین مطمئن شوید که عنوان شده در نام خود را. اگر شما در حال پرداخت ماشین خاموش هر ماه پرداخت شارژ ماهیانه در زمان. اگر وام مسکن در ماشین به بالا صحبت به شرکت وام مسکن به کاهش نرخ. مطمئن شوید که شما یک قفل در نرخ ثابت.

[ad_2]