بومی آمریکا طالع بینی: شاهین (21 مارس – آوریل 19)

[ad_1]

شاهین اولین نشانه از مادری آمریکایی, طالع بینی, آن را نوید بهار و پایان زمستان. اگر شما در حال متولد تحت این علامت به دنیا در “وقت بیداری”.

شاهین بسیاری از خود خصوصیات و تفاوت است. برای مثال اگر شما یک هاوک جهت است که به بهترین وجه مناسب شما است, شمال شرق. شرق وزش حامل بشارتی برای شما و سنتی خود را توتم حیوان شاهین (یا بیشتر محبوب در حال حاضر کلاغ سیاه).

این عنصر است که شما بیشتر از نزدیک متصل به آتش است. شاهین اغلب دارای قدرتمند و شدید شخصیت مشخص شده توسط راجعه عادت خود به خود فعالیت است. این نشت بیش به زندگی عشق خود را که در آن بازها هستند firey پرشور و خودجوش.

احساسی شاهین تمایل به هر دو سریع و متنوع است. شدن به یک “شروع جدید” است که اغلب یک موضوع ثابت مشترک با کسانی که تحت این علامت.

بخشنده بی پروایی و آماده سعی کنید چیزهای جدید شاهین را برای تفریح دوستان است. اما مراقب پشت سر خود را رو به آفتاب لبخند و لذت بخش رفتار در خفا انجام دادن کمتر کیفیت مطلوب مانند بی حوصلگی یک متظاهر نگرش و متمایل به سمت egocentricity.

اغلب مشتاق نسبت به نقش رهبری و شانس برای تبدیل شدن به آغاز کوچک, قدرتمند, دایره, در حقیقت آنچه Hawks واقعا به دنبال این است که دانش از طریق تجربه.

اما به منظور موفقیت در خاص تلاش یا فقط در زندگی به طور کلی Hawks باید یاد بگیرند که به توسعه صبر و دلسوزی و پشتکار است. آنها همچنین باید مطمئن شوید که برای جلوگیری از عدم تحمل غرور و تکبر در هر زمان ممکن است.

وقتی که می آید به روابط بازها, بهترین کار با ماهی قزل آلا (22 ژوئیه – اوت 21) و یا جغد (23 نوامبر – دسامبر 21) نشانه.

می خواهید بدانید که بهترین روز و زمان?

بهترین روز شنبه است. روزانه شما بهترین ساعت سقوط بین 3 و 5 هستم. چون شما خیلی بیشتر از یک فرد صبح از بسیاری دیگر شما باید صرفه جویی در درآمد خود را برای آرامش!

[ad_2]