بزرگ شدن آلت تناسلی مرد پاسخ: چه Jelqing را به کار ؟ (راست حرکت شبیه چمچه زنی)

[ad_1]

چه jelqing را به واقع نشان می دهد نتایج ؟ آیا من می توانم واقعا بهبود اندازه آلت تناسلی من فقط در یک ماده از یک یا دو هفته و یا این است که یک غیر منطقی انتظار? و بزرگ شدن ورزش در واقع بهترین راه برای بهبود آناتومی یا اگر من عجله دارم… من باید سعی کنید راه های مختلف ؟

سوال و صدا آشنا است ؟ اگر فراموش… ادامه مطلب ما به عنوان یک نگاهی واقعی بزرگ شدن پاسخ بلافاصله در زیر:

این همان چیزی است که شما باید انتظار از شروع بزرگ شدن آلت تناسلی مرد ورزش منظم:

شما ببینید اندکی ظریف از دستاوردهای jelqing در 10 روز اول. در ابتدا آنها قابل توجه خواهد بود به شریک زندگی خود را نسبت به شما عمدتا به دلیل اولیه بهبود معمولا دور و یا اندازه دور و در درجه اول تابع ضخیم تر و یا سخت تر بافت.

در 30 روز اول به عنوان طولانی به عنوان شما در حال انجام تمرینات به درستی… شما یک بهبود قابل توجه در طول دور و آلت تناسلی “قدرت”. گفت: متفاوت همراه با بهبود در اندازه شما همچنین باید ببینید مربوط به افزایش میل جنسی و استقامت جنسی, عملکرد جنسی تنها به دلیل بافت در حال گسترش است و خون بیشتری باید در جریان و از طریق corposa cavernosa است که اولیه آلت تناسلی مجلسی که تنظیم اندازه نصب.

به عنوان طولانی به عنوان شما را نگه دارید تا یک تمرین منظم بیش از این ماه شما باید همچنان به دیدن ماه در و ماه را بهبود تا زمانی که شما ضربه فلات دوره که معمولا در آن سود خود را حداکثر. (این است که منحصر به فرد برای هر فرد و وابسته به خود را چگونه پاسخ بدن به تمرینات)

است jelqing بهترین راه برای دریافت مواد منفجره سود در اندازه و قدرت و یا وجود دارد روش های بهتر هست ؟

وجود دارد. یا من باید می گویند وجود دارد. خوب فرمت آلت تناسلی مرد دستگاه است که از نظر پزشکی دارای امتیاز برای ایمنی بهترین صفحه اصلی بر اساس راه حل بزرگ شدن وجود دارد, فراتر, به نظر من, دستاوردهای شما می توانید انتظار از ورزش همراه است. حرکت نزولی این است که آنها گران هستند و… بسیاری از مردان به سادگی نمی توانیم آنها را. (یک کلاس حرفه ای و توسعه دهنده این است که حدود 400 دلار به بالا)

اجازه دهید بحث سرعت در مورد برخی از راه های ساده برای سرعت بخشیدن به پیشرفت شما:

1. رژیم غذایی ملاحظات نباید نادیده گرفته است. در حالی که یک تغییر ساده در رژیم غذایی است که قصد ندارم به دراماتیک انشعابات در آن خود را به عنوان بخشی از یک بدن بزرگتر از تغییرات آن می تواند یک تفاوت بزرگ در پیشرفت شما را.

چگونه است ؟ خیلی راه یک رژیم غذایی غنی از غذاهای طبیعی شفا و آنتی اکسیدان است که برای سلامت قلب همان درست است برای سیستم قلبی عروقی خود را به طور کلی. نعوظ خود را اندازه تنظیم چقدر خون شما قادر به تولید به نر شما تشریح وقتی راست. و jelqing به عنوان یک تکنیک است و به خصوص حساس به قدرت خود را به سلامت قلب و عروق به طور کلی.

خوردن مقدار زیادی از تیره رنگی میوه ها و سبزیجات برگ سبز ماهی های چرب و چربی بالا در چربی های خوب و حتی برخی از به طور منظم بالا و چربی روغن زیتون (نه روغن نارگیل) می تواند کمک به تسهیل جریان خون بهتر و از طریق خود extremeties از جمله آلت تناسلی خود را. (هر دو در حالی که jelqing در حالی که در حالت استراحت و در حالی که هیجان زده تحریک و راست و همچنین)

خط پایین ؟

آنچه شما نیاز به دانستن در مورد jelqing اگر شما در حال حاضر خوشحال نیست خود را با اندازه این است:

Jelqing شده است و مورد استفاده توسط صدها نفر از هزاران نفر از مردان… با خیال راحت و به طور موثر و با نتایج بزرگ. این یک مد زودگذر نیست. آن را به شما ارائه خواهد شد همان منافع و… به عنوان طولانی به عنوان شما نیست غیر منطقی در انتظارات شما نظر من این بهترین راه برای مردان عادی به فوق العاده ای بهبود سرعت و با خیال راحت و به راحتی و بدون صرف ثروت را به آنها اتفاق می افتد! (آنها مطمئن بود برای من!)

[ad_2]