بهترین نوع پرکردگی کدام است؟

بنابراین هنگام ترمیم با این ماده مقدار بیشتری از دندان باید تراشیده شود. در گذشته برای درمان پوسیدگی های دندان، از مواد آمالگام استفاده می شد که ظاهری متفاوت با دندان های طبیعی بیمار داشت. زمانی که یکی از دندان های جلو که در معرض دید قرار می گیرند نیاز به ترمیم داشته باشند بهتر است از مواد سفید استفاده شود. اینلای طلا ، مانند اینلای های پرسلن نیاز به دو بار مراجعه به دندانپزشکی دارد و همچنین هزینه آن بسیار بیشتر از آمالگام یا کامپوزیت است. عفونت: گاهی اوقات هنگام اتصال ماده پرکننده به دندان فاصله کوچکی بین آنها بوجود میاید که در این صورت ترمیم دندان ترمیم نوری دندان باید خارج شود.

اگر دندان افتاده، باید آن را با خودتان بیاورید. پوسیدگی دندان، یکی از رایج ترین عارضه هایی است که اتفاق می افتد و باید درمان شود، زیرا به مرور زمان پوسیدگی گسترش می یابد. در صورتی که درمان دندان اورژانسی مورد نیاز است. البته متخصصان، نظرات متفاوتی در مورد تاثیرات بهداشتی این مدل خمیردندان دارند. طلا ماده ای است که در گذشته برای پر کردن حفره های دندانی مورد استفاده قرار می گرفت، اما امروزه این ماده به دلیل هزینه بالا، کمتر مورد استفاده است. این ماده آلیاژی از ترکیب چند فلز است که نقره ای رنگ می باشد و به سرعت سخت میشود.

به کمک محصول اورال بی1، 2 و 3 میتوان دندانها را در برابر جرم، پلاک، حساسیت، فرسایش مینای دندان و بیماریهای لثه محافظت کرد. این محصول همچنین حاوی ماده آنتی باکتریال است که باکتریهای عامل پوسیدگی را از دندانها پاک میکند. این محصول علاوهبر خاصیت سفیدکنندگی، دارای خاصیت ضد پوسیدگی است. این محصول یک لایه نازک روی دندان شما ایجاد کرده و سطح ناصاف و آسیبدیده آنها را پر میکند. پر کردن دندان در یک جلسه به انجام می رسد.

خمیردندان کربن اکتیو بنسر مدل Charcoal با دارا بودن ذرات کربن و جذب باکتریهای مضر و ممانعت از اتصال آنها به دندان، از پوسیدگی دندانها جلوگیری میکند. خمیردندان میسویک مدل Zero Sensitive با استفاده از فناوری Bio Repair به ترمیم دندانهای آسیبدیده و حساس میپردازد. در این مطلب ابتدا توضیح می دهیم که ترمیم دندان چیست، و در ادامه به معرفی انواع روش های ترمیم دندان (مانند روکش دندان) و سوالات پیرامون آن می پردازیم. بنابراین گذشت زمان، می تواند موجب سایش و ایجاد فشار شود.