تجلیل بزرگ, الهام بخش, سخنران و نویسنده: ارل بلبل

[ad_1]

ارل بلبل برجسته بود سخنران انگیزشی است که از سال 1921 تا سال 1989. او معمولا شناخته شده به عنوان ” دین از توسعه شخصی,’ بلبل ثبت پیام های متنی و کتاب ها را تحت تاثیر کاملا چند از افراد در سراسر جهان است. او در لس آنجلس که در آن اقامت او با مادر و برادران و بلافاصله پس از پدرش راه می رفت بر روی آنها. او در اوایل زندگی مشخص شد فقر به خصوص در طول رکود بزرگ زمانی که بیکاری زیاد بود. بلبل مادر و تلاش برای پایان می رسد دیدار و آن م او را که آنها بسیار فقیر بودند در حالی که افراد دیگر به نظر می رسد غنی است. او به طور مداوم در فکر بودم چگونه کسی که تا محروم شاید می تواند در رسیدن به اهداف او فکر, مهم, در حالی که همچنین کمک به مردمی دیگر را به انجام همان. به جای pitying او متعهد به تبدیل شدن به یک موفقیت تبدیل شد و سرسخت خواننده از سن جوان به دنبال کلید یک زندگی موفق.

بلبل داوطلب خدمت سربازی در نیروی دریایی هنگامی که هفده سال پس از آن او اعزام به هاوایی از طریق جنگ جهانی 2. او یکی از خوش شانس بازماندگان از پرل هاربر, حمله, به زودی پس از آن او به این قاره ایالات متحده آمریکا است. او پیوست و صنعت رادیو پس از جنگ قبل از تبدیل شدن به یک سخنران انگیزشی.

ارل بلبل موفقیت ناشی از تلاش بی امان خود را برای پاسخ به پرسش های زندگی را که به رهبری او را به خواندن چند کتاب. یکی از کتابهایی که به طور کامل زندگی خود را تغییر داده بود ناپلئون هیل کتاب, فکر می کنم و رشد غنی است. به گفته وی این کتاب انگیزه او را به عنوان آن را ارائه پاسخ هایی که او به دنبال در زندگی است.

بلبل ساخته شده و نخستین کار خود را در سال 1956 در قالب یک کلمه صحبت, ضبط, عنوان, عجیب ترین راز است. این رکورد فروش صدها هزار نسخه های دستیابی به طلا-ثبت وضعیت. این آغاز یک مرفه حرفه ای در, انگیزشی, صحبت, پوشا چند سال. او در ادامه به پیش نویس و ضبط بسیاری از رادیو و برنامه های تلویزیونی و همچنین برنامه های صوتی و فیلم ها. در علاوه بر این به عجیب ترین راز او راه اندازی یک ضبط با عنوان رهبری این زمینه نیز بسیار موفق است. او علاوه بر این نوشت: پرفروش ترین کتاب ها از جمله ارل بلبل بزرگترین کشف و اصل موفقیت است.

او زبان سبک است که به عنوان ‘بلند’ توسط افرادی که گوش خود را ضبط صدا. او صحبت می کند جذاب و انگیزشی شیوه در چنین ساده زبان است که شما نمی تواند کمک کند اما احساس به عنوان اینکه شما در حال شنیدن به خود و پدر شما ارائه حکمت دنیوی. پیام خود را به شما کمک کند به فراتر از شرایط خود را برای آینده شما می تواند به عنوان طولانی به عنوان شما را در درک که در آن شما در حال رفتن.

ارل بلبل نفوذ در, انگیزشی, صحبت, صنعت مسلم است. او تحت تاثیر متعدد بلندگو انگیزشی که باید اعمال قوانین خود را به انجام خوبی در مشاغل خود را. بیشتر بسیاری از شرکت های بزرگ شرکت رهبران شامل پیام های خود را به شیوه های مدیریت آنها با توجه به ارزش خود را به کارکنان. به عنوان شما را به حساب بلبل فروتن, شما ممکن است احساس کنید که او ممکن است سالم به شرایط و با توجه به در موفقیت است. پس گفت که به دلیل سرسختی و بی امان جستجو برای دانش او نه تنها تحقق موفقیت شخصی, اما علاوه بر این کمک مردمی دیگر را به انجام همان.

[ad_2]

Author: admindd3234

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *