بستر های قابل انعطاف افزاری بسته آنلاین و ویرایشگران زیرنویس مجانی

نسخه بدون پول تنها قابلیت بارگیری TXT را مهیا می نماید , بدین ترتیب به ویرایشگر زیرنویس برای دستکاری و تبدیل پرونده نیاز دارید . برای تعیین یک ویرایشگر ادامه دهید .

بستر های قابل انعطاف افزاری بسته آنلاین و ویرایشگران زیرنویس مجانی
برای ابزارهای بسته بندی نوشتن , ما با سیستم برهان های آنلاین آغاز می‌کنیم , بدین معنا که هیچ بارگیری حتمی نیست یا این که به روزرسانی های قابل انعطاف افزاری برای نصب نیست . شما تنها می‌توانید به یک تارنما بروید , وارد گردید و استارت به نوشتن فیلم خویش فرمائید و نتیجه ها خویش را مستقیماً از برنامه منتشر و بارگیری نمائید .

تمامی ابزارهای ذیل شما‌را کارکشته میسازند عنا وین را تحت عنوان ویرایشگر زیرنویس به صورت آنلاین ساخت نمایید , در حالی که بعضی از آن ها دارنده عملکردهای مازاد نظیر همگام سازی بی واسطه زیرنویس های شما با YouTube یا این که بقیه خدمات یا این که آیتم های جریان برای همیاری با اشخاص دیگر می باشند . در بررسی ما از هر ابزار زیرنویس , خلاصه ای از مزایا و کاستی های هر کدام را پیدا خواهید کرد تا به شما در تعیین یکی موردها مطلوب یاری دهد .

ویرایشگر زیرنویس Amara
Amara یکی‌از ویرایشگرهای کارکشته و بصری زیرنویس آنلاین است و یکی‌از نادر ویرایشگرهای زیرنویس ابر مبنی بر ابر است که ورژن بدون‌پول آن هنوز دراختیار است . در حقیقت , آمارا بیش تر از دهه است که در آن حضور دارااست . ماموریت آن یاری به اشخاص است تا محتوای ویدیوی بیشتری را دردست قرار دهند .

با Amara , می‌توانید فورا زیرنویس را استارت فرمائید سوای این که تجربه زیرنویس داشته باشید و نیازی به تماشای هر مدل یادگرفتن ندارید ( مگر این‌که بخواهید – ما یک ویدیوی کوتاه گنجانده ایم که طریق به کار گیری از پلتفرم Amara را در تحت نشان می‌دهد ) .

Amara همینطور با بخش اعظمی از میانبرهای کیبورد , نظیر به کارگیری از کلیدهای جهت دار به بالا و ذیل برای همگام سازی زیرنویس ها با ویدیوی خویش در هنگام پخش , وقت متعددی را در شما صرفه جویی می نماید . همینطور موقعیت پخش متمایز برای مبتدیان و متخصصین موجود است , به نحوی که‌این فیلم با سرعتی پخش می شود که برای شما راحت باشد .

در طی این تراز همگام سازی , Amara به صورت خودکار کدهای زمان را به زیرنویس های شما برای زیرنویس بسته بیش تر می نماید . این فرمان در صورت نیاز به فایلی با کدهای زمان بندی شده به صحت برای پخش , دارای اهمیت است .

برای یوزرها توسعه یافته خیس , Amara هنوز نیز برای کاهش پروسه دستی و صرفه جویی در وقت زیاد خوب است . در موقعیت همگام سازی ویرایشگر , میتوانید دستکاری زیرنویس را فعال کرده و کدهای زمان را بطور بصری به صورت بدون واسطه در جدول وقتی تغییر و تحول دهید . زیرنویس فارسی سریال

Amara همینطور دارنده یک پخش کننده ویدیوی داخلی است که عمل شما‌را در حالا انجام بازی می نماید , بدین ترتیب می‌توانید هنگام ساخت زیرنویس , فیلم را مشاهده فرمائید و مورد چهره‌ای داشته باشید و آن‌گاه زیرنویس ها را پخش فرمایید تا مطمئن گردید زیرنویس ها با فیلم منطبق دارا‌هستند .

یکی دیگر از مهم ترین موردها Amara این است که بعداز ساختن زیرنویس ها یا این که زیرنویس ها , می‌توانید مستقیماً پایین اکانت های YouTube و / یا این که Vimeo خویش را به Amara وصل فرمایید , زیرنویس های خویش را مستقیماً از اکانت خویش بارگیری فرمایید .

برای آغاز , به برگه ساخت زیرنویس Amara بروید , به “ زیرنویس یک ویدئو ” بروید و لینک و پیوند ویدیوی خویش را جایگذاری فرمایید . بعداز ضربه زدن به “ آغاز ” , تمام کارهایی که شما بایستی انجام دهید اینست که روی “ اضافه کردن یک گویش تازه ” روی برگه کلیک کرده و آیتم های استارت به شرح را دنبال نمایید . هنگامی کارتان به پایان رسید , آن را منتشر کنید!

در اینجا ورژن آزمایشی دو دقیقه ای از ویرایشگر زیرنویس Amara است .

زیرنویس انیمه
برای هر هر کس میخواهد بیشتراز یک لهجه برای ویدیوی خویش داشته باشد , میتوانید در سکوی Amara به عمل خویش ادامه دهید . هنگامی نوشتن شرح تصاویر به گویش حیاتی ساخت می شود , شما صرفا به برگه کلیپ گشوده می‌گردید و روی اضافه کردن یک گویش تازه کلیک میکنید . بعد از تعیین گویش خویش , یک ستون زیرنویس