تصدیق در Astral Projection

[ad_1]

بسیاری بر این باورند تصدیق به یک ابزار مفید در خارج از بدن تجربه است. اگر چه چیزهای مختلف موثر خواهد بود برای هر اختری مسافر آن را یک ایده خوب به دانستن گزینه های است که می تواند کمک به شما در دستیابی به موفقیت در تلاش خود را برای پروژه اختری. با تمرین شما می توانید پیدا کردن راه خود را به موفقیت astral projection. اختری مسافران را با استفاده از اظهارات مثبت به طور منظم برای سال های بسیاری است. از طریق استفاده موفقیت آمیز از تصدیق شما می توانید تمرکز افکار خود را به منظور مقابله با یک فکر منفی و یا ایده. تصدیق می تواند از طریق بسیاری از مناطق زندگی مشترک در گروه خودیاری به عنوان راهی برای بهبود اعتماد به نفس است.

در طول astral projection تصدیق می تواند مورد استفاده قرار گیرد به جای شک و تردید یا ترس با یک فکر مثبت. می توان آنها را تکرار سکوت با صدای بلند در نوشتن و یا حتی آواز. پیدا کردن روش که با این نسخهها کار برای شما می توانید تمرین اما تصدیق می توانید کار به بهبود شانس خود را از موفقیت astral projection. زیر چند راهنمایی مفید و پیشنهادات شما می توانید با استفاده از اظهارات مثبت در خود را خارج از بدن تجربه است.

چیزهایی که به یاد داشته باشید هنگامی که با استفاده از اظهارات مثبت

در سفارش خود را برای تصدیق به کار در خود را خارج از بدن تجربه شما باید به یاد داشته باشید به استفاده از آنها را به درستی. در طول تجربه شما باید افزایش شدت عاطفی و فکری) از اظهارات مثبت خود را به عنوان شما به خواب رفتن. شما همچنین باید به طور مداوم تکرار تصدیق در حالی که دست خوش پیشامد میشه به خواب و اطمینان حاصل شود که شما فکر نهایی قبل از خواب بیشتر متمرکز از همه تصدیق. اگر شما فکر می کنم از خود را تصدیق و به تعهدات خود در مورد آنچه شما می خواهید به تجربه شما بیشتر موفقیت با این روش. این نیز مهم است به اجازه می دهد ذهن خود را به طور کامل دریافت نتایج خود را فورا تصدیق.

نمونه هایی از تصدیق برای Astral Projection

به شدت تجربه شخصی astral projection می تواند با هر کدام از انواع تصدیق. کلیدی است برای پیدا کردن یکی که با این نسخهها کار برای شما به بهبود شانس خود را از موفقیت در خارج از بدن تجربه است. با تکرار این تاکید در این روش مناسب شما واقعا می تواند در افزایش تجربه خود را.

در اینجا برخی از نمونه هایی از تصدیق:

  • به عنوان بدن من خواب من باقی خواهد ماند به طور کامل آگاه از من اختری از بدن را تجربه می کنند.
  • من بیشتر از من فیزیکی بدن است.
  • من جدا از بدن من در حال حاضر.
  • من آگاهانه را جدا از بدن فیزیکی هنگامی که من در خواب.
  • من لذت بردن از astral projection در حال حاضر.
  • من آگاهانه سفر اختری است.

چیزی که به یاد داشته باشید در مورد تصدیق است که آنها به معنای تشویق ذهن به آغوش تجربه. پیدا کردن عبارت است که برای شما کار می کند بنابراین شما می توانید دستیابی به موفقیت در قلمرو اختری.

چگونه تصدیق می تواند کمک به

تصدیق مفید خواهد بود در بسیاری از مناطق که تلاش برای astral پروژه. شما می توانید تصدیق خود را به وضوح درک خود را هنگامی که شما astral body برگ فیزیکی بدن است. این آموزش ذهن باقی می ماند هشدار و آگاه از کالبد اختری. تصدیق نیز می تواند یک راه برای اعلام نیت خود را به تجربه سفر اختری. آنها همچنین بسیار مفید در کاهش ترس. با بیان تمایل خود را برای تجربه سفر اختری شما می توانید حذف ترس از معادله است. تصدیق خواهد شد و همچنین از بین بردن شک و یا حتی شک از وجود این هواپیما اختری. با بسیاری از چیزهایی که برای غلبه بر تصدیق می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بسیاری از چیزهایی که هنگامی که در تلاش برای سفر اختری است.

تصویری و تصدیق

تصویری که نقش کلیدی در اختری همچنین می تواند با استفاده از اظهارات مثبت. تجسم خود را اختری ترک بدن فیزیکی شما در حال افزوده است که این امکان وجود دارد و گفتن خود را کالبد اختری است که شما می خواهید آن را به صورت جداگانه. تصویری را می توان در طول مراقبه به شما به عنوان آماده سازی برای astral projection و قطعا بخش مهمی از اظهارات مثبت.

با امکانات بی پایان, موفقیت, در سفر اختری می توانید زمان را برای رسیدن به. بی حد و حصر جهان در هواپیما اختری اجازه می دهد تا بدن اختری برای دیدن و انجام کارهای فیزیکی ما بدن نمی تواند. وقتی که شما آماده برای سفر هواپیما اختری تصدیق قطعا می تواند یک ابزار مفید در پیدا کردن موفقیت است. با از بین بردن شک و کمک به غلبه بر ترس و تصدیق بهبود شانس خود را از موفقیت در astral projection. با گذشت زمان و صبر شما می توانید تصدیق است که بهترین کار برای شما بنابراین شما می توانید خود را تشویق اختری بدن به سفر اختری است.

[ad_2]