بهره حقایق – ترساندن کلاغ چیزهای بی اهمیت پرسش و پاسخ

[ad_1]

1. آنچه که یک مترسک?

A. یک دستگاه برای ترساندن پرندگان

B. A دستگاه به نگه داشتن کشاورزان شرکت

C. دستگاه برای ایجاد انگیزه باغبان

D. وسیله ای برای سرگرم کردن بازدید کنندگان

A. یک دستگاه برای ترساندن پرندگان

موضوعات: مترسک یک دستگاه (به طور سنتی یک مانکن) استفاده شده است که برای تضعیف پرندگان مانند کلاغ از نگران کننده محصولات.

2. چرا از آن است که یک مترسک به جای یک scarebird?

A. کلاغ ها بیشتر به راحتی وحشت زده

B. کلاغ نیست به راحتی وحشت زده

C. کلاغ ها بزرگترین مشکل پرنده

D. کلاغ ها حداقل مشکل پرنده

C. کلاغ ها بزرگترین مشکل پرنده

موضوع: کلاغ ها بزرگ هستند و به علاوه آنها هوشمند هستند و تمایل به جمع شدن در گروه های بزرگ. ترکیب آنها را به یکی از بزرگترین مشکل پرندگان برای کشاورزان و باغبان.

3. چه انواع دیگر از “ترساند” فراموش باغداران و کشاورزان به استفاده از دفع کلاغ?

A. بازتاب روبان

B. سر و صدای اسلحه

C. کلاغ مرده

D. تصاویر از گربه ها

E. A, B و C

E. A, B و C

موضوعات: مدرن scarecrows به ندرت یک انسان شکل. در کالیفرنیا زمین های کشاورزی بسیار بازتابنده aluminized پت فیلم روبان گره خورده به گیاهان برای ایجاد نوری لرزان از خورشید است. یکی دیگر از روش اتوماتیک سر و صدای اسلحه طراحی شده با گاز پروپان. در جنوب Appalachians یکی دیگر از روش معمول موجب ترس کلاغ شد استفاده از کلاغ مرده آویزان وارونه از یک قطب.

4. چگونه می کلاغ مشکل ؟

A. خوردن به تازگی بازیگران دانه

B. جلو به تازگی جوانه زده ذرت و گیاهان دیگر

C. بازگشت به همان محل شبانه

D. جمع آوری در یک گروه از 20 تا 30

E. همه از بالا

E. همه از بالا

موضوع: کلاغ ها می تواند یک مشکل در زمستان باغ. آنها می توانند به کار کردن یک ردیف کشیدن تا به تازگی جوانه زده ذرت به خوردن باقی مانده دانه/نهال. نه تنها کلاغ تغذیه به تازگی بازیگران بذر آنها نیز جمع آوری شبانه شروع با گروه نیم دوجین که پس از آن متحد برای تشکیل یک گروه از 20 تا 30 تا گله بسیار بزرگ و پر سر و صدا. آن است که عادت خود را به بازگشت به همان محل در هر شب.

5. با توجه به L. Frank Baum نویسنده کتاب “جادوگر شگفت انگیز شهر اوز”, مترسک می خواست آنچه بیش از هر چیزی ؟

A. خانه

B. مغز

C. قلب

D. شجاعت

B. مغز

موضوعات: مترسک بود که معمولا استفاده می شود در قرن 19 زبان و ادبیات انگلیسی, به عنوان نشان داده شده توسط آن و با حضور در L. Frank Baum داستان فوق العاده جادوگر شهر از, به عنوان یکی از شخصیت های اصلی. The Scarecrow of Oz جستجو برای مغز از جادوگر بزرگ. در فیلم جادوگر شهر از The Scarecrow of Oz شد portraited توسط Ray Bolger.

6. در انگلستان که در آن با استفاده از scarecrows به عنوان یک محافظ از محصولات کشاورزی می رود بازگشت به دوران بسیار قدیم و در آن گویش بودند زیاد وجود دارد طیف گسترده ای از نام های جایگزین. که نام دیگر مترسک?

A. Mommet

B. Murmet

C. Hodmedod

D. Tattie bogle

E. همه آنها نام مترسک

E. همه آنها نام مترسک

موضوعات: آن است که Mommet در سامرست به Murmet در دوون این Hodmedod در برکشایر و Tattie bogle در اسکاتلند است.

7. یکی از قدیمی ترین طرح های پرنده scarer است که مترسک به شکل چهره انسان, اما انسان ایجاد بسیاری از انواع مختلف پرنده ترس. که یک پرنده scarer?

A. حباب

B. بالن

C. بادبادک

D. B و C

D. B و C

موضوعات: درست است هر دو بالن و بادبادک ها استفاده می شود برای ترساندن پرندگان اگر چه بنا به گزارش بادبادک ها موثر تر به عنوان بسیاری از گونه های پرنده نیز به طور طبیعی ترس از شکارچیان مانند پرندگان شکاری.

8. آیا زندگی scarecrows خارج از Wizard of Oz?

A. انسان

B. سگ

C. گربه

D. پرندگان

E. B و D

E. B و D

موضوعات: کنترل از پرندگان آموزش دیده مرز collies استفاده شده است در aerodromes و دوره های گلف و زمین های کشاورزی. شاهین و شاهین نیز استفاده شده است با موفقیت به کنترل نه تنها پرندگان اما جمعیت جوندگان. موفقیت این روش کنترل پرنده است بر اساس این واقعیت است که بسیاری از پرندگان طبیعی ترس از شاهین و شاهین به عنوان شکارچیان تا حضور خود را در منطقه تشویق می کند که مشکل به گونه پراکنده.

9. چه “اسباب بازی” است که اغلب استفاده می شود برای ترساندن پرندگان ؟

A. تفنگ سرنگ

B. هواپیما مدل

C. دوچرخه

D. بیس بال خفاش

B. هواپیما مدل

موضوعات: رادیو کنترل مدل هواپیما استفاده شده است برای ترساندن و یا “ابهام” پرنده آفات از اوایل 1980s عمدتا بیش فرودگاه اما نیز استفاده شده است بیش از مناطق کشاورزی شیلات و سایت های دفن زباله. این روش نشان داده شده است که بسیار موثر و پرندگان عادت بیشتر به آرامی به یک درمان است که در آن آنها به طور فعال در حال hazed.

10. التراسونیک ترس هستند و دستگاه های الکترونیکی است که برای تولید چه نوع صدا ؟

A. بیش از حد بالا زمین برای مردم به شنیدن

B. بیش از حد پایین زمین برای مردم به شنیدن

C. بیش از حد باس یک زمین برای مردم به شنیدن

D. بیش از حد سه برابر یک زمین برای مردم به شنیدن

A. بیش از حد بالا زمین برای مردم به شنیدن

موضوعات: التراسونیک ترس هستند و دستگاه های الکترونیکی است که برای تولید با حجم بالا سونوگرافی. صدا طراحی شده است که بیش از حد بالا سخت تن به تن برای مردم به شنیدن اما قابل شنیدن برای بسیاری از پرندگان است. این مزیت برای جلوگیری از اختلال با همسایه خانوار. با این حال شنیده می شود برخی از افراد به خصوص زنان و جوانان, و اگر چه این توانایی است که به طور کلی از دست داده و با سن آن می تواند باعث ناراحتی و حتی سردرد برای کسانی که در نزدیکی که حساس بالا-محدوده شنوایی.

[ad_2]