تابلو مولتی استایل و قیمت آن

خشهای موجود بر روی سطح این ورقها، مناسب طرحهای شیک و مدرن هستند و برای ساخت انواع لوحها، هدایا و… در صورت چسب دار نبودن توسط چسب بر روی پلکسی یا سطوح دیگر چسبانده می شود. این ورقها در سه نوع طلایی، نقرهای و مسی عرضه میگردند. ضمنا ابعاد تایل ها بر اساس نیاز شما و با راهنمایی کارشناسان این مجموعه بصورت سفارشی تولید و عرضه میگردد. ترکیب این دو لایه علاوه بر ظاهری زیبا، مقاومت بالایی در این ورق ایجاد کردهاست. محتوایی که بر روی این تابلوهای رومیزی درج می شوند ، توسط دستگاه برش لیزری یا حک لیزری بر روی تابلو حک می شود .

امروزه طراحی تابلوهای تبلیغاتی به شیوه های متعدد و در طرح ها و رنگ های مختلف انجام می پذیرد . این لایه حاوی رنگ ها و طرح های متعددی است که بنا به نوع تابلو و کاربردهای آن به سلیقه مشتریان و خلاقیت تابلوساز مورد استفاده قرار می گیرد . پس شما مشتریان با فلزات هم اشتباه گرفته می شوند و بسیار زیبا است. اگر قصد خرید و شروع فعالیتی را دارید که نیازمند اطلاعات دقیق و بیشتری درمورد ورق مولتی استایل است، ما با هدف پاسخ گویی به اکثر سوالات شما این مقاله را تهیه کردیم. از این ورق ها بیشتر در ساخت پلاک و یا تابلو استفاده می شود.

نوع آخر این ورقها، ورق مولتی استایل خشدار است که در دو نوع طلایی و نقررهای تولید میشوند. ورق پلکسی مولتی استایل به علت کاربردهای متنوع، از معروفترین پلکسیهای موجود در بازار شناخته میشود. امروزه در کل دنیا شاهد تغییرات چشمگیری در حوزه های کاری هستیم که براساس یک اختراع یا ایده پدید آمده اند و سبب راحتی و تسریع کارها شده و دخالت عامل انسانی در کارها کمتر شده است . این رنگها در دو طرح مات و براق ارائه میشوند که نوع براق آن تا حد زیادی با سطوح آینهای مشابه است.

انعطاف پذیری بالایی دارد و در برش در حوزه های مختلف به وفور مورد استفاده واقع می شود . ورقهای مولتی استایل نوعی ورق پلاستیکی با طرح فلز هستند که با قابلیت انعطاف پذیری بالا جزو نرمترین پلاستیکها به حساب میآیند؛ این ورقها با نام ABSنیز شناخته میشوند. خرید ورق مولتی استایل نقره ای جراحت آن در برابر ضربه و شکستگی بسیار مقاوم تر از شیشه بیشتر است. محصولات مولتی استایل، انعطاف پذیری بالایی دارند و در موارد مختلفی کاربرد دارند. ضخامت این ورقها متفاوت است اما اکثر آنها، ضخامت حدود 1 میلیمتر دارند.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت برش مولتی استایل.