ترافیک وب سایت – موفقیت با دایرکتوری ها مقاله و گرفتن بازدید کنندگان وب سایت

[ad_1]

بزرگ ترافیک وب سایت با دایرکتوری ها مقاله – یک راه رایگان به ارمغان می آورد بازدید کنندگان

یک عنصر کلیدی شامل انتخاب یک موضوع مربوطه

این مهم است که به درک آنچه که مردم در حال صحبت کردن در مورد و جستجوی آنلاین. شما می خواهید به درک فرهنگ خود را بازار تو رفتگی در دیوار و اقامت در بالای تمام گرایش های جدید و تحولات به منظور دریافت ترافیک وب سایت برای وب سایت خود یا وبلاگ. شما می توانید این کار را با جستجو در “گوگل ترند.” آیا شما خواندن روزنامه تنها به این احساس که بسیار مقاله خبری که شما در حال خواندن در حال حاضر شده است به طور گسترده ای منتشر شده و تبدیل به دانش مشترک به مخاطبان اینترنت برای یک مدت زمان طولانی ؟ این مقالات احتمالا گرفته شده از دایرکتوری ها مقاله از اینترنت یک منبع قابل دوام برای کسب اطلاعات در مورد هر یک تو رفتگی در دیوار.

اگر شما می خواهید به درایو تن از ترافیک به وب سایت خود را با استفاده از رایگان و یا کم هزینه راه, سپس دایرکتوری مقاله ارسالی در حال راه رفتن است.

به همین دلیل است که بازاریابی مقاله به طور بالقوه سودآور و موثر است ؟

خوب مقاله بازاریابی موثر در گرفتن ترافیک وب سایت و سودآور به دلایل زیر:

  1. معروف دایرکتوری ها مقاله باید مقدار زیادی از ترافیک هدفمند. هزاران نفر از مردم رفتن به دایرکتوری ها مقاله به منبع محتوا (به عنوان مثال برای روزنامه های محلی خود را).
  2. شبیه به, جدید, محبوب, وبلاگ ترافیک بالا و دایرکتوری ها مقاله و همچنین اجازه می دهد تا شما را به نام تجاری خود را به عنوان یک متخصص.
  3. برخی از دایرکتوری ها مقاله رتبه بالا در موتورهای جستجو – اجازه می دهد نویسنده علاقه مندی خود را به رتبه بالا در SERP (search engine result page) و حتی از آن عبور می کند روابط عمومی (page rank) آب به وب سایت خود را.

نوشتن یک مقاله در مورد یک محصول یا موضوع مربوط به وب سایت خود را. (اگر شما نمی توانید و یا ترجیح می دهند برای نوشتن نیست نگران نباشید… شما می توانید پرداخت کسی که به عنوان کم 5 دلار به کیفیت مقاله برای شما نوشته شده است.) هنگامی که مقاله خود را کامل است انجام یک جستجو در گوگل برای جستجوی عبارت – “دایرکتوری مقاله است.”

گوگل و… یک لیست از دایرکتوری ها مقاله

انتخاب یکی از آنها و ثبت نام به عنوان یک نویسنده و یا نویسنده مقاله و کمک مقاله خود را به دایرکتوری به منظور دریافت ترافیک وب سایت. این ممکن است چند روز یا حتی یک هفته به یک مقاله تایید شده بنابراین مطمئن شوید که شما در حال آماده به بیمار به عنوان شما به احتمال زیاد صبر کنید. هنگامی که مقاله خود را تایید آن باقی خواهد ماند و بر روی “صفحه اول” خاص که تو رفتگی در دیوار برای یک زن و شوهر از روز قبل از آن “فشار پایین” توسط جدیدتر مقاله ارسالی.

مقاله بازاریابی… رایگان و کم هزینه راه برای بزرگ ترافیک وب سایت

یکی از مزایای استفاده از دایرکتوری مقاله ارسالی است که شما می توانید به همان مقاله و نویسنده زیستی و استفاده مجدد از آنها را دوباره و دوباره. چه برخی از مردمی انجام شده است به “برش و چسباندن” مقاله و ارسال مقاله به یک لیست از دایرکتوری ها مقاله. من شخصا به شما توصیه می را تغییر دهید این مقاله را با اضافه کردن برخی بیشتر مطالب مربوط به این مقاله را به ارمغان می آورد این یکپارچگی به نوشتن خود را به عنوان یک نویسنده منتشر شده ارائه ارزش برای هر خواننده, تنظیم شما به غیر از برش و چسباندن “نویسندگان.” استفاده از گوگل برای جستجوی دایرکتوری ها مقاله.

گاهی اوقات شما ممکن است پیدا کردن این روند بیش از حد خسته کننده است. بدون مشکل! شما می توانید برون سپاری فرایند ارسال به شخص دیگری برای یک قیمت پایین دلار 27-37 دلار و آنها را ارسال مقالات خود را برای شما را به چند صد دایرکتوری ها.

اگر مقاله خود را به خوبی نوشته شده است به کارگیری این روش برون سپاری ارسال خواهد شد موج عظیمی از ترافیک وب سایت شما بنابراین شما باید آماده می شود. این را نمی خواهد آخرین برای همیشه به خاطر این مقالات نمی ماند و در بالای صفحه: همه زمان ها است. که یکی از دلایلی است که شما می خواهید برای ارتکاب به این نوع از روش نسل ترافیک بر اساس مداوم. شما نیاز به هر دو مهارت نوشتن و یا توانایی و انگیزه برای برون سپاری نوشتن و یا فرایند ثبت به شخص دیگری.

مطمئن شوید که شما بیش از حد “فروش pitchy” در مورد محصول خود را و یا وب سایت خود را به دلیل برخی از دایرکتوری ها مقاله به طور خاص در مورد کیفیت مقالات است. آنها پس از همه, به دنبال محتوای با کیفیت یکی دیگر از نامه فروش.

پاداش… ترافیک وب سایت

به یاد داشته باشید… این که آیا شما لذت بردن از نوشتن – یا نه – این مسئله نیست. هر کسی می تواند انجام بازاریابی مقاله است و یک روش عالی برای ایجاد ترافیک به وب سایت یا وبلاگ یا محصول فروش صفحه. شما در حال کاشت بذر در سراسر اینترنت است که به ارمغان خواهد آورد به برداشت از ترافیک به سایت خود ، آن را به خوبی به ارزش تلاش.

[ad_2]