بهبود مهارت های خواندن خود را – راز موفقیت شغلی

[ad_1]

خود را در دراز مدت توسعه حرفه ای خواهد بود که در مجموع از خواندن خود را بیش از پنج سال و پنج سال پس از آن. چه کسی می داند که پس از ده سال کسی ممکن است توسعه یک تراشه کاشته خواهد شد که جایگزینی برای خواندن. اما در حال حاضر خواندن نام از این بازی است. پس از پنج سال نمی تواند فرد شناخته شده تنها برای خوردن 2114 Krispy Kreme دونات و خواندن دو کتاب و یک تا به حال تعداد زیادی از تصاویر.

شما لازم نیست که به یک زمان طولانی خواننده را تنها اضافه کردن به خواندن خود را موجودی. برخی از ما خواندن سریع و باید از این ظرفیت به یاد داشته باشید همه چیز. بسیاری از ما خواندن کندتر و ممکن است چند بار برای ما برای دریافت تمام اطلاعات مورد نیاز. اگر شما ارزشمند انگیزشی کتاب شما ممکن است خواندن آن دو چهار بار یا بیشتر گرفتن اطلاعات ارزشمند تر از آن در هر زمان. درست مسیر شغلی را به عنوان خوانده شده و شما می توانید اطلاعات مورد نیاز.

به بهبود شما را درک و تا حد زیادی افزایش می دهد خود را به طور کلی لذت بردن از خواندن شما باید تعیین کنید که چرا شما در حال خواندن این کتاب خاص یا مقاله یا مجله. با تعیین دلیل قبل از اینکه شما شروع به درک خود را و لذت را افزایش می دهد و در نهایت خود را به طور کلی توسعه حرفه ای تسریع خواهد کرد.

صداقت شما مطلقا لازم نیست به عنوان خوانده شده همه چیز. نه همه چیز را به شما می آیند در سراسر حاوی اطلاعات شما نیاز دارید. در واقع بسیاری از آن ناخواسته است. آن را پرتاب کردن و یا ضربه زدن به کلید حذف. استفاده از زمان شما فقط ذخیره به عنوان خوانده شده همه چیز مهم خود را به طور کلی برنامه حرفه ای.

این صدا ممکن است متناقض اما شما نیازی به خواندن همه آنچه شما به عنوان خوانده شده. شما لازم نیست برای خواندن هر مقاله در آن مجله یا هر فصل در این کتاب است. انتخاب مقالات در مجله و یا فصل در این کتاب که مهم است و چشم پوشی از بقیه است. هنگامی که شما در پیدا کردن کتاب است که چیزی از علاقه در هر فصل را یادداشت و پس از خواندن آن شما را قرار داده و آن را کنار گذاشته به بازخوانی.

یک ترفند برای اولویت بندی خواندن خود را اسکن جدول از مطالب صفحه اول و عناوین. شما انتخاب کنید تا دو ایده مهم: (1) آیا شما علاقه به مطالب? و; (2) آنچه مطلوب اطلاعات شما را از خواندن کتاب مجله یا مقاله ؟ اگر آن را متناسب با خود را به خواندن طرح و برنامه حرفه ای برای آن بروید.

خواندن خود را از محیط زیست باید راحت شما را سریع تر بخوانید و درک بیشتر. البته وجود دارد مانند حمل مواد خواندن در ماشین خود را به عنوان خوانده شده زمانی که انتظار است استثنا برای این قانون. هنگامی که شما شروع به خواندن جزئیات آن را مستقیما از طریق با کتاب بودن استثنا. با کتاب امتحان کنید و به عنوان خوانده شده در فصل گزش. اگر سوالی دارید را یادداشت و بازگشت و دریافت پاسخ یا انجام تحقیقات بیشتر.

شما در حال خواندن با یک هدف و آن همه بخشی از زندگی حرفه ای خود را توسعه و خواندن طرح شما طراحی شده است. مجموعه ماهانه کتاب خواندن اهداف است. نگه داشتن یک نوت بوک یا مجله; نوشتن ایده های جدید برای کتاب به عنوان خوانده شده. امکان استفاده از زمان رفت و آمد خود را به گوش دادن به کتاب در ماشین خود را به دستگاه پخش سی دی. بنابراین به طور کلی شما خواهید بود به خواندن با هدف بنابراین تمرکز خود را نگه دارید.

به یاد داشته باشید بیشتر به شما جزئیات سریعتر خود را با سرعت و درک مطلب را انتخاب کنید تا. در پنج سال شما نگاه کنید و ببینید شما را خوانده ام 120 یا بیشتر از کتاب است. حرفه ای خود را طرح خواهد شد در مسیر و شما قادر خواهید بود به نقطه به بسیاری از ایده های با ارزش و سهم آنها را ساخته اند به زندگی حرفه ای خود را.

[ad_2]