تردمیل آبی چیست ؟

با توجه به درگیر شدنِ متفاوت عضلات، قطعاً کالریسوزیِ ورزش روی تردمیل و دوچرخه ثابت نیز متفاوت خواهد بود و نکته ای که لازم به ذکر است این است که دوچرخه سواری با این دوچرخه ها و اسپینینگ ها هیچوقت به تاثیر پیاده روی سریع و دویدن ها با تردمیل نمی رسد. هنگام پیاده روی با تردمیل باید از کفش اسپرت استفاده کنید. دارای 9 برنامه تمرینی اتوماتیک و دستی پیش فرض بوده و کلید توقف اضطراری جهت توقف سریع دستگاه و کلید های سرعت و شیب و استارت و استاپ بر روی دسته ها میباشد. رنگ آلبالویی بسیار زیبای این تردمیل این تردمیل را از لحاظ ظاهری از سایر تردمیل ها متمایز می کند، همچنین صفحه نمایش زیبای این تردمیل یک صفحه نمایش ۵ اینچی LED می باشد که زمان، سرعت، شیب، مسافت، ضربان قلب و مصرف انرژی را به شما نمایش می دهد. تسمه دستگاه تردمیل یکی از مهمترین اجزاء دستگاه تردمیل است که مستهلک شدن آن باعث ایجاد الکتریسیته ساکن و در نهایت آسیب رسیدن به برد و موتور دستگاه میشود، هرچند که تسمه های تقلبی و بی کیفیت موجود در بازار از ابتدای امر تولید الکتریسیته ساکن در دستگاه می کنند.

تردمیل حرفه ای خانگی هم چنین این دستگاه جهت کاهش خستگی و فرسایش بدنی،بالا بردن کیفیت نخ و افزایش تولید نسبت به زمان مشابه در سیستم سنتی طراحی شده است.که در نهایت باعث افزایش بهره وری میگردد. این مقاله را با چرایی تاثیر تردمیل بر سلامتی و تناسب اندام شروع کرده و سپس نکاتی در رابطه با خرید تردمیل مناسب به شما معرفی خواهیم کرد. علاوه بر این تمام امکانات و قابلیت های اولیه تردمیل نیز در این دستگاه وجود دارد که به عنوان برخی از آنها می توان به جک گازی، امکان تاشوندگی، چرخ، کلید اضطراری، صفحه نمایش، ضربه گیر و غیره اشاره کرد. به کمک امکان برنامه ریزی تمرینات تردمیل، شما در کمتر از چند دقیقه می توانید برنامه ای دائمی برای ورزش خود تنظیم کنید. ۳. استفاده از تردمیل برای چه کسانی مضر است ؟ برای انتخاب و خرید تردمیل آن هم تردمیل خانگی باید توجه داشته باشید که در وهله اول هدف شما از خرید تردمیل چیست و چه بودجه نیز برای این کار در نظر دارید؟ ابعاد تسمه تردمیل نیز برای انتخاب تردمیل مورد شما بسیار اهمیت دارد و البته باید ابعاد فضایی که قرار است تردمیل را در آن قرار دهید نیز در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین ابعاد تسمه را در زمان خرید تردمیل تاپ فرم انتخاب نمایید.

یکی دیگر از عواملی که در زمان خرید تردمیل تاپ فرم بسیار اهمیت دارد نهایت سرعتی است که تردمیل تاپ فرم می تواند در اختیار ورزشکار قرار دهد. یکی دیگر از تفاوتهای دستگاههای خانگی و باشگاهی در اندازه تسمه آنهاست. ماساژور برقی از جمله امکانات ویژه در این تردمیل است. شیب در این تردمیل به صورت برقی تا 15 درجه قابل تنظیم است از این رو کاربر می تواند در سختی های مختلف به تمرین بپردازد. تردمیل استرانگ es 4500 i از جمله انواع تردمیل استرانگ است که دارای قابلیت تنظیم شیب به صورت برقی است و شما می توانید از روی دسته های تردمیل شیب دلخواه خود را تا ۱۵ درجه تنظیم کنید. تردمیل یکی از پرطرفدارترین دستگاه های هوازی است که در انواع تردمیل باشگاهی و تردمیل خانگی عرضه می شود. در صورتی که تصمیم برای خرید تردمیل و کاهش وزن و تناسب اندام به کمک آن دارید، به شما توصیه می کنیم مطالعه این مقاله را از دست ندهید. جهت جلوگیری از انتقال صدا به طبقات پایین تر حین تمرین بر روی تسمه، در تردمیل Sportec 3302 ضربه گیر Anti- Shock گذاشته شده است که گزینه مناسبی برای منازل آپارتمانی نیز به شمار می آید.

تردمیل خانگی روبیمکث مدل 9976 برای استفاده در منازل بسیار کاربردی است و موتور 2 اسب بخاری آن قادر است تا سرعت 0.8 تا 12 کیلومتر بر ساعت را فراهم کند. این دستگاه امکانات بسیار بالایی دارد و برای افراد تا وزن 100 کیلوگرم بسیار مناسب و کاربردی است. این گیره با اتصال به لباس، ایمنی شما را در هنگام حرکت تردمیل فراهم می کند. فروشگاه اینترنتی تردمیل تاپ فرم هایپرجیم انواع تردمیل تاپ فرم را دارد که می توانید به صورت حضوری و غیر حضوری خرید تردمیل تاپ فرم را با موفقیت و به بهترین شکل انجام دهید. قیمت تردمیل تاپ فرم در انواع مختلف متفاوت است که شما می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی تردمیل تاپ فرم هایپرجیم به صورت حضوری یا غیر حضوری تردمیل تاپ فرم مورد نظرتان را خریداری کنید و در صورت لزوم برای انتخاب بهتر تردمیل تاپ فرم می توانید از راهنمایی مشاوران فروشگاه اینترنتی هایپرجیم استفاده نمایید. این یکی از کاربردی ترین روش های استفاده از تردمیل برای لاغری شکم است. درست است که خرید تردمیل های مدرن با صفحات نمایشگر شگفت انگیز و سیستم ضربه گیر در هنگام دویدن بسیار جذاب است؛ اما خریدن برخی از آنها ممکن است هزینهی زیادی طلب کند.

با تردمیل لاغر میشم
اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از تردمیل 4 کاره دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.