بی چون و چرای راز موفقیت در 409 کلمات

[ad_1]

“ما برای اولین بار فکر می کنم در شرایط موفقیت قبل از ما آشکار موفقیت” اولین شعار من نوشت: پس از یادگیری تاثیر ذهن بیش از ماده است.

کل هدف از این مقاله این است که برای تحت تاثیر قرار دادن بر شما این واقعیت است که تمام دستاورد با فکر آغاز می شود. اما دانستن این کافی نیست ما باید یاد بگیرند که چگونه به ساخت یک موفقیت آگاهی است.

به عنوان یک بسیار ساده تصویر اجازه دهید ما فکر می کنم از یک کیک خوشمزه است. لایه های رویه خامهای کیک یا شیرینی در بالا پر کردن تمام طعم خیلی خوشمزه است که خیلی مهارت آشپزی باید مورد نیاز برای تولید آن است.

اما اگر شما مطالعه دستور العمل و ببینید که شما را به بسیاری از cupfuls از این کار یک قاشق غذاخوری از آن ، شما پیدا کنید که با دقت دستورالعمل زیر وجود رمز و راز در مورد آن در تمام.

یک موفقیت واقعی آگاهی به این معنا نیست که شما ممکن است موفق شوند; این وعده قطعی موفقیت است.

یک موفقیت آگاهی است که دولت از ذهن است که در آن شما می توانید خود را به عنوان چیزی جز یک موفقیت است.

این به یاد داشته باشید! آن را می دانم درست باشد چرا که درست است که داستان زیر را نشان می دهد:

یکی از دوستانم غالبا صرف زمان با من در سرگرمی و فروشگاه. او به طور مداوم به من خاطر نشان کرد که او کمی دستی با ابزار و او را در پیدا کردن آن غیر ممکن است برای ساخت چیزهایی که او تا به حال دیده من ساخت.

یک روز من در زمان ثابت به او چگونه اشتباه او بود. من در زمان یک از برنامه های دولت و به معنای واقعی کلمه آنها را جدا. “این طرح خواستار شش قطعه چوب 30 اینچ طول 12 اینچ گسترده و 1 اینچ ضخامت. می تواند شما را به یک هیئت مدیره و قطع آن با توجه به کسانی که بعد؟” از من خواسته. بدون تردید او اعتراف کرد که او می تواند. سپس اشاره کردم به اندازه سایر اعضای کابینه و از او خواست اگر او می تواند قطع آن با توجه به اندازه. او گفت که او می تواند. و من رفتم از طریق هر مرحله و او موافقت کرد که هر کدام دشوار خواهد بود.

نتیجه این آزمایش این بود که او به خانه رفت و ساخته شده واقعا خوب کابینه. در حال حاضر خود را سرگرمی فروشگاه مملو از ابزار قدرت و خانه اش را نشان می دهد شواهدی از صنعت دست او در هر اتاق. به عنوان به زودی به عنوان او را به دست آورد موفقیت آگاهی در مورد نجاری او مسلط تبدیل شد.

یک آگاهی موفقیت شما را منجر به موفقیت در هر جهت. اگر خواسته خود را شامل ساختمان املاک و امنیت مالی یک آگاهی موفقیت شما را در سمت راست وجود دارد.

[ad_2]