تاثیر مثبت – موفقیت الهام بخش در خود و در دیگران

[ad_1]

نفوذ را می توان تشبیه به یک مایع است که جریان به داخل و خارج از همه ما است. شخصیت از چه جریان را به ما به طور مستقیم تحت تاثیر دولت های داخلی ما تاثیر می گذارد و چه جریان از ما به ناچار تأثیر آنچه که می شود به دیگران در اطراف ما.

مردم, مکان ها و تجربیات است که ارائه تاثیر مثبت هستند کسانی که به ما کمک حرکت نزدیکتر به ما نتایج مورد نظر بالا تاثیر دنیوی و کمک به بهتر از امروز ما دیروز بود. بسیاری اگر نه همه از ما می توانید به یاد بیاورید زمان تغییر مثبت در تفکر ما است که ما را قادر به حرکت فراتر از آنچه که ما در ابتدا پیش بینی شده است. برخی از ما ممکن است حتی لذت بردم امتیاز از تماشای دیگران فرایند ورودی ما ارائه شده و حرکت خود را به زندگی بهتر.

در کار خودمان را غرق در مثبت محیط و تبدیل به تأثیرات خوب برای دیگران, ما باید به طور مداوم در مواظب برای ورودی است که:

• الهام بخش – گسترش چشم انداز شامل یک آینده بهتر از آنچه قبلا فکر می کردم ممکن است

• چالش – ایجاد تقاضا برای تواند انجام دهد و باید بیشتر از آنچه فعلا وجود دارد

• تشویق – ارائه یک خارجی “شما می توانید انجام این کار!” چنین است که آن را می شود دریافت کننده دائمی داخلی “من می توانم این کار را انجام!”

• ایجاد انگیزه – القای یا کمک به کشف یک حس از هدف و “چرا” می شود که انگیزه ای برای موفقیت

اگر درست است که به عنوان Jim Rohn گفت: “ما تبدیل به ترکیبی به طور متوسط از پنج نفر ما چسبیدن به اطراف بیشتر” و سپس بالاتر از غلظت این عناصر مشابه ما می توانیم ما صرف زمان در اطراف, با کیفیت بالاتر خروجی ما باید به جریان به دیگران است. ما خواهد شد به طور مداوم آگاه باشید که ما نه تنها در پیگیری های ما از زندگی بهتر و آوردن تغییر مثبت به دیگران جهان اگر ما به طور مداوم:

• جستجو و فراگیر خودمان را با افرادی که در حال حاضر شده است که در آن ما می خواهیم به رفتن

• در اماکن و شرکت در فعالیت های است که ما را کشیده کمی فراتر از راحتی ما با این درک است که کشش باعث رشد

• کمک به موفقیت دیگران از طریق شیوه زندگی ما به عنوان مثال — همیشه وجود دارد کسی به دنبال ما برای تاکید مثبت

زندگی یک جریان مستمر یادگیری و تدریس ورودی و خروجی. بودن بسیار خاص از عناصر در محیط های ما ما نه تنها ترکیب همه چیز را در زندگی ما است که ایجاد نتایج بهتر اما ما نیز باید سطح بیشتری از چشم انداز باور و انگیزه و تخصص برای ارائه به هر کسی که ممکن است پس در ما قدم به قدم. آیا ما القا انگیزه در همکاران یا کارکنان تشویق به از دست دادن وزن و یا به سادگی تایید یک از اعضای تیم از طریق یک روش ساده تعریف کنیم باید از این ظرفیت به قدرت نفوذ در زندگی کسانی که در اطراف ما

• افرادی که می خواهید برای دریافت بهتر است در پخت و پز وعده های غذایی سالم خواهد بود عاقلانه به صرف زمان بیشتری را با دیگران که در حال حاضر در آن خوب و درک و چرا از آن مهم است.

• ورزشکاران به دنبال عملکرد بهتر باید صرف زمان در میان دیگران که دست به نوع عملکرد آنها می خواهند با استفاده از روش های معقول و قابل قبول است.

• کسب و کار ذهن به دنبال بیشتر پیشرفت باید به دنبال فرصت هایی برای یادگیری از دستاوردهای که پیشرفته تر هستند در مناطق خاص از تجربه و تخصص.

• کسانی که مبارزه با اضطراب و نیاز به یاد بگیرند که چگونه به آرامش ذهن بسیاری برای به دست آوردن از یادگیری از دیگران که در حال حاضر ساخته شده است این انتقال با موفقیت انجام شد.

مفاهیم فراوانی و خلوص در مقابل کمبود و سمیت اعمال در تمام زمینه های زندگی نه فقط در بدن فیزیکی. آن را به ما به صورت انتخابی جمع آوری تأثیرات ما می خواهیم زندگی ما تاثیر محیط. با آن زندگی سلامتی کارشناسان و جامعه در حال رشد از مردم از تمام مراحل زندگی BonfireHealth.com یک منبع بزرگ الهام بخش, چالش, تشویق و انگیزه در این مناطق از خوردن در حال حرکت و تفکر است. بیایید امروز را انتخاب کنید به ساخت خود ما خاص بر روی پایه محکم از اتش بازی, شیوه زندگی, و آن را آسان برای خودمان و کسانی که در اطراف ما به سالم!

[ad_2]

Author: admindd3234

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *