بهترین نکات برای باشگاههای پرنده فیدر خوک مانند سار و Grackles

[ad_1]

دیدن یک شب نشینی از سارها یک دسته از blackbirds و یا یک دسته از grackles نزولی بر حیاط خلوت من تغذیه ایستگاه می فرستد به حالت وحشت! آن را فقط باعث می شود من انقباض غیر ارادی ماهیچه به فکر می کنم از همه که گران, سیاه, روغن دانه آفتابگردان پایان در معده خود را به جای من زیبا پرندگان’ شکم.

اما وضعیت نا امید کننده نیست ، در اینجا 7 راه حل برای حفظ این فیدر خوک از پاک کردن خود را با ارزش دانه ها. شما ممکن است نیاز به استفاده از یک یا بیشتر برای اطمینان از موفقیت است.

1. خود را فیدر برای یک یا دو هفته. امیدوارم این پرندگان گرسنه را ببینید که آسان غذا تبخیر شده و حرکت به محل دیگری. این گزینه فقط باید در نظر گرفته شود اگر این تابستان. در غیر این صورت سعی کنید یکی دیگر از راه حل های زیر کلیک کنید.

2. داشتن منقار می توان در یک بار یک برکت و لعنت. انتخاب کردن برای یک قفس فیدر است که به معنای به جای کوچکتر-beaked پرندگان تنها. و یا وجود دارد کوچک پلاستیکی ماهواره ای-نوع فیدر که grackles و سار و همچنین کبوتر عزاداری کبوترها و کلاغها نمی توانید دسترسی داشته باشید.

3. آیا استفاده از یک زمین فیدر یا پراکنده دانه بر روی زمین برای پرندگان. گله های تهاجمی foragers پیدا کردن این غیر قابل مقاومت. همچنین, مطمئن شوید که به چنگک جمع کردن همه چیز است که می افتد از فیدر پرنده به طور منظم پس از آن نمی تواند جمع آوری.

4. استفاده از خاکستری راه راه و دانه آفتابگردان. Grackles به خصوص باید نرمتر منقار و پیدا کردن آن غیر ممکن است به حذف بیرونی پوسته سخت از این دانه ها. همچنین آیا استفاده از ذرت ترک خورده و یا ارزن که مورد علاقه همه فیدر خوک.

5. اگر شما پیه فیدر غذای اصلی du jour, سعی کنید با استفاده از آن هوشمندانه وارونه پیه فیدر. هیچ یک از فیدر خوک می توانید شکل و خارج چگونه به چسبیدن به آنها و غذا خوردن در حالی که وارونه است.

6. با استفاده از لوله-سبک فیدر محدود خواهد شد و تعدادی از پرندگان که قادر به استفاده از آنها را در همان زمان. که ممکن است خسته کننده به اندازه کافی برای ارسال خود را بزرگ خواران مانند گنجشک خانه و عزاداری کبوترها در راه خود را.

7. فیدر که نزدیک وقتی که بزرگتر و سنگین تر پرندگان یا سنجاب زمین را بر روی آنها می توانید فویل بسیاری از پرندگان بزرگ در یک بار. سنجاب اما در نهایت کشف کردن که چگونه به اطراف لوتی و قادر به ناهار خوردن در اوقات فراغت خود. همانطور که با تمام آفات آنها باهوش محکم و مداوم است. که کلید به یک سنجاب موفقیت!

سعی کنید هر یا همه از این درمان را برای دیدن آنچه که آثار خاص خود را فیدر پرنده ‘خالیتر’. حتی اگر شما مجبور به استخدام بیش از یکی از آن خواهد شد ارزش آن را برای حفظ اکثریت خود را با ارزش دانه برای پرندگان زیبا.

از سوی دیگر grackles, blackbirds و سار خوردن یک تن از مگس. آنها بلاغی خود را در همه چیز از آبی-بطری پرواز به خانه مشترک پرواز. آنها بسیار علاقه کولی پروانه و کرم به عنوان به خوبی.

حتی اگر آنها عمده فیدر پرنده مشکل باید بگویم من عاشق سار’ رنگین کمانی بنفش و آبی و پر با همه کسانی که کمی لکه های سفید که مانند ستاره در آسمان شب است. سار هستند از نزدیک مرتبط با مرغ مینا پرندگان و بسیار با استعداد تقلید. آنها می توانند تقلید از انسان به عنوان به خوبی به عنوان دیگر پرندگان است.

همه از این پرنده فیدر خوک در حال صید توسط شاهین و جغد و شاهین. بنابراین اگر شما یک محله شاهین گشت, شانس هستند این آفت پرندگان نمی تواند خود را تخلیه فیدر برای بسیار طولانی!

[ad_2]